Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzisiaj parę minut po ósmej ja  i kilku innych posiadaczy sezonówki zobaczyło czerwone światło na bramkach, obsługa nas wpuściła a sezonówki  zaczęły działać od 8:30. Najciekawsze że znajomy z sezonówką śmigał bez problemu od 8:00.

Warunki dobre wiosenne bo w nocy nie przymroziło, ludzi mało mimo zamkniętej części SMR.

 

 Pierwszy tej zimy opad śniegu na nartach.

IMG_20200128_094654.thumb.jpg.8b6cd32c0cb6f4d9e4de36b68bc52bd0.jpg

IMG_20200128_084124.thumb.jpg.519258c410d97be74fe2328a2df1fa65.jpg

IMG_20200128_095457.thumb.jpg.b005094f6a3549db5a7febba3c6c5f34.jpg

Udało się pojeździć w wybornym towarzystwie  i dzięki temu mam swój pierwszy film z mojego zjazdu. 

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokowana sezonówka odblokowała się  8.25 stracone  bezcenne 3 zjazdy po przypruszonym świeżym opadem  "idealnym" sztruksie.

8.22 - czekam przed bramką, kolejni narciarze na okrągło zaliczają zjazdy,.

Nagle jeden z dwóch został na bramce, krótka wymiana zdań.

Obaj mają słowackie sezonówki jednego zablokowało drugiego nie.

Kasjerki w kasie oczywiście nic nie wiedzą. Sugerują dzwonić na infolinię Gopass gdzie dzwonię po godzinie 14 i dowiaduję się że jeśli przytrafi mi się ponownie zablokowanie skipassa  na BSA lub COS to powinienem udać się do InfoCentrum pod gondolą :):):)

Przestało być zabawne.

W InfoCentrum pod Gondolą wyraźnie poruszony moją relacją pracownik dzwoni gdzieś podając numer karty Gopass i tłumaczy że to błąd techniczny. Czy może się powtórzyć -  nie jest przekonany. Ale dostaję konkretną poradę. 

Jeżeli sytuacja się powtórzy jako "posiadacz" sezonówki ważnej na 3 kraje mam prawo ;) żądać od obsługi wpuszczenia w inny sposób pomiędzy godz. otwarcia np. 8.00 a 8.25 

Od godz. 8.25 do 12 jeździłem czarną trasą w trakcie godzinnej przerwy na trasę spadł rój kamiennych meteorytów.  ;)

 

 

 

20200129_082200.jpg

  • Like 5
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@surfing będę czekał z zainteresowaniem na wynik Twojej reklamacji. Ciekawe jak dużo zostało zablokowanych "słowackich sezonówek"  bo przypuszczam że to ich tylko ten problem dotyczy i czy na COSie takie przypadki blokady miały miejsce?  A może to taka nieudolna próba ograniczenia przez BSA aktywnych sezonowiczów pod hasłem "Co mi tu kolego sztruks rozjeżdżasz, spadaj na SMR lub na Słowację. :S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę dać znać jakby ktoś dziś odwiedził BSA.  Jak będzie dobrze to może skusze się na wyjazd w dniu jutrzejszym na wieczorną jazdę.

Brak ratrakowania związany z plusowymi temperaturami czy na BSA nie ratrakują na wieczorną w ogóle?

Mimo tego tankowec dało się dobrze pojeździć? Jakieś minerały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BSA rano 9C w południe 14C (tem. na dolnym parkingu) kto lubi wiosenny firn to pojeździł znakomicie, warunki lepsze niż się spodziewałem bo w nocy temperatura nie spadła poniżej 10C.

IMG_20200201_105323.thumb.jpg.46a1de60987cc2975097185018d77dee.jpg

 

Już nie spieszę się na 08:00 bo moja sezonówka ważna dalej od 08:25. Reklamację złożyłem 5 dni temu ale do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi.

IMG_20200201_081954.thumb.jpg.68dcb023cc975a4e1149a36fc7c14a35.jpg

  • Like 6
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłam tam dziś przez chwilkę, choć wybrałam się z bolącą nogą i w za grubych skarpetach, więc za bardzo sobie (pojękując) nie pojeździłam. Ale wybór na dzisiaj rozsądny, śniegu przybyło, jazda przyjemna. Trochę odsypów - świeży śnieg, korzystne do ćwiczenia. Musiałam i tak zrobić szybki wycof do roboty - nie doczekałam przejaśnienia, ale zawsze jeden dzień do przodu :) .

Edytowane przez Maria
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maria napisał:

nie doczekałam przejaśnienia, ale zawsze jeden dzień do przodu

:) też powoli przechodzę w ten stan, kolejny dzień na nartach i aby każdy następny dzień  był lepszy od poprzedniego :)  

Wyjazd nieoczekiwanie kilka minut wcześniej niż zwykle, dotychczas przy mroźnej pogodzie plus/minus 6.15 gwarantował dojazd do BSA około 20 minut przed startem. 

A tu niespodzianka od Mysłowic leje a od Bielska pada śnieg i tak powolutku wbrew podpowiedzi Gogle Maps i trochę na przekór ale obwodnicą Buczkowic doturlałem się do BSA.

Świeży opad nad ranem zrobił swoje, prawie jak jazda poza trasowa. Czarna już podobno dzień wcześniej (z powodu deszczu?) nie była ratrakowana ale po tej dostawie świeżego się poprawiło. Ja, powiem szczerze że, trochę się męczyłem ale jazda po omacku przy padającym śniegu odbierała frajdę z jazdy. Męczarnia. Po godzinie przerwy na rozmrażanie stóp, warunki się zmieniły. Zamknięto na full czarną, za to czerwona i niebieska nabrały jakby mocy  ;)  A to słońce i widoki zapierały po prostu. :)  

 

20200205_121858.jpg

20200205_122900.jpg

20200205_123000.jpg

20200205_123211.jpg

20200205_130729.jpg

20200205_130758.jpg

20200205_135107.jpg

20200205_135116.jpg

20200205_141223.jpg

20200205_122853.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, surfing napisał:

Działał karnet od 8:00?

Nie, blokada dalej aktywna. Wkurzyłem się i na żywca przelazłem dwa razy a za trzecim razem wjechałem na bramkę tak żeby już nie przełazić. Dziwna sprawa. System blokuje, kamera rejestruje, obsługa nie reaguje a w sumie chciałbym, bo może ktoś musiałby odpowiedzieć dlaczego tak jest. Pewnie chodzi o "właściwą" interpretację regulaminu sprytnej sezonówki :)

 

20200205_082434.jpg

20200205_142426.jpg

20200205_142437.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Akartman napisał:

Nie, blokada dalej aktywna. Wkurzyłem się i na żywca przelazłem dwa razy a za trzecim razem wjechałem na bramkę tak żeby już nie przełazić. Dziwna sprawa. System blokuje, kamera rejestruje, obsługa nie reaguje a w sumie chciałbym, bo może ktoś musiałby odpowiedzieć dlaczego tak jest. Pewnie chodzi o "właściwą" interpretację regulaminu sprytnej sezonówki :)

Obsługa nie reaguje bo może już mają dość ciągłego reagowania na błąd systemu u różnych osób i są tym zmęczeni?

Edytowane przez Ziemowit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, christof napisał:

W COS tez karnety nie działały wczoraj i dziś  zaraz po 8:00.  Z tego co widziałem sporo było takich osób.  

Jeździłem w Szczyrku w dniach 16-19 stycznia. Zaczynałem codziennie w COS o godzinie 8:00, moja sezonówka działała od chwili uruchomienia ośrodka, ale ja mam sezonówke tylko na Szczyrk, może to ma znaczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kordiankw napisał:

ja mam sezonówke tylko na Szczyrk, może to ma znaczenie. 

Problem mają tylko posiadacze Słowackich sezonówek zakupionych na gopass.sk

23 minuty temu, christof napisał:

Coś sie zepsulo w ten weekend. W kazdy poprzedni od poczatku sezonu dzialalo od 8:00 

 Problem jest  na BSA od 2 tygodni  tj. 27.01.2020

Od 29.02.20 czekam cierpliwie (wysłałem dwa przypomnienia)  na odpowiedz w związku z moją reklamacją #679234. Do tej pory TMR nawet nie napisał słowa przepraszam.

Piszcie też reklamacje i żądajcie rekompensaty np. wstęp na ich baseny, podstawa prawna poniżej.
 
TMR naruszył regulamin OP_Sikovna_sezonka_2019_2020_JAR zgodnie z którym sezonówka powinna być ważna w godzinach funkcjonowania wyciągów
Šikovná sezónka je platná   počas prevádzkových hodín jednotlivých stredísk 
prevádzkovaných spoločnosťou TMR, v stredisku Štrbské Pleso, v stredisku Skiareal Špindlerův
Mlýn, v stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski a stredisku COS =  Centralny Ośrodek Sportu
- Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku a stredisku BSA = Beskid Sporta Arena.
Edytowane przez surfing
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janek57 napisał:

Miałem jechać w piątek 14.02 na COS ,ale tam wywiewa śnieg z tras na maksa to zmieniam punkt docelowy na BSA. Jestem busem ,,żądło'' o 09:51 na miejscu . 4 godzinki nartowania i  z powrotem podchodzę na przystanek do Szczyrku centrum gdzie autobusy co około pół. godziny do Bielska. Już przerabiałem 3 razy w ostatnich trzech sezonach i na luziku. BSA to nie ten klimat co COS ,ale pojeździć da się fajnie.

 

Janku, masz bezpłatny skibus (pomarańczowy) z BSA  15 minut po pełnej godzinie do centrum lub pod skocznie . PKS Bielsko (zielony) też jeździ przez Biłą i na terenie Szczyrku jest bezpłatny

skibus-plan-1014x1486.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...