Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
esi70

Kupię slalomkę

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Chrumcia
      Myślę o marcowym wyjeździe (16-23.03) i nie mam konkretnego planu. Jedyne co wiem na pewno, to że Włochy - Austria była w grudniu i marcu 2018 wiec w koncu chcemy Włochy
      Początkowo był plan na Kronplatz, z tamtąd ewentualnie wyjazd na dzień do Cortiny i/lub Alta Badia
      Później przyszło mi do głowy żeby mieszkać może w Canazei i stamtąd pojeździć w stronę Arabby, Marmolady, Alta badia, czy Plan na Gralba i okolice Sella Rondy.
      Mieszkałam raz w St Cristina i tamtą okolicę zjeździliśmy w miarę. Przejeżdżając Sella Rondę mieliiśmy chrapkę na zwiedzenie Alta Badia ale balismy się ze nie zdążymy i odpuściliśmy.
      Jedziemy autem więc w razie czego możemy się przemieszczać, co byście polecili?
      Kronplatz myslę że byśmy obejździli w 2-3 dni na maxa i wtedy Cortina czy Alta Badia nam akurat zostaje na kolejne, ale nie wiem czy może nie gdzieś indziej wlasnie jak Canazei.
      Macie jakieś rady na fajną bazę wypadową?
      Zakochałam się w Dolomitach i koniecznie chcę tam wrócić
      Ewentualnie może macie do polecenia jakies fajne apartamenty niedaleko wyciągów w cenie do ok. 3000 zł za dwie osoby?

• Przez galdon
      Witam
      Poszukuje osób na 1 dniowe wyjazdy z Katowic najlepiej do Szczyrku choć kierunki jak Chopok również wchodzą w grę. Mile widziane wyjazdy w tygodniu od rana lub na wieczorne jazdy
      Chcialbym stworzyć grupę osób np na messenger które wymienia sie kontaktami i w zależności od wolnego czasu zdwaniaja się i nawet spontanicznie organizują wyjazd
      Posiadam samochód typu kombi 4x4 i dysponuje 3 miejscami
      606425431

• Przez Price.
      Witam tak jak w temacie, proszę o wstępną ocenę tych nart osoby która się na tym zna. Czy był to kiedyś popularny model w wypożyczalni. W polsce znalazłem tylko 1 aukcję z dokładnie tym modelem nart. Head Icon TT200 wiem, że na podstawie tylko samych zdjęć w dodatku w tej jakości może być ciężko ale liczę na jakieś odpowiedzi, dzisiaj o 21 jadę obejrzeć i kupić właśnie te nartki. Zdjęcia w cytacie.

• Przez lski@interia.pl
      Czy ktoś z Was słyszał,że eliminacje MPA w Szczyrku 25.01 mają przybrać formę jakiegoś superdługiego giganta,coś a la nolimit?Słyszałem taką wieść,ale nic bliżej...
    • Przez Brzydal
      Cześć wszystkim! 
      Chciałbym zorganizować dla całej rodzinki wyjazd na narty do Włoch. Jedyny problem "obawy" przed stromizną. Nie wszyscy jeżdżą od dziecka na nartach, więc muszę szukać czegoś prostego. I tu pada moje pytanie. Czy kurort Alta Badia to dobry pomysł? Z tego co zdążyłem się zorientować ma prawie 70% tras łatwych (co cieszy). Czy ktoś kto był może się wypowiedzieć? 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018