Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

zakopane i okolice - co wybrac, pomozcie


ruta23

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy chcesz jechać? Bo jak nie w sezonie to chyba Białka. Dużo, dobrze przygotowanych tras. Dla dzieciaków super. Jeśli dzieciaki jeżdżą lepiej to polecam Jurgów. Mi osobiście podoba się stok w Suchym (ten duży). Jeśli natomiast jedziesz w sezonie lub ferie to popularne stoki będą mocno zatłoczone. Pozostanie wstawanie skoro świt :) albo poszukiwanie małych stoków. Fajny wtedy jest stok w Czerwiennem albo ciut trudniejszy w Suchem-Jędrol. Ale to już krótsze  trasy i orczyki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień, czyli jeszcze przed świętami. To będziecie na pewno zadowoleni. Ja bym tylko zmienił kolejność. Rusin jakoś mi się nigdy nie podobał mimo bardzo fajnej kanapy, ale to moje osobiste odczucie. Generalnie w tym rejonie trasy są do siebie podobne i nie są trudne. Ja bym się chyba skłaniał do Kotelnicy. Na jednym karnecie masz kilka stacji. Kupując kilkudniowy zawsze parę groszy zostanie w kieszeni a będziesz mógł trochę "pozwiedzać" - Bachledowa z nową gondolą jest na wspólnym z Kotelnicą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe ciche jest ok. Dość długi stok, szybkie krzesło. Kotelnica wygrywa jednak ilością tras i wspólnym skipassem. W bachledowej byłem kila lat temu. Jest tam kilka zróżnicowanych tras. Pierwsza, najdłuższa była obsługiwana przez dość wolne krzesło teraz zastąpione gondolą. Kojarzą mi się dość ładne widoki na tatry w tym miejscu, ale mogę się mylić z racji czasu. Pamiętaj tylko, że to co piszę dotyczy czasu kiedy ośrodki są dośnieżone w 100% . W grudniu może wystąpić problem z ilością białego i wtedy odczucia mogą być słabsze. Białka powinna być najlepiej przygotowana w tym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ruta23 napisał:

wyjezdzamy za tydzien

mysllem nad

rusin ski

male ciche

 kotelnica

co  wy na  to?

Tu masz stacje jakie jeżdżą na jednym karnecie - TatrySuperSki (wówczas kupujesz jeden karnet i możesz zmieniać stacje narciarskie do woli nawet w ciągu jednego dnia).

Bachledka Ski and Sun (Ździar, Słowacja)
Bania Ski & Fun (Białka Tatrzańska)
Czorsztyn Ski (Kluszkowce)
GrapaSki (Czarna Góra)
Jurgów Ski (Jurgów)
Kaniówka (Białka Tatrzańska)
Kotelnica Białczańska (Białka Tatrzańska)
Koziniec Ski (Czarna Góra)
Harenda (Zakopane)
Polana Szymoszkowa (Zakopane)
Stacja narciarska Suche (Suche)
Witów Ski (Witów)
PKL Palenica
PKL Mosorny Groń

Jadąc z Białki do Bachledovej, warto zatrzymać się w Jurgowie (ładne widoki na tatry Bielskie) - nieoficjalnie mają otworzyć się 15 grudnia.  Czarna Gora (Litwinka) też ładna widokowo (ale raczej nie ruszy do Świąt), pod drodze do niej masz Kozieniec. Musisz sprawdzić co jest otwarte i co będzie otwarte dzień przed wyjazdem i zdecydować sam. 

Lubię ten widok - Bachledova.

pi-kne-widoki.jpg

Tu masz Jurgów widziany z Litwinki.

Jurg-w-widziany-z-Litwinki.jpg

Cobyś nie wybrał, będzie Pan zadowolony. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...