Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
TrikkerTomek

Snow&More testował Skki Trikke. Artykuł.

Recommended Posts

Zapraszam do zapoznania się z artykułem po testach Skki Trikke jakie przeprowadził Tomasz Kurdziel, red. naczelny gazety Snow&More.

Miłej lektury. I oczywiście pozostaję w kontakcie i w rzeczowej dyskusji. :)

NTN artykuł 2018 12.jpg

NTN tytuł 2018 12.jpg

NTN okładka 2018 12.jpg

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By maxek1999
      Czesc,
      Jak mozna zapisac sie na worldskitest 2020, i czy wgl da sie zapisac jako osoba prywatna ?
      Z gory dziekuje za odpowiedz.
      Pozdrawiam,
      Maks
    • By JC
      W kolejnym, osiemnastym vlogu, przedstawiam linię nart RC4 THE CARV firmy Fischer. Rozmawiam z pomysłodawcą tych nart, byłym zawodnikiem Alpejskiego Pucharu Świata - Hansem Knaussem oraz aktualnie najszybszą zawodniczką minionego sezonu Nicole Schmidchofer.

• By mikegolf
      Witam,
      jeżdżę od lat jednak moja technika i sylwetka zostawia "trochę" do życzenia. Jakiś czas temu postanowiłem skorzystać z usług instruktora w wysoko ocenianej szkole w jednym z ośrodków w Polsce. Niestety instruktor z pewnością dobrze uczył dzieci i początkujących, ale przez kilka godzin nie przekazał mi w zasadzie niczego, chyba nawet nie miał pomysłu jak się zabrać.
      Znajomy bardzo chwalił sobie szkolenie NTN, jednak ja nie mogę sobie pozwolić na taki urlop w tym sezonie. 

Czy Waszym zdaniem da się dobrze doszkolić w Polsce jeżdżąc "weekendowo" lub po godzinach (czyli wieczorami)? Jeśli tak - gdzie?
    • By JC
      Jestem już w Sankt Jochann (SkiAmade) gdzie od jutra będziemy testować nowe modele nart na sezon 18/19.
      Mariusz i Paweł mają lekką obsuwę i dojadą za ok. godzinę. Pewne zdążą na papu, bo przed nami przywitanie, omówienie zasad jutrzejszego testu, a następnie kolacja.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

• By Lokibalboa
      Witam wszystkich,
      Chciałbym podzielić się z wami moimi wrażeniami z testu nart na sezon 2018, który został zorganizowany przez Niezależny Test Narciarski (NTN Snow&more) na lodowcu Kaunertal w Austrii. Od razu zaznaczam, że nie jest to wpis sponsorowany czy coś w ten deseń - właśnie wróciłem z tego testu i to wszystko...
      Przede wszystkim, wielkie brawa należą się serwisantom, bez których ogarnięcie całego zamieszania byłoby po prostu niemożliwe. Do testów było przeznaczonych niemal 140 par nart z różnych kategorii (SL FIS, SL, GS Masters, GS, AM, Lady, FR, oraz VIP - nie wiem czym jest VIP, tych nie testowałem). Osobiście byłem przydzielony do grupy testującej wyłącznie narty slalomowe (FIS i sklepowe) oraz gigantowe (Masters i sklepowe).
      Różnice między niektórymi nartami były na prawdę subtelne, zaś inne pary dzieliła przepaść. Można było bez trudu wskazać narty które pasowały większości osób testujących, jak również te, które praktycznie nikomu nie przypadły do gustu.
      Jeśli was to interesuje, moje typy na sezon 2018 są następujące:
      w grupie Slalom FIS:            Stöckli Laser SL FIS oraz HEAD i.SL RD
      w grupie Slalom (sklep):       Nordica Dobermann SLR RB
      w grupie Gigant Masters:     Atomic Redster G9 RS oraz Völkl Racetiger GS R
      w grupie Gigant (skklep):     Atomic Redster G9 oraz Blizzard WRC WC
      Poniżej trochę zdjęć z testów:

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...