Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolina Aosty - w cieniu Matterhorna i Mont Blanc


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Minął tydzień czasu a ja mam już złożone dwa klipy z wyjazdu do Aosty 😮

Szybko się uwinąłem :) 

Pierwszy z nich, który chciałbym Wam dzisiaj udostępnić miał pokazać atmosferę tego wyjazdu. Luz, zero spinki, podróż, dobry humor i duży dystans do nas siebie i naszych umiejętności.

Miał być pogodny, z pozytywną muzyką - pokazywać piękno gór i radość jaką dają narty w dobrym towarzystwie.

Czy to wszystko udało mi się ująć w tym krótkim klipie?

Oceńcie sami!

Oczywiście za wszystkie uwagi, sugestie co do powyższego obrazu poproszę.

Pozdrawiam

marboru

  • Like 11
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie widać jakie wielkie postępy zrobiła Paula w swojej jeździe na dwóch deskach w porównaniu sprzed 2-3 lat. Gratulacje.

Mariusz to zawsze popierniczał na maksa 😉. Pamiętam to już od pierwszego spotkania w czasie WZF na Kasprowym. Na gigantkach będzie niewiele szybciej, ale bezpieczniej na pewno. Chociaż wiadomo, że w PL nie wszędzie i nie zawsze. Albo ludzi za dużo, albo trasa za wąska. Czasem slalomka będzie lepszym wyborem.

A te ujęcia na filmach to dokładnie z jakiej trasy ? Oczywiście tam nie byłem, ale może kiedyś ... ?

Edytowane przez andy-w
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andy-w dziękuję w imieniu Pauli.

Ona w stosunku to swojej jazdy jest bardzo krytyczna...

Trasy z obydwóch filmików to La Thuile oraz Courmayeur. Sceny z Matterhornem, to Cervinia od strony Valtournenche i orczykowy łącznik między tymi miejscowościami. Wszędzie pusto i wspaniale :) Polecam te tereny narciarskie.

Pewnie jak sie nacieszę GS, to wrócę do SL zwłaszcza na moich okolicznych stokach.

GS kupiłem z myślą o Alpach.

Pozdrawiam

marboru

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Panie marboru, narobiłeś smaka tak bardzo, że jadem na tą samą wycieczkę od 9 do 16.02. Wycieczka ta sama, choć hotel inny, bo w Montjovet, ale mam nadzieję, że też będzie fajnie. Możesz czuć się winny najazdu kolejnej duszy na dolinę Aosty :D!

Edytowane przez Rumcayz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎30‎.‎01‎.‎2019 o 08:29, Chrumcia napisał:

Chętnie bym spróbowała 😛

Najwyższa pora :) 

20 godzin temu, Rumcayz napisał:

No dobra, Panie marboru, narobiłeś smaka tak bardzo, że jadem na tą samą wycieczkę od 9 do 16.02. Wycieczka ta sama, choć hotel inny, bo w Montjovet, ale mam nadzieję, że też będzie fajnie. Możesz czuć się winny najazdu kolejnej duszy na dolinę Aosty :D!

No tak, teraz będzie na mnie :D 

Czekam na wieści, czy się podobało - chętnie obejrzę i poczytam o tych samych miejscach.

10 godzin temu, Jeeb napisał:

Od wielu lat winne najazdu całych grup rodaków jest biuro Wygoda😃, może Wam pogoda dopisze i uda się Matterhorna sfotografować od północnej strony

Z Touroperatorów w Aoście jest też Itaka, Olimp i jeszcze kilku z Polski. Takich widziałem osobiście - Wygoda nie ma monopolu.

@kruger27czekam na Twoje wrażenia z Twojego pobytu - powinieneś już przecież dawno wrócić z Aosty? Skrobniesz coś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marboru napisał:

Najwyższa pora :) 

No tak, teraz będzie na mnie :D 

Czekam na wieści, czy się podobało - chętnie obejrzę i poczytam o tych samych miejscach.

Z Touroperatorów w Aoście jest też Itaka, Olimp i jeszcze kilku z Polski. Takich widziałem osobiście - Wygoda nie ma monopolu.

@kruger27czekam na Twoje wrażenia z Twojego pobytu - powinieneś już przecież dawno wrócić z Aosty? Skrobniesz coś?

Mój wyjazd bajka 5 dni słońca bez jednej chmurki środa pół na pół wybrałem La thule bo tylko tam z rana słoneczko się pokazywało, ale jak zwykle tam mnie i syna wypi...ło na maxa tym razem La rosier o 13 ucieķłem na dół i mieliłem te dwie czarne właściwie 1 bo pierwsza mnie trochę w palpitacje  serca wprawiła.Przewaga własnego samochodu 4 dni spędzone w Cervini 1 La thule i 1Courmayer ze wzgledu na wyjazd Skay wey narciarsko tej stacji nie lubię tak jak i Pili  .Zermatu w tym roku nie zaliczyłem ze wzgledu na nie za ciekawe warunki .Hotel średni nie ma co porównywać do Ala Posty ,ale cena czyni cuda zapłaciłem 1300zł za osobe z karnetem więc cena nie do pobicia .Włoskie autostrady bajka poza ceną 180 euro za 1500km boli odcinek z Chatilion pod Mont Blanc 40km 16 euro w jedną stronę w sumie  koszt dojazdu z Bielska  i tras na miejscu 3300km paliwo winety bramki przy średniej 8.5l/100 km 2200zł to dla potomnych .             W tym roku pierwszy raz w Alpy byłem z żoną i 6 letnią córką  zachwyceni potęgą tego regionu  .Amelia pokochała niebieskie trasy przy Plan Mesion a w ostatni dzień zjechała z asekuracją  z Plateu Rosa 

Ja się musiałem poświęcić i uczyć moje słonko ale satysfakcje będe mieć za parę lat zaraziłem  i nauczyłem żonę  2 synów i za nie długo będzie komplet na stoku (tylko kto na to zarobi) .

Jak się trochę  w zaległościach ogarne założe nowy wątek  i dołącze zdjęcia, bez wątpienia twojej relacji nie pobiję bo mimo że byłem 4 raz w Aoście to jak oglądam Twoje filmy i zdjęcia to mi szczęka opada jak tam wspaniale pozdrawiam Sławek.

Edytowane przez kruger27
  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kruger27 napisał:

ostatni dzień zjechała z asekuracją  z Plateu Rosa 

czerwoną "7" Pista Ventina ?

nakręciłeś to ?

9 godzin temu, kruger27 napisał:

cuda zapłaciłem 1300zł za osobe z karnetem

faktycznie cud - przecież tyle kosztuje chyba sam karnet

9 godzin temu, kruger27 napisał:

Zermatu w tym roku nie zaliczyłem ze wzgledu na nie za ciekawe warunki

co konkretnie masz na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

czerwoną "7" Pista Ventina ?

nakręciłeś to ?

faktycznie cud - przecież tyle kosztuje chyba sam karnet

co konkretnie masz na myśli ?

Nie 7 na lewo z wagonu chyba 6 pierwszy odcinek na smyczy bo to jeszcze prawdziwa czerwona potem z kilkoma przerwami na dół pod parking.

Niestety nie nagrałem umarła mi wewnętrzna bateria z mojej kamerki red leff.

Sam karnet 287euro w niskim sezonie.

Na Zermat w niedzielę pojechały 4 osoby z hotelu i poza częsią lodowcową czyli  na pozostałych 2 częściach ośrodka było bardzo dużo lodu na trasach i obawiali się o swoje kości więc jak to opisali zwiedzili ośrodek ale nie pojeździli 

Edytowane przez kruger27
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kruger27 napisał:

Jak się trochę  w zaległościach ogarne założe nowy wątek  i dołącze zdjęcia, bez wątpienia twojej relacji nie pobiję bo mimo że byłem 4 raz w Aoście to jak oglądam Twoje filmy i zdjęcia to mi szczęka opada jak tam wspaniale pozdrawiam Sławek.

Dziękuję Sławku :) 

Czekam zatem na Twój opis i fotki.

PS. Standard pokojów w hotelu był bardzo różny. Michał z Synem mieli niezbyt ciekawy...a nam z Paulą trafił się świetny: duży z olbrzymią łazienka z wanną i hydromasażem 😮 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

Standard pokojów w hotelu był bardzo różny. Michał z Synem mieli niezbyt ciekawy...a nam z Paulą trafił się świetny: duży z olbrzymią łazienka z wanną i hydromasażem 😮 

I mimo takich pokus codziennie się motywowałeś, żeby wieczorem siedzieć przy komputerze i pisać relację? B|

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2019 o 22:17, marboru napisał:

Często się zastanawiam: słoneczko + marboru + Alpy, czy tak będzie zawsze?

 

Zapomniales o najważniejszym - jak będzie Ci towarzyszyć Paula to zawsze😋

 

Poza tym super relacja, ekstra filmiki (mam wrażenie, ze po tej operacji jeździsz szybciej) - jak zawsze😋

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tanova napisał:

I mimo takich pokus codziennie się motywowałeś, żeby wieczorem siedzieć przy komputerze i pisać relację? B|

Uzależnienie od internetu + od forum :D 

3 godziny temu, wojgoc napisał:

Poza tym super relacja, ekstra filmiki (mam wrażenie, ze po tej operacji jeździsz szybciej) - jak zawsze😋

Dziękuję :) 

Relacja byłaby lepsza gdyby aparat mi nie padł :( Zdjęcia były robione Iphonem i GoPro...ale to nie to samo co aparat :( 

Pozdrawiam

marboru

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...