Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie więcej zdjęć z VDS nie będzie, czas do domu. Będę tam jeszcze raz w styczniu z uczniami. Przy okazji, czy stali bywalcy mogą polecić knajpy z jedzeniem na poziomie? Francuskim pieskiem nie jestem, ale pizza ala buła (Folgarida) pizza ociekająca tłuszczem i zimne ravioli (knajpa przy górnej stacji gondoli na Groste) to kpina z włoskiej kuchni. Obroniła się jedynie pizza przy czarnej trasie Little Grizzly w Marilevie. Piszcie, bo limit wpadek został wyczerpany ;) 

90C2884F-D246-412E-A065-316DF6F33AD1.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, idealist napisał:

Na razie więcej zdjęć z VDS nie będzie, czas do domu. Będę tam jeszcze raz w styczniu z uczniami. Przy okazji, czy stali bywalcy mogą polecić knajpy z jedzeniem na poziomie? Francuskim pieskiem nie jestem, ale pizza ala buła (Folgarida) pizza ociekająca tłuszczem i zimne ravioli (knajpa przy górnej stacji gondoli na Groste) to kpina z włoskiej kuchni. Obroniła się jedynie pizza przy czarnej trasie Little Grizzly w Marilevie. Piszcie, bo limit wpadek został wyczerpany ;) 

90C2884F-D246-412E-A065-316DF6F33AD1.jpeg

Nie jest to knajpka na trasie zjazdowej , ale jeśli zawitasz do Madonny di Campiglio to koniecznie odwiedź restaurację Le Roi. Podają pyszne steki i pizzę. Jedyne o czym trzeba pamiętać to wieczorem trzeba zarezerwować tam stolik bo chętnych jest więcej niż miejsca.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 11:25, idealist napisał:

Na razie więcej zdjęć z VDS nie będzie, czas do domu. Będę tam jeszcze raz w styczniu z uczniami. Przy okazji, czy stali bywalcy mogą polecić knajpy z jedzeniem na poziomie? Francuskim pieskiem nie jestem, ale pizza ala buła (Folgarida) pizza ociekająca tłuszczem i zimne ravioli (knajpa przy górnej stacji gondoli na Groste) to kpina z włoskiej kuchni. Obroniła się jedynie pizza przy czarnej trasie Little Grizzly w Marilevie. Piszcie, bo limit wpadek został wyczerpany ;) 

90C2884F-D246-412E-A065-316DF6F33AD1.jpeg

Pod Daolasa jest fajna restauracja, na Folgaridzie u Fabio, restauracja jest na dolnym poziomie, na gorze szybki bar, w Pejo bardzo dobra restauaracja przy dolnej stacji wagonika na 3000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
55 minut temu, tanova napisał:

@idealist - po prostu szkoła marzeń😁!

Napisz proszę coś więcej - jak organizacja, gdzie jeździliście, gdzie mieszkaliście, jak uczniowie? Pewnie jednak inaczej niż na wyjeździe prywatnym.

Dla mnie zdecydowanie najlepszy wyjazd służbowy, choć też trochę stresujący, bo byłam kierownikiem wyjazdu. Mieszkaliśmy w hotelu w Dimaro, z wyżywieniem HB. 8.30 wyjazd na stok, cześć szkoleniowa, lunch ok.13, szkolenie druga część, zjazd do hotelu koło 16.30.

W ofercie mieliśmy skipas 3+2 (3dni Marilleva/Folgarida, 2 dni Madonna).

Zaskoczenia? Przede wszystkim to, że młodzież nie ma świadomości swoich braków technicznych pomimo tego, że na nartach jeżdżą praktycznie od dziecka. Wszyscy deklarowali się jako co najmniej średniozaawansowani, sporo określiło się jako zaawansowani - stok to mocno zweryfikował, tylko kilka osób jeździło naprawdę prawidłowo trzy rodzaje skrętów (NW, śmig, cięty). Stosunek do szkolenia i pracy nad swoimi umiejętnościami też mało entuzjastyczny. Szkoda. Ja chłonęłam każde słowo, każdą uwagę, wiele tematów mi się poukładało w głowie. 
 

Mam sporo wniosków racjonalizatorskich gdyby takie wyjazdy miały stać się wydarzeniem cyklicznym, dla mnie tydzień na ogromny plus!!!

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielu zdjęć z tego wyjazdu, starałam się nie opóźniać mojej grupy szkoleniowej ;) 

Kilka ujęć z telefonu

Na ostatnim filmie dziewczyny z mojej klasy mają pojechać śmigiem, widać różnicę w rytmie i pracy nóg pomiędzy pierwszymi dwoma i trzecią.

 

4FE023F0-D45C-4C7C-9D9F-81FC4189EF95.jpeg

2E84AE2C-A8D7-4823-AC81-698163B7A61C.jpeg

704AED9A-6900-4C01-87E8-12BE54318E1F.jpeg

1876829C-BF8D-4E67-B038-6EF4A733986C.jpeg

F90A067F-F612-470A-9204-9258BE7181A2.jpeg

54167F02-D6D2-4243-A9F3-208B17D9F618.jpeg

EDD86C3B-E0B2-4114-B0A9-0B6DE6D461AA.jpeg

280AF332-016D-47C9-8C6C-F83262772B1D.jpeg

 

 

Edytowane przez idealist
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 08:02, idealist napisał:

Val di Sole - Biała Szkoła z moimi uczniami.

Czy wyjazdy młodzieży licealnej do Włoch na narty to teraz standard?  15 lat temu  młodzi z prestiżowego LO w ramach tzw. wymiany podróżowali 3 dni pociągiem do Berdiańsk  nad morzem Azowskim, na miejscu pobyt u rodzin rówieśników, oczywiście powrót pociągami przez Kijów. Ich typowe wycieczki to Polskie góry z plecakami, bo szkoła też powinna uczyć zaradności, a nie wszystko podane na talerzu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, surfing napisał:

Czy wyjazdy młodzieży licealnej do Włoch na narty to teraz standard?  15 lat temu  młodzi z prestiżowego LO w ramach tzw. wymiany podróżowali 3 dni pociągiem do Berdiańsk  nad morzem Azowskim, na miejscu pobyt u rodzin rówieśników, oczywiście powrót pociągami przez Kijów. Ich typowe wycieczki to Polskie góry z plecakami, bo szkoła też powinna uczyć zaradności, a nie wszystko podane na talerzu. 

 

Tak-najlepiej samolotem;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...