Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie dziwie się opinii o restauracji. Ja dobrze wspominam ta przy stacji górnej gondoli a jednocześnie dolnej 3000, "soccio- coś tam" . Fajny taras, wybór dań był kiedyś bez zarzutu. No ale widać u nich jak wszędzie, zmiany, zmiany, zmiany.... Sprawdzę to się podzielę opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bumer napisał:

No właśnie dziwie się opinii o restauracji. Ja dobrze wspominam ta przy stacji górnej gondoli a jednocześnie dolnej 3000, "soccio- coś tam" . Fajny taras, wybór dań był kiedyś bez zarzutu. No ale widać u nich jak wszędzie, zmiany, zmiany, zmiany.... Sprawdzę to się podzielę opinia.

też sprawdzę już w marcu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pasazer85 takie właśnie jest Val di Sole, na jednym skipassie dla każdego coś dobrego, ja tam wracam bo  i ten region pasuje, choć w Tonale jeszcze nie byłem, ale może odwiedzę w marcu. Świetne zdjecia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kael napisał:

Namówiliście Panowie, miały być okolice Moeny będzie Val di Sole😀 Mam wątpliwości co do noclegu, tani w Marilleva z wyciągiem pod drzwiami, czy droższy w Madonnie, ale kawałek od wyciągu?

Najlepiej w Commezzadura, Marilleva jest odosobniona po zamknięciu ośrodka, co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kael napisał:

Namówiliście Panowie, miały być okolice Moeny będzie Val di Sole😀 Mam wątpliwości co do noclegu, tani w Marilleva z wyciągiem pod drzwiami, czy droższy w Madonnie, ale kawałek od wyciągu?

Ja stawiam na mieszkanie w Madonnie, aby mieć wszystko co dobre na wyciągnięcie ręki bez potrzeby codziennego przerzucania się z Folgaridy i tracenia fajnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, swilk93 napisał:

Jak oceniacie warunki śniegowe obecnie w Val di Sole czy Tonale? Zapowiada się, że w pierwszej połowie marca będzie ok? ;)

Myślę ,że nie masz się o co martwić 👍 

Co do miejsca noclegu. Jeśli się tam wybiorę następnym razem to raczej będę szukał czegoś w Pinzolo :)  Folgarida i Marileva są wg. mnie słabe, w Madonnie jest najwięcej ludzi a Pinzolo po prostu wymiata pod każdym względem :)  Ale jeśli chcesz zjeździć wszystko no chyba najlepszym miejscem będzie Dimaro w okolicy Daolasy,ale stąd wycieczka do Pinzolo z nartami na nogach to jakieś 1,5godziny  👍

Edytowane przez pasazer85
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, swilk93 napisał:

Jak oceniacie warunki śniegowe obecnie w Val di Sole czy Tonale? Zapowiada się, że w pierwszej połowie marca będzie ok? ;)

Jadę po raz trzeci w pierwszej połowie marca, dawno nie było tak dużo śniegu w Val di Sole jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pasazer85 napisał:

Myślę ,że nie masz się o co martwić 👍 

Co do miejsca noclegu. Jeśli się tam wybiorę następnym razem to raczej będę szukał czegoś w Pinzolo :)  Folgarida i Marileva są wg. mnie słabe, w Madonnie jest najwięcej ludzi a Pinzolo po prostu wymiata pod każdym względem :)  Ale jeśli chcesz zjeździć wszystko no chyba najlepszym miejscem będzie Dimaro w okolicy Daolasy,ale stąd wycieczka do Pinzolo z nartami na nogach to jakieś 1,5godziny  👍

 Co potwierdza moja teorię, ze najlepiej mieszkać w Madonnie :)

Uważam, ze Moena jako baza wypadowa to bardzo fajna miejscówka  na tereny bliskie Selli.

Edytowane przez Karolciamalymis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Pinzolo jest turbo fajne. Widokowo moim zdaniem chyba najlepiej. Ja mieszkałem w Monclassico. Miałem 15min skibusem do Daolasy. Jeździłem głównie na Madonnie i okolicach, a Folgarida i Marilleva tylko odrobinę. Transfer np. na 5laghi czy Groste nie przeszkadzał mi wcale, bo przecież jadę tam na nartach. :) To był mój pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni wypad do Włoch.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Olgierd napisał:

Tak, Pinzolo jest turbo fajne. Widokowo moim zdaniem chyba najlepiej. Ja mieszkałem w Monclassico. Miałem 15min skibusem do Daolasy. Jeździłem głównie na Madonnie i okolicach, a Folgarida i Marilleva tylko odrobinę. Transfer np. na 5laghi czy Groste nie przeszkadzał mi wcale, bo przecież jadę tam na nartach. :) To był mój pierwszy, ale mam nadzieję, że nie ostatni wypad do Włoch.

A gdzie relacja ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
W dniu 12.02.2020 o 06:22, marboru napisał:

Już gdzieś o tym pisałem. 

@pasazer85 myślimy dokładnie to samo 👍

Ja się nie zgodzę ale każdy ma swoje zdanie. Od 6 lat jeżdzę do Val di Sole i mieszkam zawsze w marilevie. Na nartach można dojechać wszędzie, ceny dosyć przystępne. Dzielimy sobie zawsze na rejony że w każdy dzień jeździmy gdzie indziej. Madonnę staramy się omijać w weekend, mimo szerokich stoków tam jest ludzi jak na jarmarku... ciężko się jeździ bo pełno szkółek w poprzek. na pejo obowiązkowo też jeden dzień.

Kiedyś trafiliśmy  mega śnieżycę na pejo 3000, i nasz wjazd kolejki to był ostatni przed zamknięciem. Na górze strasznie wiało, praktycznie większość wróciła do kolejki ale ja... jechałem na nogach... niezapomniany zjazd, fakt że było mega niebezpiecznie bo widoczność dosłownie na 3m ale walka ze swoimi słabościami była mega. z kilkoma przerwami w momentach mega podmuchów po dosyć długim czasie zjechałem na dół ale wspomnienia bezcenne. jeden z lepszych zjazdów :) 

 

W Val di Sole coraz więcej jest nowych wyciągów, kiedyś (chyba na 10) było mega wolne krzesło 2 osobowe gdzie na koniec dnia trzeba było czekać nawet 30 min żeby wrócić do Marilevy1400, zostało ostatnio wymienione na 6osobową kanapę i problemu nie ma żadnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...