Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Fischer_Man
      Witajcie
      Rozważam grudniowy 6-dniowy wyjazd w Alpy, najbliżej jak to możliwe wyjeżdżając A1 w kierunku Ostrawy. Zależy mi raczej na nowoczesnym ośrodku(gondole i szybkie krzesła), wygodne połączenia pomiędzy dolinami(tak, żeby nie dojeżdżać autem na inną cześć ośrodka - wszystko bez wypinania nart), na chociaż jednej długiej trasie 5-7km oraz fajnie jak będą nocne jazdy. Z moich obserwacji biorę pod uwagę: Schladming, Tauplitz, Flachau/Flachauwinkl.

Dla ułatwienia mogę dodać, że blisko ideału jest dla mnie Nassfeld.
      Co polecicie i dlaczego?
    • By gajowy01
      Ze względów losowych wypadły mi 2 osoby ze składu na najbliższy weekend. Cel to Ötztal, jw.
      Jadę z Krakowa, przez Śląsk, ale podłącza się ktoś z Lublina i Rzeszowa.
      Wyjazd dziś w piątek wieczorem, 4 dni na śniegu, powrót w nocy z wtorku na środę.
      Po ostatnich opadach zima jest wręcz fantastyczna, przy dobrym układzie to będzie ponad 100 km tras.
      Karnet 192 euro za 4 dni, więcej na priv, telefon - pomyślimy jak zrobić to najtaniej :)
      Zapraszam
    • By tarantino1988
      Dzień dobry,
      Czy potrzebuje ktoś do kompletu 2 osób na wyjazd w Alpy w podanym terminie? Preferowane Włochy lub Austria. Większość biur podróży oferuje apartamenty dla 3 osób.
      Budżet (ski pass, zakwaterowanie, zrzutka na paliwo) do 2000 PLN.
      Pozdrawiam serdecznie.
    • By mifilim
      Może się komuś przyda do planowania wyjazdu.

• By Arek1982
      Czy ktoś korzystał z ww. karnetu ? Na nim rodzice  mogą jeździć na zmianę.  

W jaki sposób można kupić taki karnet ? Cała rodzina ( tata , mama, dziecko) musi być obecna przy okienku,  podczas zakupu ? 

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...