Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, pawelb91 napisał:

Kompleks Beskid Spytkowice 

-50%  1 dzień, 2 kolejne dni, 3 dowolne dni, 6 dowolnych dni

https://kompleksbeskid.e-skipass.pl/

image.thumb.png.3dbbbbf8996e9e8df597f5aef6f9d818.png

Nooo..tutaj sie popisali :)... jak kupisz dwie pojedyncze dniówki to 140zł...a jak (niejako w hurcie) karnet 2-dniowy to o dychę drożej 🤔...itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinn napisał:

Kurcze ale czasy żebym musiał stać w kolejce po karnety sezonowe.

Przy okazji pierwsze zebranie elitarnego klubu Czantoria Ski :) 

 

Czantoria 

 KARNET CAŁOSEZONOWY Z RABATEM AŻ 50% W CENIE 700 ZŁ.
 KARNET 2 DOWOLNE DNI W SEZONIE W CENIE 160 ZŁ.
 KARNET 6 DOWOLNYCH DNI W SEZONIE W CENIE 400 ZŁ.

 Stożek  - 50 %   Karnet 5h 45.00 zł

Wiślański Skipass  Skipass całodzienny - 30 %  101.50 zł

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał taki problem, że stroma eskipass nie wyszukuje kart dostępnych na koncie? Chciałem kupić bilety na stożek, niestety w tej ofercie nie ma przesłania karnetu pdf, a w systemie pokazuje mi, że nie mam dostępnych kart chociaż oczywiście mam takie i nawet kupiłem na nie już karnet na inną stację. No i teraz się zastanawiam czy ten system nie ma takiej wady, że do czasu jak nie wykorzystam karnetu, którym już doładowałem kartę to nie mogę kupić nic nowego. Czy ktoś miał takie doświadczenie? Napisałem do obsługi, ale obawiam się, że już nie odpiszą i oferta promocyjna przepadnie.

Edytowane przez Przemekc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Przemekc1 napisał:

Czy ktoś miał taki problem, że stroma eskipass nie wyszukuje kart dostępnych na koncie? Chciałem kupić bilety na stożek, niestety w tej ofercie nie ma przesłania karnetu pdf, a w systemie pokazuje mi, że nie mam dostępnych kart chociaż oczywiście mam takie i nawet kupiłem na nie już karnet na inną stację. No i teraz się zastanawiam czy ten system nie ma takiej wady, że do czasu jak nie wykorzystam karnetu, którym już doładowałem kartę to nie mogę kupić nic nowego. Czy ktoś miał takie doświadczenie? Napisałem do obsługi, ale obawiam się, że już nie odpiszą i oferta promocyjna przepadnie.

A nowych kart nie możesz kupić?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę, ale to +10zł za każdą kartę plus wysyłka :) W każdym razie opcja PDF się pojawiła, więc problem rozwiązany. Eskipass ma bardzo dobry serwis, bo odpisali mi na pytanie o tak później porze. Jest rzeczywiście tak, że jak kupi się już jeden karnet na kartę to nie można dodawać nowych, trochę to średnio rozwiązane, fajnie jakby można było to przełączać dynamicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Przemekc1 napisał:

 No i teraz się zastanawiam czy ten system nie ma takiej wady, że do czasu jak nie wykorzystam karnetu, którym już doładowałem kartę to nie mogę kupić nic nowego. Czy ktoś miał takie doświadczenie? Napisałem do obsługi, ale obawiam się, że już nie odpiszą i oferta promocyjna przepadnie.

Zwykle odpisują.

Zapewne tak jest jak napisałeś wyżej. Przynajmniej w zeszłym roku tak było. Jedna karta, jeden skipas. Może byc wielodniowy. Jak wykorzystasz, to możesz załadować następny. Mam już 8 kart i ściągę co na której...  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, także mocno to niedorobiony system, bo chyba głównym plusem takiego wirtualnego konta połączonego z fizyczną kartą powinna być możliwość dowolnego dysponowania swoimi karnetami bez konieczności wizyt w kasie. Chociaż jak mówię, opcja pdf się w końcu pojawiła, więc po prostu odbiorę sobie karnet na miejscu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Przemekc1 napisał:

Dokładnie, także mocno to niedorobiony system, bo chyba głównym plusem takiego wirtualnego konta połączonego z fizyczną kartą powinna być możliwość dowolnego dysponowania swoimi karnetami bez konieczności wizyt w kasie. Chociaż jak mówię, opcja pdf się w końcu pojawiła, więc po prostu odbiorę sobie karnet na miejscu.

Cześć

Nie jest to oczywiste. Dzisiaj byłem w Tyliczu, mam 6-cio dniowy kupione (nie kolejne, tylko dowolne), niestety nie mają pojęcia jak to zrobić. Więc się nie udało, ponadto na ich karnety nie dało się nabić nic, jakiś bezsens. Kupiłem karnety w zeszłym roku, bo musiałem na Krynica ski i nie działają w Krynica ski? Będę do nich pisał.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem seonówki na Meander, po 199 Euro, dla mnie i dla syna. Za narty i termy, obecnie chyba jedna z lepszych opcji na rynku. Noclegi ogarnięte w Chochołowie. Córka jeździ w ramach mojej sezonówki (dziecko do lat 10). Oby tylko śniegu nie żałowali.

p.s.

A jak mi się już tam znudzi, zawsze można będzie pojechać kawałek dalej.   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

U pingwina wczoraj wieczorem przeciążenie strony zakupowej na black weekend.
Wydłużyli więc sprzedaż promocyjną do dzisiaj do godziny 20.

(Takie zainteresowanie zwiastuje tłok w ich ośrodkach)

To dobrze że zrobiłem zakupy rano..👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...