Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By mirekn
      Winter Game edycja 2020 25-27 styczeń. https://wintergame.pl/harmonogram/
      Jest też SKITOUR CHALLENGE

Pozdrawiam
      mirekn
    • By lski@interia.pl
      Sprzedam gigantkę jak w tytule,182 cm/20m.Zostało 70 % krawędzi,żadnych uszkodzeń.Więcej info tel.694427773

• By lski@interia.pl
      Ruszyły zapisy na World Winter Master Games 2020,Innsbruck 11-16.01.2020 i Der Weisse Ring,Lech 18-19.01.2020.Obie imprezy ze względu na bliskość czasową można objechać jednym cięgiem,może ktoś,coś?
    • By mirekn
      Sprzedam ochraniacz Dainese Slalom (starszy model) z dopinanym żółwiem trzy elementowym. Używany sporadycznie. Teraz leży i się marnuje  a ja ochraniam plecki za pomocą SPS Pro 2 Ortovoxa. Stan bdb. Rozmiar z metki "L".
      Miałem też "S" (od Córy) i poszła już w dobre forumowe ręce więc mogę zapewnić, że bez rozciągania były prawie rozmiarowo identyczne. Siateczka bardzo rozciągliwa.

Preferował bym odbiór osobisty, który pozwoli zweryfikować stan ochraniacza ale w ostateczności mogę wysłać. Cena 150 PLN-ów.
      Pozdrawiam
      mirekn

• By AndKur
      Hej 
      W ten weekend (sporo zależy od pogody, na ten moment - sobota), trzecie w tym sezonie zawody z cyklu Freeride World Tour, tym razem w Fieberbrunn. W związku z tym, że blisko można obejrzeć na żywo o normalnej porze, zachęcam bo emocje są spore. 4 kategorie : narty K i M oraz snowboard K i M. Proste zasady w filmiku poniżej i drugi krótki film na zachętę  z ostatnich zawodów w Kanadzie. Na żywo do obejrzenia na ich kanale YT lub Facebook.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...