Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, krzysio1226 napisał:

Dlaczego większość stacji w Wiśle jeszcze nie udostępniły cenników? Czy taka sytuacja była co roku? Czy jednak jest tego jakąś głębsza przyczyna? 

Bo narazie odpalili promke... 60 zeta za całodniowy Wislanski ski pass. Mega promka dostępna na https://wisla.e-skipass.pl/    . Dotyczy 14 ośrodków Beskid, Cieńków, Klepki, Nowa Osada, Palenica, Mała Palenica, Poniwiec, Sarajewo, Siglany, Stożek, Partecznik, Soszów, Stok, Pasieki, Złoty Groń - Istebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jusik2002 napisał:

Bo narazie odpalili promke... 60 zeta za całodniowy Wislanski ski pass. Mega promka dostępna na https://wisla.e-skipass.pl/    . Dotyczy 14 ośrodków Beskid, Cieńków, Klepki, Nowa Osada, Palenica, Mała Palenica, Poniwiec, Sarajewo, Siglany, Stożek, Partecznik, Soszów, Stok, Pasieki, Złoty Groń - Istebna.

Z tym ski passem są też niezłe jaja. Na infolini powiedzieli że można kupić tylko i wyłącznie jedną sztukę karnetu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2021 o 11:36, pawelb91 napisał:

Działają do końca sezonu 21/22 🙃

o, to by było dobre, ale skąd takie info? bo na moim voucherze jest napisane, że przedłużona ważność o tyle, o ile były stoki zamknięte w sezonie 20/21

756877824_Zrzutekranu2021-11-26o22_57_10.thumb.png.72c6b189d2468a7351f7a6aafb8e5540.png

więc pytanie, czy była jakaś aktualizacja regulaminu, czy mam inny typ vouchera po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mnrdov napisał:

o, to by było dobre, ale skąd takie info? bo na moim voucherze jest napisane, że przedłużona ważność o tyle, o ile były stoki zamknięte w sezonie 20/21

756877824_Zrzutekranu2021-11-26o22_57_10.thumb.png.72c6b189d2468a7351f7a6aafb8e5540.png

więc pytanie, czy była jakaś aktualizacja regulaminu, czy mam inny typ vouchera po prostu?

Odpisywali ludziom na to samo pytanie, vouchery zakupione w promocji black friday 2020 są ważne do końca sezonu 21/22.

Tutaj też o tym napisali:
https://grupapingwina.pl/dotrzymujemy-slowa-przedluzamy-karnety/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moja inwestycja w ten sezon zakończyła się na poziomie:

6 x 70 zł voucher na całodzienną jazdę w grupie Pingwina = 420 zł

3 x 60 zł voucher na całodzienny Wiślański Skipass = 180 zł

1 x przedłużona sezonówka na Czantorię z zeszłego sezonu za 490 zł

Co warto byłoby dokupić do takiej kolekcji?

20210216_094656.thumb.jpg.834e6ebe32d0bce58c0c39e858019718.jpg

20210217_103919.thumb.jpg.99cf20fd63bbaf88cc40470c27f48e7c.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Ale co zrobiłeś? Kupiłeś sam karnet bez karty  ? Daj cyne jak to zrobić....

Jeśli kupujesz vouchery to o ile się nie mylę to nie potrzebujesz nawet karty. Voucher zabiera się do kasy i Wymieniają go na skipass. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, krzysio1226 napisał:

Jeśli kupujesz vouchery to o ile się nie mylę to nie potrzebujesz nawet karty. Voucher zabiera się do kasy i Wymieniają go na skipass. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi :D

Dokładnie.Nie potrzebujesz karty,kupujesz voucher i dajesz opcje ,,drukuj,, .Potem do kasy i jazda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Ale co zrobiłeś? Kupiłeś sam karnet bez karty  ? Daj cyne jak to zrobić....

Kupiłem same vouchery bez karty(na kartę można jeden tylko skipass kupić ) a tak mam 5 voucherow(Max na jedno konto e-mail).Jak ktoś chce więcej voucherów niż 5 to zakłada kolejne konto z innym e-mail 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lu5asz napisał:

Kupiłem same vouchery bez karty(na kartę można jeden tylko skipass kupić ) a tak mam 5 voucherow(Max na jedno konto e-mail).Jak ktoś chce więcej voucherów niż 5 to zakłada kolejne konto z innym e-mail 😎

Ale jak je kupiłeś bez karty ? Ja mam ciagle komunikat aby podac numer karty lub wybrać za 10 lu 20 złotych karte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery Wiślańskie i dwa Pingwiny. 

Niestety w Wiślańskim nie zauważyłem opcji Vouchera i poczekam na przesyłkę. Wiecie jak szybko realizują? Kiedyś w TMR czekałem 1,5 miesiąca...

Karty zostaną, bo widzę że spora oferta ośrodków w E-Skipassie do "zakodowania".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...