Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, izydar napisał:

Lolę otworzą jak spadnie metr śniegu.

Te armatki dośnieżają odcinek do Świątecznego Kamienia i Śnieżynki.

Wiem że pesymizm bije ale to obserwacja od wielu lat - na Lolę tylko duże opady.

Miało spaść w Szklarskiej 80cm, sadzać po trawsku na Loli śniegu jest Ok 20-30cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, grimson napisał:

Miało spaść w Szklarskiej 80cm, sadzać po trawsku na Loli śniegu jest Ok 20-30cm.

Taa, sam te prognozy wklejałem - juz im nie wierzę (w Bergfex). Troszkę poczekamy, ale i tak w tym sezonie pojeżdzimy. Tymczasem trzeba gdzie indziej wyskoczyć. Za tydzień Janskie na celowniku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, grimson napisał:

Idą święta, idą święta, karp nieżywy głowa ścięta….

a tymczasem Szklarska rozpoczęła ratrakowanie, dwie maszyny kręcą się po Puchatku, maja odpalić nartostrady po 12.12.2021.

Po 12 grudnia? Czy to znaczy, że teraz na weekend nic nie otworzą? Śnieg sypie, że hej, pogoda ma być jak drut, a Szrenica nieczynna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tanova napisał:

Po 12 grudnia? Czy to znaczy, że teraz na weekend nic nie otworzą? Śnieg sypie, że hej, pogoda ma być jak drut, a Szrenica nieczynna?

Data „po 12.12.2021” pochodzi z infolinii Ski Arena Szrenica. Na razie gada automat, jak się w końcu odpala to wiele info można uzyskać od operatora: jakie trasy są ratrakowane, jakie w przygotowaniu, kiedy otwarcie, itp.

Szklarska już tradycyjnie w ogonie. Narciarsko extra klasa w PL, organizacyjnie i technicznie wczesny Gierek….

Edytowane przez grimson
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grimson napisał:

Tu jest dobra retrospekcja: Szklarska z 1987r. Stoki nie widziały ratraku, a zdarzenie z 55 sekundy jest arcyciekawe i dające do myślenia. Materiał nagrany na Hali?

Poziom jakiś taki początkujący.

W Zieleńcu na freeride też widziałem dużo początkujących, a latali koziołki jak z przepaści, narty kotłowały się w powietrzu. Aż się dziwiłem ich odwadze. Akurat swoje początki free miałem na tym samy stoku dawno temu, ale jakoś ostrożniej pochodziłem do rzeczy.

Ale towarzystwo miało jednak dobrą zabawę.

IMG_0435.thumb.JPG.4eb701320d62595a54365c15f896348d.JPG

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ośrodki, które miały super sezon letnio jesienny dużo dłuższy niż zimowy (Szklarska Karpacz) niespecjalnie palą się do otwarcia. W Czechach też specjalnie się nie spieszą z otwieraniem ośrodków. Niewielkie zainteresowanie oraz obawiają się fali ciepła w tym tygodniu jak rozgarną to co nasypali może im śnieg szybko spłynąć. W Szklarskiej latem kolejki do wyciągu były czasami większe niż zimą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...