Narty - skionline.pl
Jump to content
Tytus Atomicus

[S] buty skitur-freeride Scarpa Maestrale 1.0

Recommended Posts

Sprzedam buty narciarskie freeride-skitur (frirajdowo - skiturowe) Scarpa Maestrale 1.0 (model 2017) - używane/przymierzane/testowane kilka godzin - więc praktycznie nowe, bez śladów użytkowania.
Kolor pomarańczowy (mango) z niebieskimi klamrami, rozmiar 275, cena 1399zł,

http://allefree.pl/galeria/1101228/1.html (uwaga: metki są odczepione ale wszystkie są w komplecie)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By KALGON
      Czy te buty będą pasować do wiązań  LITHIUM 10 ?
      Rossignol Alltrack 90 ?
    • By Lukasz98520
      Po więcej informacji proszę pisać na maila : luki21mar23@gmail.com
    • By jaculus
      Mam pytanie do grona forumowiczow.
      Potrzebuje w warunkach domowych przygotowac kilka wkladek, podkladek w celu dopasowania butow narciarskich.
      Podkowy na kostke, L sharp na sciegno achillesa i inne. podkladki o grubosci 3mm
      Aha i jeszcze na jezyk ale tu inna grubosc mysle ze 5mm.
      Problem jest taki ze nie wiem co za material bedzie najlepszy, czy microguma, czy gabka kauczukowa czy moze jeszcże cos innego. Wazne aby byla mozliwosc zakupu online, np na Allegro. Jaki material bylby najbardziej odpowiedni na te podkladki?

• By MarioJ
      Vallée Blanche “The Classic Route”

The famous "Vallée Blanche" in Chamonix is an off-piste ski route in the Mont Blanc range, Discover Sam Favret revisiting this classic one with his own style !
      Skier: Sam Favret
      Filmed by: Alexis Blaise / Maxime Moulin / Thomas Guerrin / Hensli Sage 
      Edited by: Jean-Rémy Ceron 

• By kush
      Witam
      potrzebuje opinii może akurat ktoś ma doświadczenie w tym temacie na sezon 2019/2020 zamierzam się przerzucić na narty all-mountain, freeride
      do tej pory ślizgałem się na typowych zjazdówkach head'a, interesuje mnie zakup nart Faction CT 2.0 i o ile same narty i wiązania nie stanowią problemu to nie wiem za bardzo co z butami czy buty do tego typu jazdy czymś się różnią od standardowych bo z tego co widzę wiązania maja trochę inną budowę nie mówiąc już o samych nartach do tej pory jeździłem na zestawie head iGRS world cup i buty dedykowane do tych nart ,byłbym wdzięczny za podesłanie jakiś modeli

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...