Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amatorskie zawody 2019 - terminy


Chrumcia

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Chrumcia napisał:

nie znalazlam tego nigdzie :P

Kategorie wiekowe

Zawody narciarskie HERO SEASON TROPHY odbywają się na trasie slalomu giganta. Każdy uczestnik będzie miał dwa przejazdy. Do klasyfikacji liczona jest suma dwóch czasów.

  • DZIECI chłopcy od 6 do 12 roku życia (2013 -2007)
  • DZIECI dziewczęta od 6 do 12 roku życia (2013-2007)
  • JUNIOR chłopcy od 13 do 18 roku życia (2006-2001)
  • JUNIOR dziewczęta od 13 do 18 roku życia (2006-2001) 
  • MĘŻCZYŹNI od 19 do 49 roku życia (2000-1970)
  • KOBIETY od 19 do 49 roku życia (2000-1970)
  • MASTERS mężczyźni 50+ (1969-....)
  • MASTERS kobiety 50 + (1969-....)

Za gumę narciarską doliczony będzie czas +5 sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2019 o 17:39, Chrumcia napisał:

47400363_szczyrk19FC.jpg.0cc604881ef91a4b5c91fe4f5f79b155.jpg

Takie piękne zdjęcie dzisiaj znalazłam :D Dziekuję bardzo pani fotograf :D

Tak, wiem, za wysoko stoję, ale narta dolna mi nie odjechała, sukces 🤣

W family cup póki co udało mi sie zaliczyc wszystkie eliminacje, ale te piątkowe to nie wiem czy nie odpuszcze....miały byc zawody wieczorne a organizator regionalny wymyslił zeby były rano....nie chce mi się jechac chyba taki kawał rano....

w Pucharze Polski MPA dalej jestem na 2 miejscu. w sobotę stratowały 2 dziewczyny, ale są za mną w klasyfikacji, a w niedzielę w Szczawnicy nie było żadnej dziewczyny w mojej kategorii....Ehhh na przyszły sezon muszę jednak chyba Family Cup trochę odpuscic i poscigac się w MPA :P zobaczymy....nie spodziewałam nic nadzwyczajnego po tym sezonie wiec i tak jestem zadowolona z klasyfikacji PP

 

Najlbiższy weekend tez obfity w zawody się zapowiada

1 marca - Zieleniec ostatnie eliminacje Family Cup

1 marca - slalom MPA w Krynicy na Jaworzynie

2 marca - GS MPA Krynica Jaworzyna - planuję jechac

2 marca GS puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic w Myslenicach

2 marca II Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w narciarstwie alpejskim Wisła Siglany

3 marca- Finał Family Cup na Słotwinach w Krynicy - będę :)

3 marca MPA Stożek GS

3 marca Hero Season Trophy 2019 Szczyrk

3 marca Otwarte Mistrzostwa Skawiny w narciarstwie Slalom Gigant  - Harbutowice

 

 

 

3 marca jeszcze Puchar Gór Świętokrzyskich na Telegrafie w Kielcach. Pamiętam jak parę lat temu jedna z nagród była płyta CD... BOYSów. Wesoło się wracało do domu😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2019 o 17:39, Chrumcia napisał:

47400363_szczyrk19FC.jpg.0cc604881ef91a4b5c91fe4f5f79b155.jpg

Takie piękne zdjęcie dzisiaj znalazłam :D Dziekuję bardzo pani fotograf :D

Tak, wiem, za wysoko stoję, ale narta dolna mi nie odjechała, sukces 🤣

W family cup póki co udało mi sie zaliczyc wszystkie eliminacje, ale te piątkowe to nie wiem czy nie odpuszcze....miały byc zawody wieczorne a organizator regionalny wymyslił zeby były rano....nie chce mi się jechac chyba taki kawał rano....

w Pucharze Polski MPA dalej jestem na 2 miejscu. w sobotę stratowały 2 dziewczyny, ale są za mną w klasyfikacji, a w niedzielę w Szczawnicy nie było żadnej dziewczyny w mojej kategorii....Ehhh na przyszły sezon muszę jednak chyba Family Cup trochę odpuscic i poscigac się w MPA :P zobaczymy....nie spodziewałam nic nadzwyczajnego po tym sezonie wiec i tak jestem zadowolona z klasyfikacji PP

 

Najlbiższy weekend tez obfity w zawody się zapowiada

1 marca - Zieleniec ostatnie eliminacje Family Cup

1 marca - slalom MPA w Krynicy na Jaworzynie

2 marca - GS MPA Krynica Jaworzyna - planuję jechac

2 marca GS puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic w Myslenicach

2 marca II Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w narciarstwie alpejskim Wisła Siglany

3 marca- Finał Family Cup na Słotwinach w Krynicy - będę :)

3 marca MPA Stożek GS

3 marca Hero Season Trophy 2019 Szczyrk

3 marca Otwarte Mistrzostwa Skawiny w narciarstwie Slalom Gigant  - Harbutowice

 

 

 

3 marca jeszcze Puchar Gór Świętokrzyskich na Telegrafie w Kielcach. Pamiętam jak parę lat temu jedna z nagród była płyta CD... BOYSów. Wesoło się wracało do domu😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opolskie eliminacje, jak zawsze w Zieleńcu. Tu dla mnie jest łatwo i przyjemnie. Dzisiaj nie liczyło się jak kto szybko potrafi jeździć, tylko jak dobry ma wzrok w wypatrywaniu kolejnych bramek. Przydała się również umiejętność jazdy po bandach. Z uwagi na dodatnią temperaturę przy górnych bramkach, dość szeroko rozstawionych na najbardziej stromym odcinku szybko potworzyły się szerokie i dosyć głębokie bruzdy (zwłaszcza w drugim przejeździe). Sporo dosyć mocnych jeźdźców poległo. Było kilka niezłych wywrotek (włącznie z głównym faworytem). Trasę widziałem tylko od góry i dołu, środek był niewiadomą...

20190301_110630.thumb.jpg.dbf39ef62eec8c92fda64a31de157bc1.jpg

20190301_113322.thumb.jpg.65c991f02a328e4ac02c4186e534874c.jpg

Dzisiaj Iwona była nie do pokonania. Wyprzedziła wszystkie kobiety i większość facetów, zasłużone podium...

20190301_135753.thumb.jpg.0eb4117274c27f3cd7977c5a784ccb48.jpg

a i mi warunki dzisiaj odpowiadały, nikt przed metą nie ustawił "bomby" (czytaj przelotówki)

 

20190301_135135.thumb.jpg.c5e48d62646fd34447607845c67e29b7.jpg

Został jeszcze niedzielny finał w Krynicy!!!

Do zobaczenia...

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Annaa napisał:

Finał Family Cup w Krynicy, tuż,tuż. Będzie ktoś z forum? Pogoda zapowiadana w mediach może odstraszać, ale kto ma serce do walki, przezwycięży wszystkie przeszkody.

My meldujemy się w sobotę...bez alkoholu;):) Do zobaczenia:)

Będzie,a nawet już jest,i startuje w eliminacjach MPA dziś i jutro...Dzisiaj był slalom na minutę na Jaworzynie,wieczorem, przy świetle,deszcz,ciapa,salmiak ,kawałek trasy po ciemku,bo tam nie było lamp-jednym słowem działo się...A pogoda na niedziele chyba jeszcze niezła,potem dopiero zaczyna się...

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_1101.thumb.JPG.62ebe8f2946355718f80c5d0629205db.JPGNiestety na dzisiejszych Mpa nie poszło mi, miałam też silnie obstawiona kategorie.... Start był o godz 12 00, słońce, pieknie. Zawodników ponad 100, trasa długa, fajna, chociaż miałam niepotrzebne obawy że będzie szybko i stromo..... Okazało się nie tak strasznie jednak jechalam z lekko zaciągniętym hamulcem i zrobiłam najgorszy czas w swojej kategorii gdzie było nas chyba 12 dziewczyn. Minuta i 12 sekund, gdzie pierwsza miała minute i sekundę... No cóż. To mój pierwszy start tutaj więc przetarcie szlaku. Nie poddaje się. 

Był niestety jeden przejazd.... Jedna większą wywrotka na trasie i z tego co słyszałam to chyba złamanie.... Jutro start w finale Family cup, też mam mocno obstawiona kategorie ale może będzie lepiej niż dziś 

Edytowane przez Chrumcia
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 marca Krynica, Słotwiny Finał Family Cup

image.thumb.png.8accb8b33d54c9e5e1e5c21714bc2548.png

 

Wczoraj miałam grupę śmierci w swojej kategorii wiekowej.....dziewczyny na prawdę super jeżdzące, było nas 8 i od początku wiedzialam że nie mam większych szans....W pierwszym przejeździe na którejś z bramek widziałam dziury i kasze i chciałam to ominąć...zamiast wyżej najechać to nie wiem co ja zrobiłam, ale wyjechałam tak daleko od bramki ze aż sama krzyknęłam.....dziewczyny zrobiły po 38-39 sekund a ja 44....masakra, zalamałam sie...W drugim przejeździe pojechało mi się lepiej ale znowu miałam 44 sekundy....no cóż...zakończyłam na 7 miejscu.....Wygrała moja koleżanka z Suwałk, za nią koleżanka z Bytomia, 2 siostry z Wisły, dziewczyna z Gorlic i moja konkurentka z Przemyśla...słabo nam poszło, byłysmy troche rozczarowane, no ale taki jest sport ;)

Na otarcie łez dostałam puchar za I miejsce w pucharze Polski, zaliczyłam wszystkie eliminacje :P

image.thumb.png.4e8e23ec3a8693a01548965eacf1b2fa.png

 

Pogoda dopisała, start był o czasie - 9.30, swieciło słonce, lekki wiaterek był, ale nie przeszkadzał w niczym, na stoku jakoś bardzo miękko nie było, pod spodem wychodził lód....

Były 2 trasy - dla dzieci z kategori A, B,C dziewczyn i od H w górę oraz druga od C chłopaków do G. Ta trasa"mniejsza" była dłuzsza niż w tamtym roku, co się podobało zawodnikom. Dzięki podzieleniu na 2 trasy zawody przebiegły szybko i sprawnie. na mniejszej trasie były rozgrywane jeszcze konkurencje rodzinne - 3 osoby z rodziny 2 przejazdy, a na duzej trasie snowboard.

Pomiar czasu działał bez zarzutów, wszystko szło sprawnie, wyniki udało się ogarnąć dość szybko i bezproblemowo, chociaż nie obyło się bez kilku małych pomyłek, ktore szybko zostały sprostowane. Na szczęście na tych zawodach panuje rodzinna atmosfera(w końcu to family cup) ;)

 

Jakoś tak dziwnie, że już po finale....szybko strasznie to minęło.

Mi jeszcze zostały 2 starty w MPA w piątek i finał w niedzielę....moze w sobotę jeszcze znajdę jakies zawody w okolicy :P

w Pucharze Polski po sobotnich zawodach spadłam na 3 miejsce, brakuje mi 10 punktow do 2....nie widziałam jeszcze wynikow z wczorajszych eliminacji, wiec mozliwe ze spadne jeszcze bardzie:( no trudno...

 

Jakoś nie mogę się pogodzić z myślą, że to już końcówka sezonu....

Gratulacje dla marionena i kowcia ;)

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...