Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

Moja norweska szklana pogodowa kula pokazuje, że w Szklarskiej.....może pojawić się dobry warun. Przed nami jeszcze kiepski 18 luty [temp na plusie i deszcz = degradacje stoków], natomiast od 19 lutego pokazuje się mróz i opady śniegu + sporadycznie deszczu. To wszystko dla wysokości początku wyciągów, dla końca Karkonosza prezentuje się to jeszcze lepiej. 

Ciekawe co Szklarska zrobi z tym fantem?

 

szk.JPG

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grimson napisał:

Moja norweska szklana pogodowa kula pokazuje, że w Szklarskiej.....może pojawić się dobry warun. Przed nami jeszcze kiepski 18 luty [temp na plusie i deszcz = degradacje stoków], natomiast od 19 lutego pokazuje się mróz i opady śniegu + sporadycznie deszczu. To wszystko dla wysokości początku wyciągów, dla końca Karkonosza prezentuje się to jeszcze lepiej. 

Ciekawe co Szklarska zrobi z tym fantem?

 

szk.JPG

Nie miałem odwagi tego głośno pierwszy powiedzieć ale... Też mi się to tak rysuje. Jeszcze tydzień muszę wytrzymać. tylko co w ten weekend?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj/w nocy spadło trochę białego.

Mimo to Lola zamknięta. Działa Puchatek, Hala i Śnieżynka + wszystkie koleje.

Rozstawia się TVN koło Puchatka na jutrzejszą? TV śniadaniową. Jak byłem w 2011r w Szklarskiej, to coś tam gadałem do mikrofonu TVN 🙂

 

lolo.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, grimson napisał:

Czy Harrachov, czy Szklarska temat jest prosty. Ciśniesz A4 do Legnicy, dalej S3 na Bolków, następnie DK na Szklarską/Harrachov. Małe piwo 😁

Wiesz, 4h w jedną - cztery na nartach - 4h powrót. Bez zmiennika idzie przysnąć za kółkiem - narty wyczerpują po trzykroć. Odpuszczę do następnego weekendu. 

Będzie za to wieczorna z eventem  Knajpa SKI na Czarnym Groniu i może Soszów w niedzielę.

Edytowane przez lika
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lika napisał:

Wiesz, 4h w jedną - cztery na nartach - 4h powrót. Bez zmiennika idzie przysnąć za kółkiem - narty wyczerpują po trzykroć. Odpuszczę do następnego weekendu. 

Będzie za to wieczorna z eventem  Knajpa SKI na Czarnym Groniu i może Soszów w niedzielę.

Trzeba jeździć lokalnie. Ja tez myślałem czy nie Tatry, ale wybrałem coś bliżej domu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lika napisał:

Wiesz, 4h w jedną - cztery na nartach - 4h powrót. Bez zmiennika idzie przysnąć za kółkiem - narty wyczerpują po trzykroć. Odpuszczę do następnego weekendu. 

Będzie za to wieczorna z eventem  Knajpa SKI na Czarnym Groniu i może Soszów w niedzielę.

Co powiesz na taki deal: pobudka 5 rano i poranne bieganie. Potem 1 godz 40 min autem do pracy, w robocie 8 godzin. Następnie 2 godz w aucie na nocne 4 godz jazdy. I powrót 2 godz autem na nocleg? Początek kolacji o godz 23😬

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 08:58, grimson napisał:

Wczoraj/w nocy spadło trochę białego.

Mimo to Lola zamknięta. Działa Puchatek, Hala i Śnieżynka + wszystkie koleje.

Rozstawia się TVN koło Puchatka na jutrzejszą? TV śniadaniową. Jak byłem w 2011r w Szklarskiej, to coś tam gadałem do mikrofonu TVN 🙂

 

lolo.JPG

No patrz pan a ze mną jako królem Puchatka nikt wywiadu nie zrobił.

0D601959-C6D5-40EA-911C-C7520143105D.jpeg

B3BB1439-157E-4ABC-8058-C84FEC906111.jpeg

A58E02B8-BCFE-4F75-BF18-610954A0FFA1.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grimson napisał:

Dziś skitury?

Tak. Puchatek jeździ. Jak zjeżdżałem to mijałem pierwszych podjeżdżających. Szeroko i szybko, po promieniu, tym większym bo niby potrójny, ale to nie Scotty tez najście triple, gdzie łatwo zacieśnia się skręty. Ale da się szybko i stabilnie po twardym pojechać.

DA8A96B6-6817-42F5-ACC8-4747156DDB43.jpeg

FC26B4A6-1EDA-46A4-84B7-038FCF3BCE0C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2022 o 08:58, grimson napisał:

Wczoraj/w nocy spadło trochę białego.

Mimo to Lola zamknięta. Działa Puchatek, Hala i Śnieżynka + wszystkie koleje.

Rozstawia się TVN koło Puchatka na jutrzejszą? TV śniadaniową. Jak byłem w 2011r w Szklarskiej, to coś tam gadałem do mikrofonu TVN 🙂

 

lolo.JPG

Czy używałeś czegoś innego w wywiadzie niż gwiazdki, tak się pytam na wszelki wypadek mój nick zobowiązuje.

CD7E4DCF-3F01-437B-8E00-99741E4B61CF.jpeg

C33915F5-D53B-40F2-8E83-38DF0E22316E.jpeg

C3BB73A4-31FB-4B0D-9DD4-92AE7F1C9EE7.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, sstar napisał:

Czy używałeś czegoś innego w wywiadzie niż gwiazdki, tak się pytam na wszelki wypadek mój nick zobowiązuje.

CD7E4DCF-3F01-437B-8E00-99741E4B61CF.jpeg

C33915F5-D53B-40F2-8E83-38DF0E22316E.jpeg

C3BB73A4-31FB-4B0D-9DD4-92AE7F1C9EE7.jpeg

Gadałem do sitka bez widocznych gwiazdek na niebie.

Dzis planowałem od rana Szklarska/Czarna Górę, jednak prognozy wiatru zmusiły do anulowania wyjazdu.

I teraz hit: wiatr w Sudetach vs reszta PL wypada marnie. U mnie w mieście w krainie ziemniaka wiatr wygina drzewa….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grimson napisał:

Co powiesz na taki deal: pobudka 5 rano i poranne bieganie. Potem 1 godz 40 min autem do pracy, w robocie 8 godzin. Następnie 2 godz w aucie na nocne 4 godz jazdy. I powrót 2 godz autem na nocleg? Początek kolacji o godz 23😬

Odpowiem "szacun" bo mnie nic poza nartami z łóżka nie zerwie wcześniej niż ósma rano...

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, KamaG napisał:

Proszę amatorowi wybaczyć pytanie 😉: czy taki stan ślizgów to dobry stan, czy niekoniecznie? Zupełnie nie mam doświadczenia w temacie i płaczę nad każdą ryską na moich dechach. 

Ciężko pod zdjęciu tak jasno stwierdzić, ale dziur tam szczególnych nie widać, raczej powierzchowne rysy, z których większość, jeżeli nie wszystkie zapewne zniknęłyby po przejściu przez maszynę do serwisu nart...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lexi napisał:

Kot agresywny jest....

Eee tam. Serwis robię raz ma sezon, ok, 30-40 wyjść, w tym sezonie nie liczyłem, będzie z 25 pewno. Dziś np po kamieniach się zawziąłem dojechać do auta, myślałem, ze odciążę, ale mnie przyhamowało, no i zawinęło, ale gorzej bywało. Często lubię sobie na nartach do auta zjechać, ale czasem na początku i koniec sezonu brak śniegu, wiec różnie bywa.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...