Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head Vector 110 RS - oponie


piłkarzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Wiele Ci nie powiem bo byłem w nich dopiero dwa razy na nartach. Po zakupie dopasowanie termiczne w sklepie. Łatwo się wkłada stopę do buta, klamry do wyregulowania (mam dość grubą łydkę). Po pierwszym wyjeździe bolące nogi :) , drugi już lepiej, ale jeszcze muszę dopasować klin pod pietę ponieważ przy zapiętych butach mogę ja lekko unieść i to zmniejsza komfort jazdy. Nie chcę bardzo ściskać nogi przez mocniejsze dopięcie klamer bo jak mocniej dociągnę drugą klamrę to już czuje ucisk z boku stopy. Przy moim kształcie nóg (wąska pięta, gruba łydka) może lepszym rozwiązaniem byłby Vector 120 z opcją  Liquid Fit, ale teraz już za późno. Mierzyłem jeszcze przed zakupem buty Head Nexo z Liquid Fit ale nie byłem w stanie w nich funkcjonować ze względu na duży ucisk na podbiciu. W Vectorach 110 dobrze mi się prowadziło narty (dużo lepiej niż w moich starych Rossignolach). Zastanawiam się jeszcze nad wymiana wkładki pod stopą, ale to już kwestia indywidualnego kształtu stopy. Więcej wrażeń po następnych wyjazdach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po 6 dniach jazdy uważam ze nic lepszego nie mogło mi się trafić :). Po zakupie butów mierzyłem jeszcze kilka innych modeli bo syn też zmieniał, więc w czasie jego przymiarek ja próbowałem sobie inne modele. Z tych wszystkich przy mojej szerokiej stopie i grubej łydce wybrałbym jeszcze Fishera RC4.

Rossignola Hero w ogóle nie zapiąłem (za gruba łydka), Atomic Hawx był za wąski,Salomon X-Pro do personalizacji.

Tak więc po tych próbach uznałem że Head Vector RS 110 to dobry wybór.

Ale żeby nie było tak wesoło przed wyjazdem na 6 dni na narty buty były formowane, odbarczane i wymieniałem  wkładkę w środku.

Po tych zabiegach buty zapinałem wychodząc z hotelu na stok i rozpinałem po kilku godzinach jak wracałem. Przez cały wyjazd nie sprawiały problemów i dobrze trzymały ciepło, a było bardzo zimno - nawet - 15 stopni C. A wrażenia z jazdy jak najlepsze, ale to na pewno zasługa też dobrego dopasowania. Robiłem to w jednej z częściej polecanych firm z Krakowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...