Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Program TVN24 Narciarskin Szpan


jarkki

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż w dalszym ciągu wg.p.Gąsiennicy i szanownego redaktora powinniśmy szusować w jednym rodzaju nart najlepiej to listewki,w kurtkach kołdrach,spodniach z piany w butach najlepiej skórzanych,zapiętych w skórzne paski na głowach oczywiście mocherowe beretki.Relacja z Zakopanego Polany Szymoszkowej,Krupówek itd. zaraz po zajawce z LPR,skąd ta komuna i tyle góralskiej zazdrości, jeżeli jednocześnie żąda się uszanowania własności prywatnej np.Gubałówka.Redaktor tego felietonu nie wystąpił w walonkach i nie kręcił kamerą czarno-białą,a może trzeba było.SIC !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program TVN24 Narciarskin Szpan

widzialem ten news w Faktach TVN, był do bani. Wzieli kolesia że niby wyhaczy z kolejkowego tłumu 'szpanerów' tymczasem on z głosem pewniaka wybral kogoś kto wcale nie miał najnowszych nart i najnowszej kurtki, i nie wyglądał arcy lansersko. Przytomny operator, żeby cokolwiek w tym fragmencie mialo sens wykadrował jakąś panienkę w kurtce O'neilla i to tyle. Bez sensu.

W dodatku jest na tvn24 jakaś taka zajawkla-przerywnik, gdzie wypowiadają się starzy Goprowcy z Beskidu jezdzacy SSangYongiem czy jak to sie pisze. Jako jeden z glownych powodów wypadków podają nowe narty te, no no te jak tam one kurwikowe, tak?;p że mają większa predkosć na wyjściu ze skretu. To tak jakby ktoś kto kiepsko jeździ tłumaczyl sie po wypadku ze kupił za szybki samochód.

Niech się ludzie uczą jeździć porządnie, a nie że carvigi winne wszystkiemu, ehh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program TVN24 Narciarskin Szpan

To czy ktos jezdzi dobrze czy zle ma mniejsze znaczenie niz to czy ktos jezdzi bezpiecznie czy nie, mozna jezdzic bardzo zle (znaczy slabo) ale bardzo bezpiecznie jednoczesnie. Jezeli jedziesz w linii spadku to jest mniejsze zagrozenie ze wpadniesz na kogos niz jak jedziesz dlugim mocno podkreconym skretem po calej trasie, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawe z tego ze ktos moze nagle pojawic sie z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program TVN24 Narciarskin Szpan

heheee no fakt usmialismy sie przy tym mocno, w 1wszej chwili myslelismy zoną ze to jakies jaja ("kabaretowiec czy cu")heheeee , gosc przegiął pałe na maxa :), dobrze ze nie trafił na mnie bo ładnie bym mu wytłumaczył co on ma do tego "w czym" "i czym" jezdze , hehe ale moze za slaby mam sprzet i w tej puli jego wyliczeń bym sie nie załapał ... aha no i sprzet moj nie jest z sezonu 06/07 hehehee i zeby ktos teraz nie pomyslał ze promuje "lanserów" i szpanerów chodzi mi tylko o to ze ____* to kogos obchodzi a tymbardziej robić tego typu przegląd z tłumu na "zawołanie" swoją drogą jest to jakies naruszenie prywatnosci ;-)

* wstawic co komu pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program TVN24 Narciarskin Szpan

Niestety ogladalem ten material na TVN24. Bardzo mnie zbulwersowal. Dalczego ??? Otoz: Co komu przeszkadza co mam na sobie (jakie ubranie i sprzet). Osobiscie mam raczej sredniej klasy. Odnioslem wrazenie jakby ktos (chyba maly zazdrosnik) probowal rozpoczac "polowanie na czarownice". Jakby on sie czul, gdyby ktos inny zajzal mu do chalupy i ocenil co on ma goralskiego tylko dla szpanu. A moze tan goralski szpaner w chlupie mowi plynna literacka polszczyzna :-))) ???

Nie dajmy sie zastraszyc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...