Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amatorskie zawody 2019 - terminy


Chrumcia

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bliżej zimy i pojawia się coraz więcej dat amatorskich zawodów ;)

Pomyślałam, że dobrze by mieć wszystkie daty w 1 temacie  i wzajemnie się o jakichś zawodach informować i ewentualnie dowiedziec sie czy sie ktos wybiera z forumowiczow ;)

Póki co widzialam kalendarz MPA PZN

Nawet juz w tym roku zapowiedziane są pierwsze zawody:

1. 22.12.2018 -Eliminacje MPA PZN Kluszkowce - GS

2. 06.01.2019- Eliminacje MPA PZN Złoty Groń - GS

3. 11.01.2019 -Eliminacje MPA PZN Zwardoń Mały Rachowiec - GS

4. 13.01.2019 - Eliminacje MPA PZN Krynica Słotwiny - GS

5. 19.01.2019 - Podkarpackie Eliminacje MPA PZN Przemyśl Stok Narciarski - GS

6. 25.01.2019 Winter Game Eliminacje MPA PZN Bieńkula Szczyrk -GS

7. 03.02.2019 Mistrzostwa Krakowa Eliminacje MPA PZN Rabka Polczakówka - GS

8. 09.02.2019 VI Puchar Zakopanego Eliminacje MPA PZN Kasprowy Wierch GS

9. 10.02.2019 Eliminacje MPA PZN SL Suche

10. 22.02.2019 Puchar WKN Eliminacje MPA PZN Zawoja Mosorny Groń GS

11. 23.02.2019 VI Puchar Zakopanego Eliminacje MPA PZN Zakopane Polana Szymoszkowa GS

12. 24.02.2019 Eliminacje MPA PZN Szczawnica GS

13. 02.03.2019 Rossignol & RASC Racing Weekend Eliminacje MPA PZN Jaworzyna Krynicka GS

14. 03.03.2019 Puchar Stożka Eliminacje MPA PZN Wisła Stożek GS

15. 08.03.2019 Zawody o Puchar Senatora RP Eliminacje MPA PZN Kluszkowce, Zawoja, Kasprowy lub Krynia GS

16. 10.03.2019 FINAŁ Kluszkowce, Zawoja, Kasprowy lub Krynica

 

 Jesli chodzi o Slalom MPA PZN to:

1. 04.01.2019 Eliminacje MPA PZN SL Wisła Stożek

2.05.01.2019 Eliminacje MPA PZN SL Złoty Groń

3. 18.01.2019 Podkarpackie Eliminacje MPA PZN SL  Przemyśl Stok Narciarski

4. 26.01.2019 Eliminacje MPA PZN SL  Zakopane Harenda

5. 02.02.2019 Eliminacje MPA PZN SL  Szczyrk Trasa FIS DOliny

6. 10.02.2019 Eliminacje MPA PZN SL  Suche

7. 17.02.2019 Mistrzostwa Krakowa SL Eliminacje MPA PZN SL  Rabka Polczakówka

8. 01.03.2019 Rossignol & RASC Racing Weekend Krynica Eliminacje MPA PZN SL  Jaworzyna Krynicka

9. 09.03.2018 Finał Kluszkowce, Zawoja, Suche, Kasprowy lub Krynica

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 EDYCJA DZIECIĘCEGO PUCHARU ORLICY

JEDNA Z NAJSTARSZYCH DLA DZIECI IMPREZ NARCIARSKICH W REGIONIE

DLA KOGO?
Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich. Warunkiem koniecznym jest oczywiście posiadanie odpowiednich umiejętności jeśli chodzi o jazdę na nartach. Od wielu lat zawody rozgrywane są w różnych kategoriach wiekowych, które umożliwiają start zawodniczkom i zawodnikom praktycznie w każdym wieku:

Smerfy: rocznik 2013 roku i młodsze;
Skrzaty: rocznik 2011-2012;
Krasnale: rocznik 2009-2010;
Starsze Krasnale: rocznik 2006-2008;
Elfy: rocznik 2003-2005;
Open: rocznik 2002 i starsze.

KIEDY?
Poszczególne rundy odbywać się będą w trakcie całego sezonu 2018/2019. Pierwsza, Bożonarodzeniowa jeszcze w tym roku, kolejne już w 2019. Terminy zawodów przedstawiają się następująco:

- 27 grudnia 2018 – edycja bożonarodzeniowa, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 19 stycznia 2019 – I edycja Wielkopolska, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 2 lutego 2019 – II edycja Dolnośląska, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 16 lutego 2019 – III edycja Śląska, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu;
- 09 marca 2019 – edycja finałowa, zaliczana do klasyfikacji generalnej Pucharu.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zapisy do udziału zawodach przyjmowane są w następującej formie:

- mailowo na adres marcin@tandt.pl do dwóch dni przed każdymi zawodami;
- w dniu każdych zawodów od 9.30 do 11.00 w sekretariacie Pucharu, który mieści się w budynku
- w budynku „Szarotki” pod adresem ul. Zieleniec 72, 57-340 Duszniki Zdrój
- online (link do rejestracji zostanie udostępniony po starcie sezonu)

Więcej informacji: https://www.zieleniec.pl/ski-arena/dzieciecy-puchar-orlicy/

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VI Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula i zakopiańskie stacje narciarskie zapraszają na 6. Puchar Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów, Mistrzostwa Polski Amatorów PZN 2018/2019.

Puchar Zakopanego powraca!

Zapraszamy na VI Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim - rokroczne, sportowe wydarzenie w samym centrum Podhala! Puchar Zakopanego to fantastyczna okazja na spędzenie wolnego czasu zarówno w ramach swobodnej rekreacji, jak i intensywnym udziale w samych rozgrywkach. Niezależnie, czy lubimy narty z perspektywy aktywnego uczestnika, czy wiernego kibica, wydarzenie to zapewni nam niezliczoną ilość fenomenalnych, zimowych atrakcji.

Warto pamiętać jednakże, że Puchar Zakopanego to nie tylko rozrywka - to również prestiż. Poszczególne edycje wydarzenia punktowane są w ramach cyklu Mistrzostw Polski Amatorów. Wziąć udział i ubiegać się o nagrody mogą wszyscy w wieku od 18 do 80 lat. To właśnie dzięki połączeniu atrakcyjnej formuły widowiska sportowego z wieloletnią tradycją i splendorem, Puchar Zakopanego ceniony jest nie tylko przez rodzimych amatorów narciarstwa alpejskiego, ale również zagranicznych pasjonatów sportów zimowych.

Dodatkowo, dla młodszych narciarzy przewidziana jest XLII Szkolna Liga Sportów Zimowych. Dzięki temu Puchar Zakopanego staje się prawdziwie familijnym eventem, zapraszającym sportowców-amatorów w wyjątkowo szerokim przedziale wiekowym. Nie ważne, czy jesteśmy dojrzałym seniorem, czy młodym adeptem - miejsce w zawodach Pucharu Zakopanego zawsze się znajdzie!

Puchar Zakopanego nie byłby również takim znaczącym wydarzeniem gdyby nie jego lokalizacja. Unikalna współpraca pomiędzy trzema zakopiańskimi stacjami narciarskimi: Harendą, Szymoszkową i Kasprowym Wierchem stanowi niezwykłą ucztę dla każdego pasjonaty śnieżnego szaleństwa. Naturalne walory Harendy, luksus i nowatorstwo Polany Szymoszkowej oraz monumentalność górskiego Kasprowego Wierchu to trzy elementarne punkty podhalańskiego narciarstwa.

Każdy narciarz mile widziany!

MIEJSCE I TERMINY POSZCZEGÓLNYCH EDYCJI
1. Stacja Narciarska Harenda 12.01.2019 - slalom gigant równoległy + Szkolna Liga Sportów Zimowych
2. Stacja Narciarska Harenda 26.01.2019 slalom gigant + Szkolna Liga Sportów Zimowych
3. Stacja Narciarska Kasprowy Wierch 9.02.2019 slalom supergigant
4. Stacja Narciarska Polana Szymoszkowa 23.02.2019 slalom gigant + Szkolna Liga Sportów Zimowych

 

 

 

 

Narazie nic więcej nie zauważyłam na przyszły sezon ;)

jak ktoś ma jakieś informacje o innych zawodach to podzielcie się :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Family Cup podało już kilka terminów :)

4 styczeń - Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego I - Okrągłe k. Wydmin
5 styczeń - Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego II - Mrągowo
6 styczeń - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego i Litwy - Szelment
26 styczeń - Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - Góra Kamieńsk
27 styczeń - Mistrzostwa Województwa Lubelskiego - Parchatka koło Puław
2 luty - Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego -Przemyśl
2 luty - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego - Sopot
3 luty- Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego - Bodzentyn lub Tumlin
9 luty- Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego - Chodzież
10 luty - Mistrzostwa Województwa Małopolskiego - Słotwiny Ski - Krynica
2 marzec - Mistrzostwa Województwa Opolskiego - Zieleniec
3 marzec Finał XXIV Mistrzostw Polski w Narciarstwie i Snowboardzie - Krynica Słotwiny Ski
Rezerwowy termin finału 9 marzec - Krynica Słotwiny Ski
Trwa ustalanie miejsca i terminu - Mistrzostwa Województwa Śląskiego
Trwa ustalanie miejsca i terminu - Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego
Trwa ustalanie miejsca i terminu - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego
Trwa ustalanie miejsca i terminu - Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Trwa ustalanie miejsca i terminu - Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Chrumcia napisał:

Nowa data w kalendarzu Family Cup

  17 luty - Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego - Góra Dzikowiec

@marionen się ucieszy :)

Fajnie, na Dzikowiec mam najbliżej. Ale dopiero teraz zauważyłem, że Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego przeniesione do Chodzieży. Geograficznie dla mnie katastrofa. Wielkopolskie zawody dla mnie ulubione, bo tu jeszcze nie przegrałem. Nawet nie wiedziałem, że w Chodzieży można uprawiać narciarstwo alpejskie. Oj ciężko będzie się wybrać tak daleko, z drugiej strony dobrze sprawdzić się w nowym terenie, to dodatkowy bodziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Fajnie, na Dzikowiec mam najbliżej. Ale dopiero teraz zauważyłem, że Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego przeniesione do Chodzieży. Geograficznie dla mnie katastrofa. Wielkopolskie zawody dla mnie ulubione, bo tu jeszcze nie przegrałem. Nawet nie wiedziałem, że w Chodzieży można uprawiać narciarstwo alpejskie. Oj ciężko będzie się wybrać tak daleko, z drugiej strony dobrze sprawdzić się w nowym terenie, to dodatkowy bodziec.

Tak, zmiana w tym roku, zamiast Czarnej Du..a nie... Góry :P to Chodzież...sporo dalej....zobaczymy, moze jeszcze zmieni ale póki co Chodzież na horyzoncie ;)

Ja mam nadzieję że na Mazurach zima na dobre zagości i się pierwsze 3 eliminacje planowo odbędą. Po roku przerwy górka w Mrągowie rusza. Na Mazurach mrozy i śnieżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

‎Robert Kowalczyk‎ do Umawiamy się na Tyczki
15 stycznia o 13:13 · 
II EDYCJA NASZEJ LIGI + SOBOTNIE TRENINGI JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND 19-20 STYCZNIA
W sobotę rozpoczynamy weekend dwoma treningami porannym GS oraz południowym SL, niedziela to trening GS połączony z drugimi zawodami z cyklu HH Master League Czarna Góra 2019 
Zapisy poprzez formularz na stronie http://www.szkola.czarnagora.pl/dla-ml…/treningi-na-tyczkach
więcej info szkolaczarnagora@gmail.com lub 606614856
Serdecznie zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marboru napisał:

W sobotę startuję w pierwszych zawodach amatorskich 😮 w Krajnie - z @mifilim i @kmarcin… Ciekawe jak będzie? :) 

 

Puchar Stoków Świętokrzyskich

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4478&fbclid=IwAR0E360ZTi-dNdNAQykHb74cojzvx4sz-axjZzwqvtfDEvVd6SoD9S3UQj4

Powodzenia, ja i @iski w sobotę  zmierzymy się z najdłuższym gigantem, a @mirekn w niedzielę pomknie na skiturach. Przyznać się kto jeszcze ;)

image.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, surfing napisał:

Powodzenia, ja i @iski w sobotę  zmierzymy się z najdłuższym gigantem, a @mirekn w niedzielę pomknie na skiturach. Przyznać się kto jeszcze ;)

 

 

Nie ;) w sobote w biegu Zadymka takie przetarcie trasy dla uczestników 24 godzinnego biegu Zamieć edycja 2019

kusisz tymi skiturami ;) dam jutro Skrzyczne trasa biegu 

 

Pozdrawiam

mirekn

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2019 o 21:01, Chrumcia napisał:

Ja jutro na Bienkuli będę walczyć o przetrwanie, w sobotę raczej mi się nie uda dotrzeć do Szczyrku ale w niedziele będę w Puławach na Family cup 

Tylko się nie zabij w tych Puławach,bo to nie są żarty,to nie łączka jak Bieńkula...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...