Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

na narty z córką - 16 lat


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałem się wybrać na narty z 16 letnią córką - tak w marcu, żeby więcej było słońca niż chmur i ładnej pogody.

Ponieważ córka nie odziedziczyła po mnie pasji do nart na nartach jeździ raczej bardzo rekreacyjnie - dlatego zależy mi na miejscówce z większą ilością łatwiejszych tras.

Jakby ktoś miał czas mi podpowiedzieć, jakieś namiary na biuro, noclegi itd. - gdzie jechać - poniżej jakby moje założenia :

- 7 dni,

- wyżywienie HB,

- wyjazd w marcu / kwietniu - chodzi nam o to, żeby było słoneczko, ale znowu nie jakaś ciapa na stokach,

- zależy mi na ośrodku, który będzie miał wybór niebieskich tras - oczywiście czerwone i czarne też - ale ponieważ moja córka słabo jeździ zależy mi, aby tych niebieskich nie było 1-3 tylko troszkę więcej,

- niedaleko na stoki, nie musi być zaraz koło stoków, byle blisko było do skibusa.

Dzięki za wszelkie propozycje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, szczerze mówiąc liczyłem na trochę więcej wskazówek ... ale się widać przeliczyłem ...

czytając wypowiedzi niektórych można odnieść wrażenie, że zjeździli na nartach przynajmniej cała Europę

ale widać lepiej brać niż dać ...

dzięki za TYLKO jedną wskazówkę - i to od kogo początkujący @andre372

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ośrodek z duża ilością niebieskości to polecam Alta Badia (jest trochę innych kolorów,ale można je łatwo ominąć);lub Alpe di Siusi. Obydwa Włochy,Dolomity.Kronplatz też jest niezły(też sporo niebieskich).

Trzeba by tylko pomyśleć czemu nie lubi jeździć-może była  od początku źle uczona?Trzeba by zaiwestować w lekcje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,

Jeśli chciałbyś pojechać do Włoch to spokojnie możesz brać pod uwagę któryś z tych ośrodków Kronplatz, Alpe di Siusi, Alta Badia. Są to miejscówki w których masz sporą ilość tras niebieskich jak również czerwone i czarne, w tych ośrodkach masz do dyspozycji przynajmniej kilkadziesiąt kilometrów tras narciarskich Alpe di Siusi i ponad 100 km Kronplatz i Alta Badia.

Jeśli szukasz czegoś mniejszego to może być Paganela, Monte Bondone, Aprica, Cavaleze, Moena, Vigo di Fassa i jeszcze wiele innych. Obejrzyj vlogi Jacka z Południowego Tyrolu, masz tam filmy z Kronpltzu, Alpe di Siusi, Carrezy i jeszcze kilku innych ośrodków.

Pozdrawiam i życzę udanego wyjazdu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chciałem się wybrać na narty z 16 letnią córką - tak w marcu, żeby więcej było słońca niż chmur i ładnej pogody.

Ponieważ córka nie odziedziczyła po mnie pasji do nart na nartach jeździ raczej bardzo rekreacyjnie - dlatego zależy mi na miejscówce z większą ilością łatwiejszych tras.

Cytat

Trzeba by tylko pomyśleć czemu nie lubi jeździć-może była  od początku źle uczona?Trzeba by zaiwestować w lekcje.

Jedź do Białki i opłać jej młodego instruktora. Jest szansa że córka zacznie podzielać pasję...

A jak coś pójdzie nie tak, to przynajmniej wnuki będą miały bardziej narciarskie geny ;)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Spiochu napisał:

Jedź do Białki i opłać jej młodego instruktora. Jest szansa że córka zacznie podzielać pasję...

A jak coś pójdzie nie tak, to przynajmniej wnuki będą miały bardziej narciarskie geny ;)

Wy instruktorzy to faktycznie tylko jedno macie we łbach - 16 lat to jeszcze dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Folgaridzie jest pewne słońce i super szkółki o jakości stoków w Val do Sole napisano już wystarczająco dużo, ja tam będę Od 8-15 marca.

 

@Spiochu wyobraź sobie tylko jaka byłaby reakcja, gdyby taki post napisał np. ksiądz..., może trochę więcej powściągliwości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...