Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty w Cortinie d'Ampezzo (Vlog #008)


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Cortina jest taka brzydka, że mógłbym w niej mieszkać ;) 

Byłeś w części, do której my nie dotarliśmy a sam nie dotarłeś tam gdzie byliśmy my.

Koniecznie muszę tam wrócić.

Trasy, widoki - najlepsze miejsce w jakim byłem na nartach :) 

PS. @JC Wierna fanka oglądała film przy śniadaniu, a zaczęła już przed 6stą 😮 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, marboru napisał:

Trasy, widoki - najlepsze miejsce w jakim byłem na nartach :)😮

Widoki i stoki - faktycznie rewelacja, szczególnie przy takiej pogodzie! :)

Zastanawiam się jednak, jak zmieni się ten ośrodek po modernizacji na MŚ, czy na pewno w 100% na korzyść? I czy zachowa swoją atmosferę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tanova napisał:

Widoki i stoki - faktycznie rewelacja, szczególnie przy takiej pogodzie! :)

Zastanawiam się jednak, jak zmieni się ten ośrodek po modernizacji na MŚ, czy na pewno w 100% na korzyść? I czy zachowa swoją atmosferę?

Modernizacja dotycz przede wszystkim infrastruktury narciarskiej. Zostanie przebudowana m.in. dolna część tras w okolicach mety.
Uważam, że większa rewolucja czeka Cortinę w momencie, gdy otrzyma organizację Igrzysk.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tanova napisał:

Widoki i stoki - faktycznie rewelacja, szczególnie przy takiej pogodzie! :)

Zastanawiam się jednak, jak zmieni się ten ośrodek po modernizacji na MŚ, czy na pewno w 100% na korzyść? I czy zachowa swoją atmosferę?

I to jest powód aby udać się tam jeszcze przed MŚ :D

Faktycznie ten ośrodek na przeciw "Tofany" jest prześliczny. Mariusz organizuj.

PS: Jacku faktycznie podałeś złą datę ;) , nie zmienia to jednak wartości filmu i zawartych w nim treści.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednym się do końca nie zgadzam - kwestia upadku Cortiny jako miasteczka - to jest miasteczko dla starszych bogatych Włochów. Ono nie jest tak odpicowane jak te nowe modne miejsca typu Sankt Anton, czy Ischgl, ale tu jest zupełnie inny czar i o coś innego chodzi. Jak się siądzie przy deptaku popołudniu to człowiek zaczyna to rozumieć - Panie w futrach, panowie też dość oryginalnie ubrani w kreacjach prosto z domów mody z Mediolanu. Dobre żarcie, luksusowe hotele. To jest atmosfera tej starej Cortiny i ona się raczej nie zmienia. Kitzbuhel też na pierwszy rzut oka jako miasteczko wielkiego wrażenia nie robi, a jednak w Austrii uchodzi za miejsce kultowe. Jest tam w centrum rzeczywiście hotel ruina, ale z tego co czytałem to jest wynik jakiejś przepychanki - są tam zdaje się jakieś rosyjskie pieniądze w tle, a miasteczko trochę się przed tym broni. 

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Rewelacja! Ja też chcę, nie tylko pojeżdić! :xB| 

Ech, trzeba tam zajrzeć... B|

PS.Super relacja! Brawo! B|

Ooo to a propo Cortiny zwolniło mi się jedno miejsce na  wyjazd nierodzinny..

Wyjazd na tydzień czasu od 8 marca

Za całość 2500zł (skipas,wyżywienie,hotel ze spa w centrum Cortiny)

Kto pierwszy ten lepszy

  😃

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinn napisał:

Ooo to a propo Cortiny zwolniło mi się jedno miejsce na  wyjazd nierodzinny..

Wyjazd na tydzień czasu od 8 marca

Za całość 2500zł (skipas,wyżywienie,hotel ze spa w centrum Cortiny)

Kto pierwszy ten lepszy

  😃

gdyby nie ten 8 marca to bym sie skusił, Panie adminie wielkie dzięki, juz wiem gdzie będę kończył sezon z końcem marca, choć Val di Sole ponownie mnie kusi :), przy czym na filmiku najbardziej spodobały mi sie "jajeczka", do których mam sentyment, natomiast co do bani, to zabrakło w niej tradycyjnego rosyjskiego trunku :). Filmik rewelacyjny, czekamy na kolejne, wyrażają więcej niz 1000 słów na forum, @johnny_narciarz może razem cos zmontujemy w marcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

gdyby nie ten 8 marca to bym sie skusił, Panie adminie wielkie dzięki, juz wiem gdzie będę kończył sezon z końcem marca, choć Val di Sole ponownie mnie kusi :), przy czym na filmiku najbardziej spodobały mi sie "jajeczka", do których mam sentyment, natomiast co do bani, to zabrakło w niej tradycyjnego rosyjskiego trunku :). Filmik rewelacyjny, czekamy na kolejne, wyrażają więcej niz 1000 słów na forum, @johnny_narciarz może razem cos zmontujemy w marcu?

Trunek był... nie w stylu rosyjskim, tylko włoskim. Był jeszcze pływający barek  :), ale to się zbytnio nie nadawało do filmu.... albo ja jestem jeszcze zbyt powściągliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JC napisał:

Trunek był... nie w stylu rosyjskim, tylko włoskim. Był jeszcze pływający barek  :), ale to się zbytnio nie nadawało do filmu.... albo ja jestem jeszcze zbyt powściągliwy :)

Oczywiście, trzeba trzymać fason przed kamerą, filmik rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinn napisał:

Ooo to a propo Cortiny zwolniło mi się jedno miejsce na  wyjazd nierodzinny..

Wyjazd na tydzień czasu od 8 marca

Marcin, dzięki za propozycję, ale 15 lutego będą mnie kroić i raczej są nikłe szanse żebym na ten termin był gotowy. Niektórzy mówią, że w ogóle będę potrzebował 2 miesięcy na powrót do pełni sprawności. :( 

3 godziny temu, Sariensis napisał:

@johnny_narciarz może razem cos zmontujemy w marcu?

Mamy wstępny plan z Marboru, ale jeszcze nie wiem czyn będę mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

 

Mamy wstępny plan z Marboru, ale jeszcze nie wiem czyn będę mógł.

Jak obaj na GSechach to chyba was bym nie dogonił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnny_narciarz napisał:

Musisz zabrać... GS-y! ;)

Moje X-max tez potrafią sie niezłe rozpędzić, ale do GS to im brakuje jakieś 10-15 km/h ;), GS tez sa w planach, tylko jeszcze nie te umiejętności na taki sprzęt, chyba prędzej bedą narty z 100 cm pod butem do freeride :), wtedy was mam szansę dogonić na przełaj :) :) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jeeb napisał:

Zdecydowanie bardziej podobają mi się Twoje filmiki z Dolomitów.

Dziękuję :) 

@JC robi zupełnie co innego ode mnie. Ja robię klipy - on robi krótkie reportaże. Zupełnie inna forma - myślę, że trudniejsza. Nie jest łatwo coś interesującego i składnego powiedzieć do kamery. Trzeba mieć dużo dystansu do siebie i przede wszystkim pomysł.

Montaż, całość - to masa czasu, który trzeba poświęcić, by taką formę stworzyć (zarówno u @JC jak i u mnie).

Jacek zaczyna swoją przygodę z Vlogiem i myślę, że jest wdzięczny za informację zwrotną :) 

Myślę, że doskonałym uzupełnieniem jego materiału będzie mój klip.

Bardzo dużo ujęć jest w nim z Cortiny i z miejsc gdzie @JC nie dotarł.

Może jeszcze ktoś nie widział.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...