Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

@marboru moje góralskie pochodzenie tutaj na forum mogłeś śmiało dokumentować. Chodziło raczej żeby ktoś syna nie odznaczył na fb. Mogę jeszcze o tą fotkę prosić, w końcu na nie jednym zjeździe był, choćby 2XKasprowy. Hasło to Szwajcaria Bałtowska. Jeszcze raz dziękuję za ten szok wczorajszy. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Piotr_67 napisał:

To co rozpoczynamy pakowanie :);) 

Dzięki za WZF i udanego wyjazdu Wam i sobie :D

Jutro serwis nart, ostatnie sprawy, dopięcie obowiązków służbowych i nareszcie poważne narty w tym roku :) 

Piotr! Oby słoneczko teraz nam wyszło powoli... tak od niedzieli ;) 

Pozdrowienia jeszcze raz dla Małżonki!

33 minuty temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

@marboru moje góralskie pochodzenie tutaj na forum mogłeś śmiało dokumentować. Chodziło raczej żeby ktoś syna nie odznaczył na fb. Mogę jeszcze o tą fotkę prosić, w końcu na nie jednym zjeździe był, choćby 2XKasprowy. Hasło to Szwajcaria Bałtowska. Jeszcze raz dziękuję za ten szok wczorajszy. 

Darku, proszę:

DSC00240.thumb.JPG.2b437c94de6a5ad992170a8876d48076.JPG

Syn Ci się udał! Bardzo grzeczny synek :) 

Fotka pochodzi z naszych odwiedzin w domu Darka, tuż przed naszymi odwiedzinami u niego.

Młody Góral zaimponował nam swoim strojem! Szacuneczek!

 

Całkiem zapomniałem...

@moruniek - wspólne śniadanie i nareszcie się poznaliśmy! Było bardzo miło pożartować razem i mam nadzieję, że nie raz jeszcze razem na nartach pośmigamy! 

@Akartman - bardzo miło było nam Ciebie poznać :) 

Pozdrawiamy!

Edytowane przez marboru
  • Like 10
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 stycznia  zjazd FORUM  godz 7.00

ANDISKI  -  spotyka  szefa  FORUM

ANDISKI częstuje cukierkami bo musi jechać na Biały Krzyż . W wyniku rozmowy JACEK i ja mieliśmy te sama szkołę FSM i tych samych fajnych nauczycieli.

Poznaje PAULĘ i daje je tytuł MISS ELEGANCJI NA STOKU

MARBORU to kamerzysta z HOLLYWOOD

JONHY to krajan z BESTWINY 

Nowa MAGDA  ze Szczecina.

171.jpg

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2019 o 20:05, marboru napisał:

 

Pada mocny śnieg, jest mgła a pomimo tego widzę niebieskie niebo 😮 

Optymizm w każdych okolicznościach!

Jest bajkowo:

Poznajemy kolejnego forumowicza :) 

@Sariensis super! Szkoda, że tak krótko i nam uciekłeś :( Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja razem pośmigać! Było miło.

DSC00254.thumb.JPG.8357d59e4864bf630c2bcdcfae209e92.JPG

Dziękuję za spotkanie, była miło was poznać, porozmawiać na krześle i razem chwile pojeździć, bez wątpienia jeszcze nie raz spotkamy się na narciarskim szlaku, zarówno w Polsce jak i w Alpach. Jestem pod wrażeniem waszych umiejętności narciarskich, @artix @marboru doskonale radził sobie na swoich slalomkach w tym kopnym śniegu, tego dnia na własnej skórze przekonałem się, że i moje X-MAX X10 są znacznie lepsze niż testowane redstery GS które co prawda jakoś tam jeździły, ale do Salomona to jednak im bardzo daleko, choć być może akurat ten model jest szczególnie udany:). Pozdrawiam również Paulę i @johnny_narciarz, było bardzo sympatycznie z wami wszystkimi, zresztą Paula, która również świetnie jeździ, chyba w połowie stoku dała mi fory i mogłem was dogonić, tym samym nie dojeżdżając pod kanapę jako ostatni z całej czwórki ;). Do zobaczenia i przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale z przyczyn obiektywnych, wcześniej nie miałem takiej możliwości.

 

P.S. Życzę dużo słońca i udanych szusów w dolinie Aosty!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2019 o 15:18, johnny_narciarz napisał:

 

U góry wieje, sypie i mgła. Wolę to niż ciapę, ale jazda po części po omacku. Trasy dobrze przygotowane, trudno się przyczepić. Nie rozumiem jedynie czemu FIS za grzebieniem zamknięty? Śniegu tam dość. Zjazd do samego dołu wszystkimi trasami i z dobrymi warunkami. Nie wiem jedynie czemu nie ratrakowali części trasy 22? Nie był to wielki problem, nawet może i dobrze, że tego nie zrobili. Polanka poniżej lasu przyjemna. Fajna jest też przeprofilowana końcówka FIS i mostek - teraz przy dobrym rozpędzie można tam niemal przejechać bez odpychania kijkami. Spotkaliśmy @Sariensis - miło było poznać na żywo - ale trochę późno. Najpierw mieliśmy zjeść w Hiltonie, ale ze względu na spora ilość ludzi zrezygnowaliśmy i zakończyliśmy jazdę. Pewnie nas przeklnie, bo pognał przed nami... ;)

P1240253.thumb.JPG.46520e99861a4cb1d7cf5a79752c45c3.JPG

P1240258.thumb.JPG.b13da3b3892997d3654e32b0abfd9dae.JPG

Dzięki @johnny_narciarz za spotkanie, Ciebie również ciężko było dogonić, zjechałem na Doliny po czym na sam dół FISem, który od dolin był otwarty i miał rozstawiony slamom, więc ... skorzystałem :), na dole pod kanapą mnóstwo ludzi i zapewne gdy wróciłem do Hiltona, to już was nie było, zresztą szybkie spojrzenie na zegar w telefonie i postanawiam, że nie robie przerwy tylko wracam na stoki, w końcu nie często zdarzają się takie warunki, które po prostu uwielbiam, wyjazd talerzykiem, potem orczyk i znowu FIS bez wyłączonego z ruchu grzebienia, spędzam jeszcze trochę czasu na COSie i po wizycie w schronisku przemieszczam się na SON, gdzie również jest fantastycznie tego dnia, chcąc uniknąć korków pod BK kończę około 15.15 i wracam przez Wisłę do domu, miałem rację na trasie aż do Cieńkowa zero samochodów, dopiero za Cieńkowem lekki korek, ale poniżej Wiślańsko-Ustrońskiej normy, wiec nawet udaje się zjeść w domu niedzielny, wyśmienity obiad mojej wspaniałej Żony. Pozdrawiam i do następnego, dziś mam w planach coś na wieczór, rozważam moją skoczowską Kaplicówkę bez korków i tłumów i za dychę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sariensis napisał:

Dzięki @johnny_narciarz za spotkanie

Do zobaczenia następnym razem. Zapewne często będę bywał w Szczyrku, to pewnie będzie jeszcze okazja. ;) Wcale Ci się nie dziwię, że dłużej pojeździłeś. Warunki wciąż są wyśmienite i chyba prędko to się nie zmieni. Również wieczorna jazda jest bardzo przyjemna. Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, johnny_narciarz napisał:

Do zobaczenia następnym razem. Zapewne często będę bywał w Szczyrku, to pewnie będzie jeszcze okazja. ;) Wcale Ci się nie dziwię, że dłużej pojeździłeś. Warunki wciąż są wyśmienite i chyba prędko to się nie zmieni. Również wieczorna jazda jest bardzo przyjemna. Pozdrawiam i do zobaczenia!

Mam również, karnet na wieczorne do Szczyrku, w NIedzielę wyjazd w góry Anaga, na których śniegu brak, więc na pewno będę maksymalnie katował narty przed wyjazdem w Szczyrku i okolicach, ..., a może uda się w końcu zjechać na nielegalu z El Teide ;), ehhh marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, johnny_narciarz napisał:

To jest zabronione? Czy po prostu ze względów bezpieczeństwa itp. ?

To jest wulkan, nawet na wejście na szczyt musisz mieć specjalne pozwolenie z noclegiem w schronisku, trzeba się zarejestrować on-line i atakować Pico Viejo o świcie, w parku narodowym, gdy tylko spadnie śnieg wszystkie drogi są oficjalnie zamykane z bardzo prozaicznej przyczyny, w Hiszpanii a zwłaszcza na Canarach, nie można kupić zimowych opon, nawet w Madrycie jest ciężko o takowe, pomimo że góry są również tuż obok a zimą śnieg w mieście jest powszechny, dużo łatwiej kupić łańcuchy, jednak na Teneryfie niemal każdy turysta korzysta z samochodu z wypożyczalni, więc profilaktycznie, dla ich bezpieczeństwa Guardia Civil pilnuje wszelkich szlaków dojazdowych, które prowadzą w wyższe, ośnieżone partie. Guardia Civil nie przepuszcza nikogo, bezpieczeństwo turystów ma tutaj bardzo wysoki priorytet, w końcu to target nr 1 na Świecie i wyspa żyje z turystyki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2019 o 20:38, Góral spod Skrzycznego napisał:

@marboru moje góralskie pochodzenie tutaj na forum mogłeś śmiało dokumentować. Chodziło raczej żeby ktoś syna nie odznaczył na fb. Mogę jeszcze o tą fotkę prosić, w końcu na nie jednym zjeździe był, choćby 2XKasprowy. Hasło to Szwajcaria Bałtowska. Jeszcze raz dziękuję za ten szok wczorajszy. 

Mam nadzieję, że i Ciebie niebawem uda mi się spotkać, w sierpniu plany spotkania pokrzyżowała pogoda, która finalnie posłała mnie na neurologie do Cieszyna, chociaż może to i moje brawura i nadmierna prędkość na rowerze. Życzę dużo zdrowia i do miłego spotkania w Szczyrku Góralu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, johnny_narciarz napisał:

Miałem nadzieję, że choć skitoury by uskutecznić... ;)

Już paru dało radę, snowboard również, wulkan sam w sobie nie jest niebezpieczny (póki nie eksploduje), bardziej chodzi o zachowanie jego unikalnej w skali Świata natury, stad limitowanie ilości turystów na szlakach. 

 

P.S. Z twoją kondycją dał byś radę tam wejść, przy czym musisz się liczyć z wielokilometrowym podejściem, często z nartami na plecach, za to po nartach możesz się wykąpać na poziomie 0 w Oceanie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sariensis napisał:

Już paru dało radę, snowboard również, wulkan sam w sobie nie jest niebezpieczny (póki nie eksploduje), bardziej chodzi o zachowanie jego unikalnej w skali Świata natury, stad limitowanie ilości turystów na szlakach. 

 

P.S. Z twoją kondycją dał byś radę tam wejść, przy czym musisz się liczyć z wielokilometrowym podejściem, często z nartami na plecach, za to po nartach możesz się wykąpać na poziomie 0 w Oceanie ;).

No cóż, trzeba uszanować i wybrać się na skitoury na Klimczok... ;)

Wykąpać się w Oceanie zawsze można... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, johnny_narciarz napisał:

No cóż, trzeba uszanować i wybrać się na skitoury na Klimczok... ;)

Wykąpać się w Oceanie zawsze można... :x

lecę w Niedzielę, luksusowy nocleg nad Ocenanem masz gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Już paru dało radę, snowboard również, wulkan sam w sobie nie jest niebezpieczny (póki nie eksploduje), bardziej chodzi o zachowanie jego unikalnej w skali Świata natury, stad limitowanie ilości turystów na szlakach.

Cześć

To ogólnie przyjęta i moim zdaniem bardzo słuszna "reglamentacja" w takich miejscach. W Polsce też by się to gdzieniegdzie przydało upowszechnić bo częściowo jest np. na rezerwatowych odcinkach niektórych rzek.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie adminie, na WZF miał Pan fajne szerokie narty, a nadal nie ma wyników testów nart freeridowych na stronie, czy doczekamy się najbliższym czasie? W takich warunkach jakie mamy obecnie w Polsce i Alpach, może wielu z nas wyniki skłoniłyby do kolejnych zakupów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...