Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomiti Superski Experience 13.-19.01.2019


JC

Dolomiti Superski Experience 2019  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie ośrodki Dolomiti Superski powinieniem, Waszym zdaniem, odwiedzić? (wybierz 3, które chciałbyś żebym odwiedził)

    • Cortina D'Ampezzo
    • Kronplatz - Plan de Corones
    • Alta Badia
    • Val Gardena / Alpe di Siusi
    • Val di Fassa / Carezza
    • Arabba / Marmolada
    • 3 Zinnen Dolomity
    • Val di Fiemme / Obreggen
    • San Martino di Castrozza / Passo Rolle
    • Valle Isarco - Eisacktal
    • Alpe Lusia / San Pelegrino
    • Civetta

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Daria 1984 napisał:

Nie zrozumcie mnie zle, nie chciałam urazić JC, a stało się coś zupełnie innego, @WojtekM i @marionenzareagowali agresywnie...

Ja akurat odebrałem twój post pozytywnie, na wesoło, ale niejednemu/niejednej tutaj sie oberwało bez powodu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daria 1984 napisał:

Nie zrozumcie mnie zle, nie chciałam urazić JC, a stało się coś zupełnie innego, @WojtekM i @marionenzareagowali agresywnie...

 Rozumiem,że Ty pisząc o kimś, że jest "surogatem" i że "mondruje"i tu i na innych forach Ci nie przeszkadza? Ta osoba o której teraz piszę,którą Ty w taki finezyjny sposób opisałaś(rozumiem,że doskonale się znacie), jest chyba jedną z najciekawszych i sprawiedliwych osób na forum i kto jak kto ale na narciarstwie się doskonale zna. Pozdrawiam i zadawaj dalej ciekawe pytania.:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daria 1984 napisał:

Przepraszam, nie o to mi chodziło. Myślałam, ze jest tam tak zimno...,

Ładnie wybrnęłaś, z całą pewnością od początku taki był Twój zamysł...🤔

1 godzinę temu, Daria 1984 napisał:

Nie zrozumcie mnie zle, nie chciałam urazić JC, a stało się coś zupełnie innego, @WojtekM i @marionenzareagowali agresywnie...

 

2 godziny temu, Daria 1984 napisał:

Przychamuj trochę...

Odwracasz kota ogonem, to nie ja napisałem agresywnego posta, tylko zareagowałem na Twój dwuznaczny co najmniej. W polskiej świadomości czerwony nos sugeruje nadużywanie alkoholu (pewno o tym nie wiedziałaś?). Ja osobiście też mam często czerwony nos (albo od słońca albo z przemarznięcia), ale w przeciwieństwie do JC ( który pije co najwyżej lampkę wina do obiadu) od czasu do czasu spożywam wysokoprocentowe napoje. Podsumowując, wycieczki co do wyglądu Forumowiczów są nie na miejscu. To po prostu zwykłe faux pas i tylko to było powodem mojej reakcji. Pozdrawiam i życzę więcej przemyślanych postów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

nie przejmuj się, oni kochają naszego admina

Miłość z tym nie ma nic wspólnego. Wybaczam Ci Jeeb, bo zdaję sobie sprawę, że kultura osobista (jak również wysoka, globalna, społeczna, duchowa) jest Ci obca i nic z tego nie rozumiesz. Takie mamy czasy, że pozorny sukces odnoszą persony o osobowości prymitywnej. Pozdrawiam !!!

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie najbardziej interesujący, przynajmniej dla mnie, jest subiektywny ranking ośrodków w Dolomitach admina, na który czekam z niecierpliwością, niejednokrotnie dzięki forum i forumowiczom odwiedzałem ciekawe miejsca, o których wcześniej nawet nie słyszałem, roweniz dzięki @Jeeb odwiedziłem z początkiem grudnia fajny, śnieżny jak ten okres ośrodek w Obertauern i nie zgodzę sie, ze brakuje mu kultury, wręcz przeciwnie, jego doświadczenie i znajomość ON w Alpach jest bardzo pożyteczna i pomocna dla wielu forumowiczów, No może czasem za szybko wyraża swoje osobiste odczucia, ale mamy demokracje i ma do tego prawo :). Pozdrawiam forumowiczów i czekam z niecierpliwością na ranking @JC stacji w Dolomitach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Ja akurat odebrałem twój post pozytywnie, na wesoło, ale niejednemu/niejednej tutaj sie oberwało bez powodu :).

No, świetnie się można bawić gdy to nie dotyczy nas osobiście. Nie wyobrażam sobie by publicznie wypowiadać się o czyimś wyglądzie, Jakieś zasady savoir-vivre chyba jeszcze obowiązują. Dla mnie wesoły to taki ktoś kto potrafi drwić z siebie, a nie z innych. Jak jesteś takim wesołkiem to napisz coś o sobie, np jestem grubasem, łysolem, kurduplem, mam krzywy nos albo odstające uszy (wybierz odpowiednie dla siebie). Jako przykład: ja kiedyś miałem gęstą czuprynę, teraz już niewiele włosów mi zostało ale za to zostały mi same ładne. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marionen napisał:

No, świetnie się można bawić gdy to nie dotyczy nas osobiście. Nie wyobrażam sobie by publicznie wypowiadać się o czyimś wyglądzie, Jakieś zasady savoir-vivre chyba jeszcze obowiązują. Dla mnie wesoły to taki ktoś kto potrafi drwić z siebie, a nie z innych. Jak jesteś takim wesołkiem to napisz coś o sobie, np jestem grubasem, łysolem, kurduplem, mam krzywy nos albo odstające uszy (wybierz odpowiednie dla siebie). Jako przykład: ja kiedyś miałem gęstą czuprynę, teraz już niewiele włosów mi zostało ale za to zostały mi same ładne. 

Jako, ze to forum narciarskie, to napisze ze w Europie taka zima, warunki miód, a ja GŁUPI siedzę już tydzień na Teneryfie, gdzie śniegu tyle co kot napłakał nawet na 3718 m.n.p.m , a teraz może poczekajmy już na relacje admina bo szkoda rozmywać taki fajny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Ładnie wybrnęłaś, z całą pewnością od początku taki był Twój zamysł...🤔

 

Odwracasz kota ogonem, to nie ja napisałem agresywnego posta, tylko zareagowałem na Twój dwuznaczny co najmniej. W polskiej świadomości czerwony nos sugeruje nadużywanie alkoholu (pewno o tym nie wiedziałaś?). Ja osobiście też mam często czerwony nos (albo od słońca albo z przemarznięcia), ale w przeciwieństwie do JC ( który pije co najwyżej lampkę wina do obiadu) od czasu do czasu spożywam wysokoprocentowe napoje. Podsumowując, wycieczki co do wyglądu Forumowiczów są nie na miejscu. To po prostu zwykłe faux pas i tylko to było powodem mojej reakcji. Pozdrawiam i życzę więcej przemyślanych postów... 

bez komentarza, prześpij się lepiej. Coś taki uparty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Daria 1984 napisał:

Nie zrozumcie mnie zle, nie chciałam urazić JC, a stało się coś zupełnie innego,  

Zrobiłaś dokładnie to co chciałaś zrobić. Potem to odwracanie kota ogonem.

13 godzin temu, Daria 1984 napisał:

@WojtekM i @marionenzareagowali agresywnie...

Bo my jesteśmy tutaj znani z naszej agresji .... ❤️💕💗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎19‎.‎01‎.‎2019 o 08:46, WojtekM napisał:

my jesteśmy tutaj znani z naszej agresji

i zupełnego braku poczucia humoru.

Czerwony nosek to żart i nie ma powodu by gnoić za to młodą kobietę.

Jeśli ktoś ma problemy z wypadaniem włosów to niech zwróci się do lekarza lub farmaceuty a nie zaśmieca tego pięknego tematu.

Kilka miejsc do których chętnie wracam

IMG_3474.thumb.JPG.b50d77a4e36fc08c0a0a8e3769ad4dbd.JPGIMG_3432.thumb.JPG.c56ffcb80afa55094b42a4a60707bb86.JPGIMG_3246.thumb.JPG.4a8a35e52ca123cc43cfb45ef2cb146b.JPGIMG_3219.thumb.JPG.13c7b15a92feb0a9a79a9c22b87ec6ce.JPGIMG_2318.thumb.JPG.0d8b4efba580937ea143b7cc34d1cd2f.JPGIMG_2304.thumb.JPG.97e771b112472841a8a5325db9594013.JPGIMG_2302.thumb.JPG.dc7a82fb82fde34157e7179285ea512e.JPG

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

i zupełnego braku poczucia humoru.

Czerwony nosek to żart i nie ma powodu by gnoić za to młodą kobietę.

Jeśli ktoś ma problemy z wypadaniem włosów to niech zwróci się do lekarza lub farmaceuty a nie zaśmieca tego pięknego tematu.

Kilka miejsc do których chętnie wracam

IMG_3474.thumb.JPG.b50d77a4e36fc08c0a0a8e3769ad4dbd.JPGIMG_3432.thumb.JPG.c56ffcb80afa55094b42a4a60707bb86.JPGIMG_3246.thumb.JPG.4a8a35e52ca123cc43cfb45ef2cb146b.JPGIMG_3219.thumb.JPG.13c7b15a92feb0a9a79a9c22b87ec6ce.JPGIMG_2318.thumb.JPG.0d8b4efba580937ea143b7cc34d1cd2f.JPGIMG_2304.thumb.JPG.97e771b112472841a8a5325db9594013.JPGIMG_2302.thumb.JPG.dc7a82fb82fde34157e7179285ea512e.JPG

na jednym ze zdjeci widze zjazd do Pozza, uwielbiam trase panorama. To moje tegoroczne odkrycie w dolomitach 😍

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Turnplayer napisał:

Pozza,

Ta miejscowość jest strategicznie świetnie położona.

Można z buta zrobić Buffaure-Ciampac + Sella Ronda, rzut beretem na Ciampedie, Cerezze do Moeny, na Latemar i Passo San Pellegrino

i chyba 2 razy w tygodniu dobić się nocną jazdą na stoku slalomowym Aloch

Edytowane przez Jeeb
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Jeeb napisał:

Ta miejscowość jest strategicznie świetnie położona.

Można z buta zrobić Buffaure-Ciampac + Sella Ronda, rzut beretem na Ciampedie, Cerezze do Moeny, na Latemar i Passo San Pellegrino

i chyba 2 razy w tygodniu dobić się nocną jazdą na stoku slalomowym Aloch

Zjechałeś trasa dla expertow? Jakie jest nachylenie stoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 00:20, Jeeb napisał:

Ta miejscowość jest strategicznie świetnie położona.

Można z buta zrobić Buffaure-Ciampac + Sella Ronda, rzut beretem na Ciampedie, Cerezze do Moeny, na Latemar i Passo San Pellegrino

i chyba 2 razy w tygodniu dobić się nocną jazdą na stoku slalomowym Aloch

Zgadzam się w 100%. Do tego Marmolada, czy nawet Kronplatz dostępne są na nartach (w przypadku Kronplatz trzeba doliczyć krótką przejażdżkę skibusem pomiedzy Sponata, a Piculin). Jak komuś nie szkoda czasu na jazdę samochodem, to do Civetty, czy Cortiny też da się dojechać.

Do tego znakomita gastronomia - w pobliżu znajdują się 2 restauracje z gwiazdkami Michelin, a i w przystępnej cenie da się naprawdę świetnie zjeść - zarówno jeśli chodzi o kuchnię włoską, jak i typowo tyrolską (szczególnie w okolicach Val Gardeny, czy Alta Badia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, laryzbyszko napisał:

Zgadzam się w 100%. Do tego Marmolada, czy nawet Kronplatz dostępne są na nartach (w przypadku Kronplatz trzeba doliczyć krótką przejażdżkę skibusem pomiedzy Sponata, a Piculin). Jak komuś nie szkoda czasu na jazdę samochodem, to do Civetty, czy Cortiny też da się dojechać.

Do tego znakomita gastronomia - w pobliżu znajdują się 2 restauracje z gwiazdkami Michelin, a i w przystępnej cenie da się naprawdę świetnie zjeść - zarówno jeśli chodzi o kuchnię włoską, jak i typowo tyrolską (szczególnie w okolicach Val Gardeny, czy Alta Badia).

Z całym szacunkiem, kto by cisnąl na Civettę z Carezzy?,,czy na Cortinę przełęczami. Moim zdaniem szkoda czasu.Najlepsza baza wypadowa z tej strony to Moena i Pozza di Fassa. Robi się selkę o okoliczne stacje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kodomita napisał:

Z całym szacunkiem, kto by cisnąl na Civettę z Carezzy?,,czy na Cortinę przełęczami. Moim zdaniem szkoda czasu.Najlepsza baza wypadowa z tej strony to Moena i Pozza di Fassa. Robi się selkę o okoliczne stacje.

Z jakiej Carezzy? Przecież od początku jest mowa o Pozzy. Do Civetty jedzie się niecałą godzinę. Do Cortiny już prawie dwie - większości by się pewnie nie chciało, ale mi tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 25.01.2019 o 16:34, laryzbyszko napisał:

Z jakiej Carezzy? Przecież od początku jest mowa o Pozzy. Do Civetty jedzie się niecałą godzinę. Do Cortiny już prawie dwie - większości by się pewnie nie chciało, ale mi tak ;)

do Cortiny ? no to dosc ekstremalny wyjazd, tym bardziej że w oklicy tyle fajnych osrodków

 

Edytowane przez ewangelizator
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...