Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tematów filmowych, klipowych na forum jest masa.

Wszystko rozstrzelone, w różnych wątkach i miejscach.

Postanowiłem stworzyć nowy temat, w którym zachęcam wszystkich do wstawiania produkcji, które stricte nie są krótkimi, tematycznymi klipami ale są jakąś dłuższą ciekawszą opowieścią i formą. O nartach, ludziach, górach... Pasji.

Na początek wstawiam filmik, który dzisiaj sobie obejrzałem i postanowiłem Wam pokazać :) 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

 zachęcam wszystkich do wstawiania produkcji, które stricte nie są krótkimi, tematycznymi klipami ale są jakąś dłuższą ciekawszą opowieścią i formą. O nartach, ludziach, górach... Pasji.

Mam coś co spełnia warunek :). Jedynie 2 godziny, ale warto.

Streif

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jeeb napisał:

akurat takiej wypowiedzi się po Tobie nie spodziewałem, życzę dobrej nocy

Również Ci życzę dobrej nocy.

Zastanów się czasami co piszesz, po co i jaki masz w tym prawdziwy cel?

Czasami gdy czytam Twoje wpisy, jak to nazwał nie tak dawno w innym miejscu @andy-w: zaczepką - to odnoszę wrażenie, że możesz być pijany.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marboru napisał:

odnoszę wrażenie, że możesz być pijany.

bo w temacie o Dolinie Ziller zamieściłem foty i filmik z Doliny Ziller i postulowałem wprowadzenie jednolitych opłat za parkowanie w Szczyrku ?

Zgłoś do admina aby mnie zbanował na zawsze za pisanie po pijanemu,

dla ścisłości faktycznie dzisiaj wypiłem lampkę wina do obiadu.

 

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jeeb napisał:

bo w temacie o Dolinie Ziller zamieściłem foty i filmik z Doliny Ziller i postulowałem wprowadzenie jednolitych opłat za parkowanie w Szczyrku? 

Nie odwracaj kota ogonem i proszę więcej nie spamuj tego wątku jeśli nie masz czegoś do zaproponowania jak:

3 godziny temu, marboru napisał:

...zachęcam wszystkich do wstawiania produkcji, które stricte nie są krótkimi, tematycznymi klipami ale są jakąś dłuższą ciekawszą opowieścią i formą. O nartach, ludziach, górach... Pasji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, obydwa filmy doskonałe. Ogląda się je jednym tchem i z ciarkami na plecach. Fantastyczna jakość zdjęć. Do braku szczęścia przydałby się polski lektor. 

Są świetni technicznie i pewnie w technikach alpinistycznych również. Ale pewnie ta "zabawa" do bezpiecznych nie należy, ale chyba to już nie w tym wątku. Dzięki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marboru napisał:

Troll Wall 😮 

Świeżutkie

Ha! Widziałem i chciałem się podzielić ale mnie ubiegłeś. Ja za to polecę coś w bardziej swobodnym klimacie ale też wymagającym sporo umiejętności - Slopestyle w Bag Gastein :) 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...