Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
jacek1224

polsko jezyczna szkółka narciarska w cortina dampezzo

Recommended Posts

Witam,

poszukuje kontaktu do szkółki narciarskiej w Cortina Dampezzo polskiej lub z polsko języcznym instruktorem dla dzieci

Termin wyjazdu 08.02.2019 - 16.02.2019

Nie wiem czy jest taka byłem w Cortinie trzy lata temu i wtedy nie widziałem takiej szkółki, ale świat się zmienia i idzie do przodu być może obecnie jest. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Pinio46
      Doberek:)
      Dawno mnie nie było, więc się przywitam
      Panie i Panowie szukam miejscówki w w/w terminie na tydzień, może być pierwszy lub drugi tydzień marca. Gdzie, że w zasadzie to wszystko jedno jaki rejon. Teraz ważne informacje. Jest nas czwórka dwójka dorosłych i bliźniaki które właśnie skończyły sześc lat. Czego szukam, a wiec kwatery, skipassów w dobrej cenie najlepiej ja by dzieci miały za przysłowiowy 1E, i najważniejsze polskiej szkółki narciarskiej. Dziecka sobie już radzą, będzie to ich trzeci sezon na nartach tak więc nie są zielone w tej kwestii. Co do ceny to wiadomo czy taniej tym lepiej. Pytanie się rodzi czy wogule można znaleźć polską szkókłę narciarską w Austrii ?
      Wiem, wiem dużo tych wymagań ale może ktoś był albo ma namiary na biuro podroży które organizuje takie wyjazdy ?
      Wiem,że w mieście obok mojego jest biuro podróży które organizuje takie wyjazdy(nie chcę krypto reklamy :D) ale oni tylko w dolomity, a jak dla mnie to trochę to za daleko.

• Przez BartekA
      Czy ktoś we wspomnianych rejonach może polecić jakąś polską szkółkę narciarską dla 6 i 11 latki ??
    • Przez marboru
      W Dolomitach i okolicach Selarondy byłem dwa razy, w 2011 i 2012 roku...od tego czasu minęło sporo sezonów.
      Ponieważ nie wszystko jeszcze tam udało mi się zjeździć, ponieważ obiecałem kiedyś Pauli, że ją tam zabiorę - postanowiliśmy wyruszyć tam w marcu tego roku.
      Na wyprawę ruszamy razem z ekipą Piotra_67. Kwatery zarezerwowane w Badia - dla zainteresowanych - wolna jest jeszcze jedna 4ka z jedną sypialnią (cena przyzwoita). Łącznie będzie nas trzy pary. Termin 11-18 marzec.
      Zamierzamy jeździć 7 dni na nartach - w dniu wyjazdu do ok 12-13 - karnety Dolomiti Superski.
      W planach kilka punktów obowiązkowych już istnieje ale również jest kilka niewiadomych (czekamy na propozycje miejscówek do odwiedzenia):
      1. Selaronda - kółeczko.
      2. Marmolada, Arabba + Ciampac.
      3. Val Gardena + Compaccio.
      4. Cortina d'Ampezzo.
      5. Kronplatz?
      6.?
      7.?
      Oczywiście w trakcie wyjazdu będzie dużo zdjęć i dużo filmowania  
      Relacja będzie na żywo - kwatera ma dostęp do netu.
      Już nie możemy się doczekać...
      ...na koniec tego wstępu, do relacji z wyjazdu trochę wspominek.
      Najpierw rok 2011 i styczeń. Sroga zima z dużą ilością śniegu i mega mrozem (na Marmoladzie w trakcie tego pobytu temperatura wynosiła -28 stopni).
      Poniżej kilka fotek z archiwum.
      Rok 2011:
      Okolice Campitello:

Val Gardena:

Kocham te kloce...

Ciampac:

Rok 2012 (marzec):
      Alta Badia:

Arabba:

Widok na Marmoladę:

Canazei:

Johnny Narciarz i Marboru w Val Gardenie

Widok z Marmolady:

Trasa z lodowca:

Oby pogoda nam dopisała  
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018