Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie donoszę, że mamy kolejną dostawę ciuchów narciarskich w TK MAXX (nie pracuję tam, nie jestem z nimi w żaden sposób związany).

Upolowałem spodnie dla żony PROTEST PVRE za 329 zł.

Spodnie Volkl-a dla siebie za 249 zł.

Kilka innych drobiazgów, jakaś bluza Under Armour, odzież techniczna ROCK Experience itp.  

Dziś było dużo kurtek w pełnej rozmiarówce, HH, Spyder, sporo spodni narciarskich męskich Dainese (widziałem ze 4 pary, które by na mnie pasowały).

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

Jeżeli to ten sam model co mierzyłem w Warszawie, to ich jedyną wadą był brak wentylacji w okolicy ud. Membrana, fason, wykonanie bardzo ok.

No to to jest wada poważna, wręcz dyskredytująca! Jeśli nie masz jeszcze dzieci,bądź zamierzasz jeszcze płodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, tanova napisał:

@moruniek , dzięki za "cynk" o dostawie. W Szczecinie kupiłam dzisiaj spodnie damskie Spyder za 299 zł i męskie Quicksilver za 269 zł. Nie znam tej drugiej firmy, ale w każdym razie rozmiarówka zaniżona, trzeba mierzyć.

Proszę bardzo. Quicksilver-a jest zazwyczaj porządnie zrobiony - polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Lepiej uważajcie na TK Maxx, od znajomego, który siedzi w temacie słyszałem, że są to wzory gorszej jakości, a czasami nawet falsyfikaty. Generalnie sam kupiłem tam kilka rzeczy "dobrych marek" zużyły się znacznie szybciej (sprały, przetarły) niż podobne ciuchy kupowane w markowym sklepie.

Generalnie ja osobiście odradzam i omijam ten sklep szerokim łukiem. Nie ma nic gorszego niż przemakająca i nieoddychająca odzież podczas wyjazdu narciarskiego lub parujące gogle.

Generalnie sprzętu zimowego w TKM jeszcze nie przetestowałem - czy ktoś już to zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, AdamG napisał:

Lepiej uważajcie na TK Maxx, od znajomego, który siedzi w temacie słyszałem, że są to wzory gorszej jakości, a czasami nawet falsyfikaty. Generalnie sam kupiłem tam kilka rzeczy "dobrych marek" zużyły się znacznie szybciej (sprały, przetarły) niż podobne ciuchy kupowane w markowym sklepie.

Generalnie ja osobiście odradzam i omijam ten sklep szerokim łukiem. Nie ma nic gorszego niż przemakająca i nieoddychająca odzież podczas wyjazdu narciarskiego lub parujące gogle.

Generalnie sprzętu zimowego w TKM jeszcze nie przetestowałem - czy ktoś już to zrobił?

Tak, używam od kilku lat, absolutnie nie zauważyłem nic z wskazanych przez Ciebie cech. Nic nie przemaka, nie przeciera się.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam modelu, ale coś kojarzę accumulator  - długi napis u gory opakowania.

Damskie sportowe fatałaszki sa zaraz po wejściu po prawej stronie  -idąc w kierunku kas najpierw jest obrotówka ze spodniami, dalej regał z kurtkami a za nim regał z czapkami i rękawicami. Bielizna jest z drugiej strony czapek. Było tego 5-6 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...