Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

@laryzbyszko osobiście bardzo krytycznie odnoszę się do tego jak zarządzane są PN. W gruncie rzeczy są to instytucje już prawie całkowicie nastawione na trzepanie kasy. Czy stare dziadki? Dyrektor TPN nie jest stary a oceniam go gorzej niż krytycznie. Nic na to nie poradzimy. To są za dobre posady i za dobre życie z kasą włącznie by cokolwiek się zmieniło. Wystarczy zobaczyć co były już na szczęście dyrektor Babiogórskiego Parku zresztą wybitna kanalia zrobił na Krowiarkach. Obecnie zmieniono nawet bieg jednego szlaku bu odciąć spory plac na którym składowane są masy ścinanego drewna. W wielu miejscach do których nie zagląda przeciętny Kowalski odbywa się budowa drug pod ciężki sprzęt i ścina się naprawdę ogromne ilości drzew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
45 minut temu, pawel_ts napisał:

Ściana jak za starych czasow do wlasnego uklepania, ale wtedy chociaz byla osobna kolejka do orczyka sciezka z trasy :) powoli zabijaja najlepsza trase tego osrodka ... ktory to juz rok jest nie przygotowana?

W 2019 była przygotowana.

Mnie cieszy jest jedna free.

Edytowane przez sstar
Dopisanie
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michas222k napisał:

To nie ja. Jechałem kanapą 6 osobową i rozmowa była o tym czy ściana jest przejezdna. Jeśli to był pan to jeszcze przed pierwszym zjazdem tą trasą.

OK. Wrzuć fotkę z nartami może masz to przypomnę sobie. Coś kojarzę. Ja na niebiesko z nartami Scott the Ski.

Zbiorczo (mogą być duble) direttissima, znaczy najbliżej standardowego zjazdu ścianą, z tradycyjnym dojazdem.

Choć to nowa tradycja jest, świecka oczywiście. Dużo lepsze trasy, warunki były jak już pisałem w lewo lub prawo.

DSC_3340.JPG

DSC_3341.JPG

DSC_3346.JPG

DSC_3347.JPG

DSC_3349.JPG

DSC_3350.JPG

DSC_3353.JPG

DSC_3354.JPG

DSC_3355.JPG

DSC_3356.JPG

DSC_3357.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Michas222k napisał:

Stare Salomony z wypożyczalni. Miałem  czarną czapke i żółty komin. Na koniec powiedziałem żeby zdać relacje ze ściany jeśli się spotkamy.

No i ten ostatni szczegół się zgadza. Nie wierzyłem w spotkanie ani relacje a tu patrz pan wirtualnie:-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której godziny są otwarte kasy w Szklarskiej. Chciałbym jutro kupić karnet na trzy dni bez stania w kolejce :).

Czy znacie, możecie polecić jakiś sprawdzony serwis narciarski. 

Kupiłem nowe narty i chciałbym zrobić pierwszy serwis przed jazdą. 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, protekt1 napisał:

Do której godziny są otwarte kasy w Szklarskiej. Chciałbym jutro kupić karnet na trzy dni bez stania w kolejce :).

Czy znacie, możecie polecić jakiś sprawdzony serwis narciarski. 

Kupiłem nowe narty i chciałbym zrobić pierwszy serwis przed jazdą. 

Pozdrawiam 

 

Normalnie do 16:00. Jak jest nocna to są otwarte w godzinach otwarcia stoku.

W tygodniu szwagier był po 16 i nie chcieli mu sprzedać na następny dzień (przyjmowali tylko zwroty).

Serwisu nie polecę bo nie znam, niemniej jeśli masz nówki to ostrzenie nie jest potrzebne narty są fabrycznie naostrzone (tak mówił  m.in. w filmie JC M.Szafrański )

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2019 o 20:29, Annaa napisał:

Szrenica sfotografowana ze szlaku w Izerach:) Piękna 

_5153212.thumb.JPG.48955300b0c90cabf4eadb85e7654cee.JPG

Pamiętasz z jakiego miejsca? Moja ze Skalnej Bramy, druga, z grudnia, o wschodzie słońca, startowałem z Hut, Nowych, stary budynek stacyjny nr 17, zaadoptowany na apartamenty. Widok na Lolę. Pierwsza to FIS, tydzień temu. Kolejne to Kamień, ten Świąteczny. Korzystam z drag and drop, pierwszy raz odkryłem, że można cały katalog przeciągnąć, stąd produkcja en masse, z przed tygodnia. Fajna opcja. Choć może nuda, tyle fotek na raz, bez preselekcji jak Sousa?

post-214964-0-67864100-1613492371.jpg

post-214964-0-76101600-1606901624.jpg

DSC_3406.JPG

DSC_3407.JPG

DSC_3405.JPG

DSC_3410.JPG

DSC_3404.JPG

DSC_3399.JPG

DSC_3400.JPG

DSC_3401.JPG

DSC_3398.JPG

DSC_3403.JPG

DSC_3402.JPG

DSC_3396.JPG

DSC_3397.JPG

DSC_3395.JPG

DSC_3394.JPG

DSC_3409.JPG

DSC_3408.JPG

DSC_3393.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tanova napisał:

Dzisiaj wg strony internetowej - na Loli warunki niedostateczne, na Śnieżynce dostateczne. Mimo wszystko mam nadzieję na udany długi weekend na Szrenicy i w Jakuszycach :).

Oby. To jest od paru dni zagłębie ciepła w Polsce. W dolinach śnieg wymiotło już całkiem, a jeszcze tydzień temu było go sporo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w sobotę. Już było bardzo ciepło, na dole w słońcu 12 st o 12:00 Na loli warunki bardzo trudne - prześwity trawy, silne oblodzenia. Mieszkam ok 1,5h od Szklarskiej, dzisiaj u nas było 18 st, jutro będzie ok 20. Weekend ma być chłodniejszy ale temperatura już zrobiła swoje :( 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
6 godzin temu, grimson napisał:

Szykuje się zacnie w Szklarskiej. Prognoza podaje minusowe temp w dzień i w nocy, plus dostawy białego.

Kto wie, może odpala z powrotem Lole?

Taa, pomarzyć można. Musiałoby 50+ spaść a prognozy na 20cm i to w kilka dni.

Jak dobrze pójdzie to doprowadzą do pełnej jezdności Śnieżynkę.

Ale nie miałbym nic przeciwko :)

Tymczasem zamknięcie sezonu w CG się szykuje (moje. nie ośrodka)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, izydar napisał:

Taa, pomarzyć można. Musiałoby 50+ spaść a prognozy na 20cm i to w kilka dni.

Jak dobrze pójdzie to doprowadzą do pełnej jezdności Śnieżynkę.

Ale nie miałbym nic przeciwko :)

Tymczasem zamknięcie sezonu w CG się szykuje (moje. nie ośrodka)

Nosi mnie żeby znowu wyskoczyć na CG po pracy, na nocne jazdy.

Interesuję się też Szklarską, bo jak tam zdrowo popada, to biorę 1 dzień urlopu z zamiarem zrobienia +60km na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...