Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By mirekn
      Sprzedam ochraniacz Dainese Slalom (starszy model) z dopinanym żółwiem trzy elementowym. Używany sporadycznie. Teraz leży i się marnuje  a ja ochraniam plecki za pomocą SPS Pro 2 Ortovoxa. Stan bdb. Rozmiar z metki "L".
      Miałem też "S" (od Córy) i poszła już w dobre forumowe ręce więc mogę zapewnić, że bez rozciągania były prawie rozmiarowo identyczne. Siateczka bardzo rozciągliwa.

Preferował bym odbiór osobisty, który pozwoli zweryfikować stan ochraniacza ale w ostateczności mogę wysłać. Cena 150 PLN-ów.
      Pozdrawiam
      mirekn

• By AndKur
      Hej 
      W ten weekend (sporo zależy od pogody, na ten moment - sobota), trzecie w tym sezonie zawody z cyklu Freeride World Tour, tym razem w Fieberbrunn. W związku z tym, że blisko można obejrzeć na żywo o normalnej porze, zachęcam bo emocje są spore. 4 kategorie : narty K i M oraz snowboard K i M. Proste zasady w filmiku poniżej i drugi krótki film na zachętę  z ostatnich zawodów w Kanadzie. Na żywo do obejrzenia na ich kanale YT lub Facebook.

• By lski@interia.pl
      Wybrałem się do Szczyrku na reklamowaną imprezę Wintegame,z 2 gigantami,jeden reklamowany jako najtrudniejszy w Polsce a drugi jako najdłuższy w Polsce.Wyprawa budziła lekkie obawy,ze względów logistycznych,bo wvej sławnej miejscowości byłem raz,na zawodach ok.40 lat temu,gdy motoryzacja nie była tak rozwinięta.Wbrew obawom udalo mi się zaparkować koło kolei,może dlatego,że było to o 7 15.Organizatorzy wzbudzali me obawybo już na etapie zapisów potrafili zamącić maksymalnie,zmieniając w ostatniej chwili miejsce biura zawodów,i część zawodników błąkała się po Szczyrku.Potem pomieszali jeszcze grupy,numery i wszystko,co się dało.Ale gwoli sprawiedliwości wszystko zrekompensowała trudna,długa i przyzwoicie przygotowana trasa,bo innych gigantów,gdzie najlepsi jadą półtorej minuty,nie spotkałem w PLNa mistrzostwach Polski seniorów w Szczawnicy 2 dni temu jechali znacznie krócej.Skionline reprezentowane było skromnie,bo tylko ja i Chrumcia,której gratuluję miejsca na podium,bo wytrzymać 2 minuty na gigancie,to jest coś.
      A ze Bieńkula była zamknięta na zawody i dojście zagrodzone pozostało,jeździliśmy nią sobie z kolegą jeszcze ze 2  godziny,mając ją tylko dla siebie.Na szczęście kłębiący się na innych trasach narciarze i snowboardziści byli legalistami i nie wpadli na ten pomysł co my.A więc człowiek o złym charakterze poradzi sobie z pojeżdżeniem nawet w Szczyrku.
      A jutro ten "najdłuższy gigant w Polsce",chyba że organizatorzy tak zamącą,że dzisiejszy to był ten najdłuższy a jutro będzie najtrudniejszy.Ale bądźmy dobrej myśli...

• By marboru
      Pochwalę się również na forum  
      Niektórzy dostali zdjęcia na Massangerze  
      Dzisiaj stałem się posiadaczem nowej narty. Jakiej? Amatorskiej gigantki (masters) od szwajcarskiej firmy Stockli Laser GS.
      Jak wygląda? 

Śliczna (sorry za jakość zdjęcia - robione telefonem)!!!
      No a te kije...to tak do kompletu  
      Parametry narty: długość 180 cm (sam mam 176 cm wzrostu), taliowanie 118-68-97, promień skrętu 18,2 m.

Pierwsze moje spostrzeżenie, że narta jest prawie taka sama na wysokość jak ja. Urosłem, czy jak? 
      Nadmienię, że deski w ostatnim WorldSkiteście 18/19 uzyskały ex aequo z Fisher RC4 Worldcup RC najwyższą notę w kategorii RACE GS Mężczyźni.
      Kiedy testy i nauka jazdy na nowym nabytku?
      Być może w piątek wieczorna jazda - na pewno w sobotę, niedzielę  
      Pozdrawiam
      marboru
    • By lski@interia.pl
      Czy ktoś z Was słyszał,że eliminacje MPA w Szczyrku 25.01 mają przybrać formę jakiegoś superdługiego giganta,coś a la nolimit?Słyszałem taką wieść,ale nic bliżej...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...