Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gerald napisał:

komunikat TPN z 19 kwietnia 2019

"W Kotle Goryczkowym na ścieżce skiturowej wybiły się świstaki. Także na zboczach Pośredniego Wierchu Goryczkowego są już wybite nory. W Dolinie Suchej Kasprowej gawrę opuścił niedźwiedź, ale stale przebywa w jej pobliżu. Na Hali Gąsienicowej również odnotowaliśmy obecność wybudzonych świstaków. 

Zamknięcia obszaru Tatrzańskiego Parku Narodowego dla uprawiania turystyki narciarskiej należy się spodziewać na początku maja. Wiele wskazuje na to, że ostatni weekend kwietnia będzie zarazem ostatnim weekendem dla skiturowców. Dokładną datę podamy w terminie późniejszym. Prosimy śledzić naszą stronę i portale społecznościowe."

W Karkonoszach i Izerach, z kolei cietrzewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gerald napisał:

Niedziela 28 kwietnia będzie ostatnim dniem w którym będzie można uprawiać skituring na obszarze TPN (za wyjątkiem szlaku Rysy).

 

1 godzinę temu, marcinn napisał:

No nic zostaje Słowacja na majówkę

Słowacy zakończyli sezon  skiturowy  15.04, TANAP udostępnia dla skiturowców kilka dolin od 21.12 do 15.04

Może ktoś wie jak wygląda w praktyce egzekwowanie tego przepisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, surfing napisał:

Może ktoś wie jak wygląda w praktyce egzekwowanie tego przepisu.

Zależy od miejsca, grubości pokrywy, ilości ludzi, dnia tygodnia i pogody.
Poszedł priv.

Pozdrawiam

mirekn 

Edytowane przez mirekn
dopisałem "dnai tygodnia" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...

Wczora z wieczora. Szlak jak zwykle. Choć au rebours. Pierwszy raz miałem okazję nim podejść z Peca, zwykle zjeżdżałem. Więc chaty: Milire, Vcelka, Arnika, Delfin. Wzdłuż tyczek. W stronę Studicni Hory. Warun świetny. Temperatura około zera. Śnieg i trochę mgły wyżej. Wiadomo, że coraz twardziej z wysokością. Tak czy owak polecam. Kulturalny zjazd do samego parkingu. W okolicy Modrego Dolu lepiej się bujnąć trochę, bo odcinek płaski. Piękny zimowy klimat, gdy Zaclerz już dogorywa. No i droga. W tamtą Kostomłoty i Okraj, podjazd w padającym śniegu, ale koleiny na czarno, na Malej Upie ludzi sporo. Powrót lajt, znaczy Lubawka i S3 na Legnicę w ramach relaksu. Wycieczka krótka. Popołudniowa. Co dla mnie akurat nieco niestandardowe, no ale inny śnieg przynajmniej. Tu opis http://www.krkonose.eu/pl/skialpy trasa 5 z grubsza. Tu też inne https://www.krnap.cz/popis-tras/ do tego wyciąg w Modrym chodzi, dzieciaki jeżdzą jak szalone;-) Trasa na fotce do Modrego po prawej zjazd tą samą, znaczy Vyrovki nie odwiedzałem. Fotek brak szybciej się szło.spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sstar napisał:

Wczora z wieczora. Szlak jak zwykle. Choć au rebours. Pierwszy raz miałem okazję nim podejść z Peca, zwykle zjeżdżałem. Więc chaty: Milire, Vcelka, Arnika, Delfin. Wzdłuż tyczek. W stronę Studicni Hory. Warun świetny. Temperatura około zera. Śnieg i trochę mgły wyżej. Wiadomo, że coraz twardziej z wysokością. Tak czy owak polecam. Kulturalny zjazd do samego parkingu. W okolicy Modrego Dolu lepiej się bujnąć trochę, bo odcinek płaski. Piękny zimowy klimat, gdy Zaclerz już dogorywa. No i droga. W tamtą Kostomłoty i Okraj, podjazd w padającym śniegu, ale koleiny na czarno, na Malej Upie ludzi sporo. Powrót lajt, znaczy Lubawka i S3 na Legnicę w ramach relaksu. Wycieczka krótka. Popołudniowa. Co dla mnie akurat nieco niestandardowe, no ale inny śnieg przynajmniej. Tu opis http://www.krkonose.eu/pl/skialpy trasa 5 z grubsza. Tu też inne https://www.krnap.cz/popis-tras/ do tego wyciąg w Modrym chodzi, dzieciaki jeżdzą jak szalone;-) Trasa na fotce do Modrego po prawej zjazd tą samą, znaczy Vyrovki nie odwiedzałem. Fotek brak szybciej się szło.spacer.png

Fotka z poprzedniego razu.

Teraz więcej śniegu.

DSC_9132.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...