Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

24 EDYCJA DZIECIĘCEGO PUCHARU ORLICY


Chrumcia

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj znalazłam na fb taki post :)

 

24 EDYCJA DZIECIĘCEGO PUCHARU ORLICY

JEDNA Z NAJSTARSZYCH DLA DZIECI IMPREZ NARCIARSKICH W REGIONIE

DLA KOGO?
Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich. Warunkiem koniecznym jest oczywiście posiadanie odpowiednich umiejętności jeśli chodzi o jazdę na nartach. Od wielu lat zawody rozgrywane są w różnych kategoriach wiekowych, które umożliwiają start zawodniczkom i zawodnikom praktycznie w każdym wieku:

Smerfy: rocznik 2013 roku i młodsze;
Skrzaty: rocznik 2011-2012;
Krasnale: rocznik 2009-2010;
Starsze Krasnale: rocznik 2006-2008;
Elfy: rocznik 2003-2005;
Open: rocznik 2002 i starsze.

KIEDY?
Poszczególne rundy odbywać się będą w trakcie całego sezonu 2018/2019. Pierwsza, Bożonarodzeniowa jeszcze w tym roku, kolejne już w 2019. Terminy zawodów przedstawiają się następująco:

- 27 grudnia 2018 – edycja bożonarodzeniowa, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 19 stycznia 2019 – I edycja Wielkopolska, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 2 lutego 2019 – II edycja Dolnośląska, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 16 lutego 2019 – III edycja Śląska, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 09 marca 2019 – edycja finałowa, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zapisy do udziału zawodach przyjmowane są w następującej formie:

- mailowo na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami;
- w dniu każdych zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieści się w budynku
- w budynku „Szarotki” pod adresem ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój
- online (link do rejestracji zostanie udostępniony po starcie sezonu)

Więcej informacji: https://www.zieleniec.pl/ski-arena/dzieciecy-puchar-orlicy/

 

Chętnie bym pojechała na którąś edycję, ale spod Krakowa jest kawałek, zobaczymy :P

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swój pierwszy start w Pucharze Orlicy, na początku lat siedemdziesiątych. Zawody na stoku obecnej Gryglówki, kiedyś to był AZS Wrocław.  Niestety było dla mnie dramatycznie, wyleciałem w drugim przejeździe i marzenia o podium zakończyły się płaczem, ale w miejscu niewidocznym dla ogółu. Ciekaw  jestem czy to ten sam organizator co przed laty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jeeb napisał:

szkoda bo lubię kibicować zawodom gdzie  12 letnie łebki dowalają dziadkom 2-3 sekundy na 20 bramkach

Te dzieci, nawet młodsze to i mi dowalają.... Szczególnie jak jeżdżą i trenują w klubach, mieszkają od małego w górach i jadą na początku po nie zniszczonej trasie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...