Narty - skionline.pl
Jump to content
gregor_g4

Korbielów 2018/19

Recommended Posts

4 minuty temu, Maria napisał:

No i figa z makiem. Jest komunikat że nieczynne

Nie pojechałem z uwagi na wiatr i mgłę. Sprawdzałem jeszcze rano o 5:30. Dopadało bardzo mało świeżego a wiatr to rozwiewa. Ale ....  https://korbielow.net/komunikat_narciarski/ piszą, że na tury da radę.

Pozdrawiam

mirekn  

• Like 1

26 minut temu, mirekn napisał:

Nie pojechałem z uwagi na wiatr i mgłę. Sprawdzałem jeszcze rano o 5:30. Dopadało bardzo mało świeżego a wiatr to rozwiewa. Ale ....  https://korbielow.net/komunikat_narciarski/ piszą, że na tury da radę.

Pozdrawiam

mirekn  

Widzę że prognozy się trochę zmieniły, bo już nie prognozują żadnego opadu.

Mirek, wybierasz się gdzieś w najbliższych dniach?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      Będąc w ośrodku narciarskim Słotwiny Arena w Krynicy miałem okazję wyratrakować stok przed jazdą wieczorną. Jeżeli chcecie się dowiedzieć jak to wyglądało, dlaczego ze śniegu robi się sztruks... zapraszam na film!

• By JC
      28 lutego, zachęcony wspaniałą pogodą i bardzo dobrymi warunkami śniegowymi,  pojechałem do Korbielowa, aby sprawdzić jak funkcjonuje, coraz bardziej zapominany ośrodek narciarski Pilsko.
      Sprawdziłem jakie są warunki narciarskie na górze. Sprawdziłem, czy można zjechać na dół mimo niedziałających wyciągów i 6-os. kanapy na Buczynkę. 
      Zmierzyłem także jaka jest długość najdłuższego zjazdu z Pilska i czy jest on dłuższy niż zjazd ze Skrzycznego w Szczyrku.
      Poszedłem coś przekąsić w schronisku na Hali Miziowej oraz restauracji w Korbielowie Kamiennej.
      Zapraszam Was na film.

• By marcinn
      A my dziś rodzinnie na tury i dupolot w akcji 😀
      Było w dechę 
      Parę foci

• By galdon
      Witam
      Najblizszy piątek wyjazd 1 dniowy z Katowic mam 2 miejsca
      Pozdrawiam
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...