Narty - skionline.pl
Jump to content
piłkarzyk

Wybór kasku K2 PHASE , UVEX Fierce czy Head Trex ?

Recommended Posts

Witam, zastanawiam się nad kupnem Kasku na narty/snowboard (potrzebuje informacji na temat wygody noszenia, użytkowania, bezpieczeństwa itp.):

1. K2 PHASE PRO

2. K2 THRIVE

3. Head Trex

4. UVEX Fierce

Proszę o pomoc, jeśli ktoś miał styczność z którymś z tych kasków lub może wypowiedzieć się na ich temat.

kaski.jpeg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By speedoholic
      Dzień dobry,

Sprzedam kas Briko Vulcano FIS 6.8.
      Kask na obwód głowy 60 cm.
      Założony tylko raz.
      Jest to niestety nietrafiony prezent (nie mój rozmiar).
      Cena: 890 zł.
      Po szczegóły zapraszam pod numerem telefonu 515381571- proszę o SMS, bo mogę nie odebrać w pracy.

• By mirekn
      Oddam w dobre ręce Receptor Bug POC rozmiar XL  Jeden właściciel. Nówka  niesmigana prawie . Płacze ale oddaje  używany sporadycznie, wkładki odpinane
      fotki real:

Wole odbiór osobisty. Możliwość oceny stanu !!! W ostateczności wysle. 

Pozdrawiam
      mirekn

• By szuszen
      Witam serdecznie,
      Sprzedam kask Shred Bumper Ultimate M/L *nieużywany* - na narty, rower, rolki - cena 270 zł
      Sprzedam nieużywany kask Shred Bumper Ultimate w rozmiarze M/L (56-59 cm).
      Kask spełnia normy: CN-EN 1077:2010; CN-EN 1078+A1:2012; CN-EN 1385:2012, czyli mogą z niego korzystać: narciarze alpejscy, snowbordziści, rowerzyści, użytkownicy deskorolek i rolek, a także kajakarze.
      Kask posiada system RES (odpowiednik MIPS), czyli łagodzi wstrząsy, a wewnętrzna warstwa wykonana jest z CASIDION, który dodatkowo pozwala rozproszyć siłę uderzenia i zmniejszyć wagę.

W skład zestawu wchodzi:
      - kask,
      - nauszniki,
      - dodatkowe wkładki do kasku (we woreczku),
      - worek na kask,
      - dodatkowe piankowe opakowanie,
      - pudełko kartonowe.

Producent kasku zapewnia, że wkładki materiałowe mają antybakteryjne i antyzapachowe cechy (zapewne chodzi o domieszkę wełny merynosów). Co ważne kask posiada możliwość regulacji.

Kask był przeze mnie wyłącznie przymierzany w domu - nie używałem go do żadnego sportu. Sprzedaję ponieważ kupiłem kask ściśle dedykowany skiturom (MTN LAB ma możliwość założenia czołówki), a z kasku rowerowego Uvex Jakkyl, który posiadam od 2 lat, jestem bardzo zadowolony.
      Przewiduje niewielką możliwość negocjacji ceny, ale proszę o przemyślane propozycje, ponieważ cena nowego kasku to około 175 euro.

• By szuszen
      Witam serdecznie,
      Sprzedam kask Shred Bumper Ultimate M/L *nieużywany* - na narty, rower, rolki - cena 290 zł
      Sprzedam nieużywany kask Shred Bumper Ultimate w rozmiarze M/L (56-59 cm).
      Kask spełnia normy: CN-EN 1077:2010; CN-EN 1078+A1:2012; CN-EN 1385:2012, czyli mogą z niego korzystać: narciarze alpejscy, snowbordziści, rowerzyści, użytkownicy deskorolek i rolek, a także kajakarze.
      Kask posiada system RES (odpowiednik MIPS), czyli łagodzi wstrząsy, a wewnętrzna warstwa wykonana jest z CASIDION, który dodatkowo pozwala rozproszyć siłę uderzenia i zmniejszyć wagę.

W skład zestawu wchodzi:
      - kask,
      - nauszniki,
      - dodatkowe wkładki do kasku (we woreczku),
      - worek na kask,
      - dodatkowe piankowe opakowanie,
      - pudełko kartonowe.

Producent kasku zapewnia, że wkładki materiałowe mają antybakteryjne i antyzapachowe cechy (zapewne chodzi o domieszkę wełny merynosów). Co ważne kask posiada możliwość regulacji.

Kask był przeze mnie wyłącznie przymierzany w domu - nie używałem go do żadnego sportu. Sprzedaję ponieważ kupiłem kask ściśle dedykowany skiturom (MTN LAB ma możliwość założenia czołówki), a z kasku rowerowego Uvex Jakkyl, który posiadam od 2 lat, jestem bardzo zadowolony.
      Przewiduje niewielką możliwość negocjacji ceny, ale proszę o przemyślane propozycje, ponieważ cena nowego kasku to około 175 euro.

• By piłkarzyk
      Witam, jaki kask polecalibyście z pośród wybranych:
      1. K2 PHASE PRO
      2. K2 THRIVE
      3, UVEX FIERCE
      Może miał ktoś kiedyś styczność z którym z kasków i może wypowiedzieć się więcej na ich temat.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...