Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica prawdziwie zapomniana na forum


Stusi

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, grimson napisał:

Elegancko. 

Jak warun na Loli i FIS?

Lola ratrakowana była, dużo śniegu nie brakuje, większość roślinności zakrata, jedynie zwężenie na samym końcu przez podmywany śnieg ze strumyczka. Na FIS jest chyba więcej śniegu niż rok temu. Wczoraj większość chętnych wybierała przejazd pod wyciągiem niż cały zjazd FIS.

IMAG2021.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Michas222k napisał:

Lola ratrakowana była, dużo śniegu nie brakuje, większość roślinności zakrata, jedynie zwężenie na samym końcu przez podmywany śnieg ze strumyczka. Na FIS jest chyba więcej śniegu niż rok temu. Wczoraj większość chętnych wybierała przejazd pod wyciągiem niż cały zjazd FIS.

IMAG2021.jpg

Czemu? Miękko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, sstar napisał:

Newralgiczne miejsce. Jeszcze gdzieś w lasku wcześniej. Wrócę za dwa tygodnie… mam nadzieje. Zawsze zostaje Puchatek plus fis.

A jakie prognozy na najbliższe dwa tygodnie? Może też udałoby mi się zakończyć sezon narciarski na Szrenicy, o ile w górnej części ośrodka utrzymałyby się warunki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tanova napisał:

A jakie prognozy na najbliższe dwa tygodnie? Może też udałoby mi się zakończyć sezon narciarski na Szrenicy, o ile w górnej części ośrodka utrzymałyby się warunki?

Prognozy są na razie optymistyczne co później zobaczymy. Ja na pewno w przyszły Weekend rano po jeżdżę. 

obraz.thumb.png.e480f02602250d00db77cfd18068361f.png

W sobotę  i niedzielę rano byłem na Szrenicy na na wszystkich ratrakowanych trasach (Lola, Hala, Śnieżynka ) warunki są super. Na Lolce jest więcej śniegu niż w zeszłym roku jedynie 100 m przed końcem jest przewężenie spowodowane wybijającym strumykiem (dzisiaj w tym miejscu armatki sypią). Popołudniu byłem w Jakuszycach( rano odbywała się pierwsza część Biegu Piastów) warunki wspaniałe mnóstwo śniegu wszystkie tasy świetnie przygotowane.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Szklarska wczoraj, 10 marca, temperatura przy dolnej stacji rano na otwarcie o 8.30 -1C, przy górnej -4C . Trasy przygotowane bardzo dobrze, śniegu naprawdę sporo, w zdecydowanej większości śnieg naturalny.  Lolobrygida, Śnieżynka, Hala Szrenicka przygotowane świetnie. Czarna Fis oficjalnie zamknięta, w sumie nie wiem dlaczego, bo jest tam naprawdę sporo śniegu i da się spokojnie zjechać (sporo narciarzy się tam zapuszczało). Kolejek brak , do 13.00 jazda na okrągło.

 

 

 

IMG_20220310_084306.jpg

IMG_20220310_120242.jpg

IMG_20220310_100135.jpg

IMG_20220310_100357.jpg

IMG_20220310_100359.jpg

IMG_20220310_100443.jpg

IMG_20220310_095817.jpg

IMG_20220310_112338.jpg

IMG_20220310_100127.jpg

IMG_20220310_095821.jpg

IMG_20220310_120213.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...