Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

28.12.2019 - WZNOWIENIE PRACY OŚRODKA.

PLANOWANE WZNOWIENIE PRACY OŚRODKA od 28.12.2019 r.

Niestety brak możliwości zjazdu do stacji dolnej.

Dostępne trasy:
➡️ trasa nr 4
➡️ trasa nr 1 (na długości wyciągu WN1)

Godziny funkcjonowania:
➡️ 8:00-16:00
➡️ 17:30- 21:00

Prognozy są obiecujące. Żyjemy nadzieją, że już wkrótce wszystko wróci do normy jak na grudzień przystało❄️

https://beskidsportarena.pl/osdodek-nieczynny-do-odwolania

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

39 minut temu, Stary bywalec napisał:

Czy ktoś był tam dzisiaj ?

Byłem do południa. Kolejka do kanapy znośna: do g.10 dojazd do bramek, później na 5-7 min, a koło południa zaczęła zakręcać za róg budynku stacji.

Na trasie tłoczno, na wysokości tunelu przewężenie. Gdy wychodziłem to do kas  stała potężna kolejka ok. 150 osób.

Edytowane przez aurigae
  • Like 4
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być dzisiaj COS,ale rano kanapy nie działały. Duża część pojechała na SMR,więc postanowiłem odwiedzić BSA.I tak sobie, czarna trasa jeszcze zamknięta (ale ciągle naśnieżana), dostępna tylko czerwona. Warun dobry,podobnie jak w SMR zdarzają się minerały,ale do ominięcia. Rano na bieżąco od 10 ok 10 min stania. 

20200105_093356.jpg

20200105_093400.jpg

20200105_100026.jpg

20200105_100037.jpg

20200105_121811.jpg

  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam dziś byłam, dopiero koło południa -  bardzo dobra decyzja! Warunki dobre, a puściutko! Widziałam panów stawiających siatki przy czarnej trasie :) . Najpierw pan zjeżdżał na butach, potem majstrował przy siatce, więc kusiło mnie zapytać, czy od jutra będzie można też na nartach, ale zawahałam się krzyczeć z kanapy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria napisał:

Też tam dziś byłam, dopiero koło południa -  bardzo dobra decyzja! Warunki dobre, a puściutko! Widziałam panów stawiających siatki przy czarnej trasie :) . Najpierw pan zjeżdżał na butach, potem majstrował przy siatce, więc kusiło mnie zapytać, czy od jutra będzie można też na nartach, ale zawahałam się krzyczeć z kanapy ;) .

Będzie czynna od jutra

 

IMG_1677.PNG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pasazer85 napisał:

Od jutra dostępna będzie również czarna trasa :)  Więc na wieczorne jazdy chyba nie ma w Szcyrku lepszej alternatywy ;) Jutro jadę sprawdzić, w tym roku na czarnej trasie jest też nowe oświetlenie :) 

Tyle, że w zeszłym roku nie ratrakowali czarnej na wieczór i było na niej średnio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Tyle, że w zeszłym roku nie ratrakowali czarnej na wieczór i było na niej średnio!

Nie mam pojęcia czemu ta trasa ma kolor czarny ( chyba że że względu że jest troszkę wąska ) ale w ubiegłym roku chyba z 4 dni na wieczornym jeździłem na niej z 8 letnim dzieckiem i było dobrze bez ratrakowania. Po tej trasie mało ludzi jeździ więc nie jest rozjechana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2020 o 22:41, Jusik2002 napisał:

Nie mam pojęcia czemu ta trasa ma kolor czarny ( chyba że że względu że jest troszkę wąska ) ale w ubiegłym roku chyba z 4 dni na wieczornym jeździłem na niej z 8 letnim dzieckiem i było dobrze bez ratrakowania. Po tej trasie mało ludzi jeździ więc nie jest rozjechana.

Jest czarna ze względu na nachylenie. Jest solidne, choć nie wiem, czy czerwona na Soszowie nie ma podobnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień ferii, niedziela i piękna pogoda - brak korków i kolejek do kanap :)

BSA bardzo twardo bo w nocy solidnie zmroziło, jazda tylko dla tych co lubią takie warunki, w knajpach pełno na stoku pusto. Jeździłem od 11 do 14 i nawet pod koniec  na trasach nie popuściło przy +4C

IMG_20200112_133613.thumb.jpg.c587ea9d12141e61f68955709e650f06.jpg

Trasa nr.5 nie poszła w zapomnienie a w taki dzień jak dzisiaj bardzo by się przydała

IMG_20200112_134251.thumb.jpg.8bd40f6ba60d74d4fb709dc09644de26.jpg

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj warunki petarda ,choć dwie panie na krzesełku z samego rana bardzo narzekały ;) Kolejek brak.

Wczoraj z krzesełek widziałem kilkukrotnie  śmigającego trasą czarną kolegę @Akartman , niestety nie udało mi się go dogonić aby porozmawiać, a jeździłem krótko.

IMG_20200125_103810.thumb.jpg.188e93b5456f28d791fb27599e9206af.jpg

IMG_20200125_094036.thumb.jpg.c691041fadb5f564cf5d3f807b30214e.jpg

Na czerwonej do 10 ustawiony był slalom treningowy.

IMG_20200125_083926.thumb.jpg.d5e75efefbda63117728fe2bbc17818c.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, surfing napisał:

Wczoraj z krzesełek widziałem kilkukrotnie  śmigającego trasą czarną kolegę @Akartman , niestety nie udało mi się go dogonić aby porozmawiać, a jeździłem krótko.

Faktycznie byłem wczoraj na BSA, pozdrawiam kolegę @surfing pewnie też go widziałem ale nie rozpoznałem. W sumie to moja dopiero 3 wizyta na tym ośrodku ale od razu go polubiłem. Bardzo czarna mi pasuje. Zamierzałem jeździć około 3 godzin ale w kolejce jeszcze krótkiej usłyszałem że na Małym wieje i zamykają wyciągi a potem  że zamknęli cały ośrodek. No a po 13 zrobiła się kolejka po 20 minut i wtedy zrezygnowałem z dalszej jazdy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...