Narty - skionline.pl
Jump to content

Tux w niepodległościowy weekend

Recommended Posts

Przed chwilą dostałem kilka zdjęć od Andrzeja i ekipy, z którą miałem w tym roku spędzić niepodległościowy weekend na Tuxie.

Ze względu na nogę jeszcze odpusciłem.

Pogodę chłopaki mają taką:

received_745786415775542.thumb.jpeg.b4bb6ab9a37bc73dfaab0e0e7abbb2ff.jpeg

Świętują już trochę wcześniej, bo są tam właśnie polskie dni.

received_2107554639560367.thumb.jpeg.f200463c457e49022b92250a8e07748a.jpeg

Warunki świetne, ludzi umiarkowana ilość.

received_294392371198645.thumb.jpeg.8dff39cc3703413d41a24790d873a6cd.jpeg

Choć w knajpce od rana ścisk...

received_1966492180317617.thumb.jpeg.201254bad572b1721f30df9e55780513.jpeg

Na razie grzeszą... Rano na piwie? Pójdą do piekła!

...ja bym wolał pojeździć.

Poprosiłem więcej fot z góry - jak coś podeslą, to wstawię.

Edited by marboru
  • Like 5
  • Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By tankowiec
      Tak się zastanawiam poco wyważać otwarte drzwi jak już od lat  istnieje taki "paszport". 

Sam taką posiadam i wbite tam szczepienia są ważne na całym świecie.
    • By lski@interia.pl
      Taki komunikat pokazał się przed chwilą na pasku jednej z telewizji,ale na razie nie mogę znaleźć nic więcej nawet na stronach austriackich,ktoś coś wie?
    • By Wujot
      Trochę przez przypadek trafiłem na coś takiego
      https://snowsport.pl/buty_regulowane_roxa_chameleon_boy_3_2021-p26661.html
      Ciekaw jestem czy się z tym zetknęliście i czy to rzeczywiście bangla?

Pozdro
      Wiesiek
    • By zaj
      Wg poniższej informacji -  z oficjalnej strony Soelden, od 5 marca niektóre wyciagi otwierają się w Soelden of 5 marca. Nie doczytałem się co do kwestii noclegów i przyjazdów. Być może to tylko atrakcja dla miejscowych
      https://www.soelden.com/winter/live-info/current-ski-resort-information.html

Monday - Thursday 8-pers. gondola Gaislachkogl I T-bar Innerwald I Center Shuttle (8:30 am - 6 pm) Toboggan run Sölden Friday - Sunday 8-pers. gondola Gaislachkogl I 6-seater chairlift Wasserkar 6-seater chairlift Stabele T-bar Innerwald I Center Shuttle (8:30 am - 6 pm) Toboggan run Sölden od 26 marca nawet lepiej:
      every day** 10-pers. gondola Giggijoch 4-seater chairlift Silberbrünnl 4-seater chairlift Roßkirpl 6-seater chairlift Langegg 8-pers. gondola Gaislachkogl I 6-seater chairlift Wasserkar 6-seater chairlift Stabele T-bar Innerwald I Center Shuttle (8:30 am - 6 pm) Toboggan run Sölden  

• By San28
      Przymierzam się do zakupu nowych butów, ale potrzebny mi będzie doświadczony bootfitter. Możecie kogoś polecić w Warszawie? Czytałem, że Skionline rekomenduje Ski Fanatic - co o tym sądzicie? A może jakaś inna propozycja? 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...