Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Slowackie tourne na gopassie TMR


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Quote

Nawet Pani otworzyli na moment płotek, aby łatwiej jej było “nawrócić”, a co do strefy to jest to oczywiste, ale widocznie nie dla nakłaniajàcych nowicjuszy do jazdy po świeżym i głębokim puchu na slalomkach, nigdy nie zaakcptuje takiej ignorancji, ponieważ kończy się spuszczaniem lawin przez freeriderów ..., ilu narciarzy zginęło w lawinach i jaka był powód? Kapryśna natura czy ignorancja, głupota, rytuna, brak odpowiedniego przygotowania/sprzętu itd.?


Kolego, zostań na razie przy tematach kawy i Teneryfy. Za kilka lat sam będziesz się śmiał, ze swoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Spiochu said:


Kolego, zostań na razie przy tematach kawy i Teneryfy. Za kilka lat sam będziesz się śmiał, ze swoich postów.

Nie jesteśmy kolegami a pycha połaczona z brawura nigdy nie będa dla mnie śmieszne a jak chcesz dyskutować o jeździe w puchu na slalomkach to otwórz sobie własny temat. Dobranoc I bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Nie jesteśmy kolegami a pycha połaczona z brawura nigdy nie będa dla mnie śmieszne a jak chcesz dyskutować o jeździe w puchu na slalomkach to otwórz sobie własny temat. Dobranoc I bez odbioru.

Będziesz się śmiał, kiedy zrozumiesz, że jazda w puchu na slalomkach nie ma nic wspólnego ani z pychą, ani z brawurą. Nie jest to też żadne osiągnięcie.  Przeciwnie, to coś tak zwyczajnego jak picie  Barraquito na Teneryfie. Problem w tym, że narciarsko, jeszcze nie wychyliłeś nosa poza "Gran Canarię".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Spiochu said:

Będziesz się śmiał, kiedy zrozumiesz, że jazda w puchu na slalomkach nie ma nic wspólnego ani z pychą, ani z brawurą. Nie jest to też żadne osiągnięcie.  Przeciwnie, to coś tak zwyczajnego jak picie  Barraquito na Teneryfie. Problem w tym, że narciarsko, jeszcze nie wychyliłeś nosa poza "Gran Canarię".

@Spiochu na slalomkach dobrze się jeździ dobrze, do momentu przejazdu na 118... Wtedy widzisz co to jazda a Jazda.

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

i nawet na trasie dobrze się spisują.

Chyba równie dobrze jak moje komórki SL w puchu.

U mnie sprawa jest prosta. Na trasie jeżdżę na maksa. Jest to możliwe tylko na nartach race. Poza trasą zawsze jest trochę asekuracji w jeździe, bo boję się o życie, stąd sprzęt może być dowolny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Spiochu said:

Chyba równie dobrze jak moje komórki SL w puchu.

U mnie sprawa jest prosta. Na trasie jeżdżę na maksa. Jest to możliwe tylko na nartach race. Poza trasą zawsze jest trochę asekuracji w jeździe, bo boję się o życie, stąd sprzęt może być dowolny. 

A jeździłeś na łopatach 110-120? Bo jeżeli nie, to nie wiesz o czym piszesz. U mnie też heady nie komórkowe były dobre do wszystkiego. Teraz zawsze dwie pary w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyły mi takie 90mm. Na trasie już był dramat. Mimo że sztywne i full camber.  Od lat się kurzą w piwnicy.

 

Quote

U mnie też heady nie komórkowe były dobre do wszystkiego.

I o to właśnie mi chodziło. Uniwersalna jazda na SL to nic niezwykłego. (Co wcale nie oznacza że są najlepsze w każdych warunkach.)

Edytowane przez Spiochu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 9.02.2019 o 16:46, johnny_narciarz napisał:

Jakieś 2 lata temu miałem całosezonówkę na słowackie ośrodki TMR, ale wstawanie o 4 rano co weekend mnie zamordowało... ;)  Ma to sens jedynie jako cało weekendowe wypady, inaczej się nie wyśpimy i trochę paliwa przeleje się przez bak naszego samochodu... :o Zobaczymy co zaproponują na nextępny sezon, ale raczej tanio już było...

Zobacyles nowa oferte i co, taniej juz bylo czy sie skusiles ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Żeby nie bylo, że marnotrawie sezonowke, na Štrbské Pleso dzisiaj taka Sariensisowa lampa :) , jest tez jakas nowa oonstrukcja widzoczna na zdjeciu.

AB7E7858-C868-4A9B-8D8B-2AD6CF58B208.jpeg

BF8D57E2-5BA3-477C-9FF5-54D7BB47B1B2.jpeg

9DBD77EB-4296-4FAE-A08D-0564ED00733B.jpeg

6799E725-4757-4C06-A306-82A2165D8426.jpeg

38E5DDF3-7904-490B-8BF7-39562D06BB1A.jpeg

8A451565-8C9F-46CE-9E20-07A6DC614218.jpeg

3CF63356-8221-41A5-B5BC-CC1D2B83A5EC.jpeg

F1AEF1C9-94FB-467D-A28B-4E068D1CAE31.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można bardzo tanio i bardzo smacznie zjeść, sa tez fajne pamiatki, duzo lokalnego rékodzieła, polecam też Pleso wiosnà/latem na wędrówki, rower etc. Dobrze jest zwiedzić Stary Smokowiec tuż obok. Moja Tynka w czapeczce ze straganu na Strbske Pleso.

9D46A5DF-B843-4061-8245-740DD9811AEE.jpeg

05308F68-EEEE-4D2E-94D9-CDBF4485EA81.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 12:20, mirekn napisał:

https://portaltatrzanski.pl/aktualnosci/szczyrbskie-jezioro-tak-ma-wygladac-wieza-widokowa,2574
Pod koniec listopada ostro budowali ;) może żeby się wyrobić przed protestami ? :)


IMG_3448.thumb.jpeg.2a7e9a80a5a2eea4de9221cd0700a303.jpeg

Pozdrawiam

mirekn

To wyglada koszmarnie i psuje widok, myślałem, ze to dopiero rusztowanie, jest to już skończone to nie mam więcej pytań, kolejny domek gargamela, tyle ze w wykonaniu słowackim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaczelo wiac, zamkniete wszystko od startu w gore, nie mam juz co tutaj robic, wracam. Przy okazji odkrylem sposob Na kolejki do gondoli, wystarczy troche pokaszlec glosniej a lesne dziadki znikaja z kolejki w oka mgnieniu ;) , ciekawe czy w Scyrku zadziala:) ?28B40C55-25C3-4D37-8ACC-1B092D1A62A2.jpeg

3AC2120B-6D63-4343-B9A3-B6A24AB668DD.jpeg

EF64402F-1FE9-408F-AF81-F5FF55A163E9.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gruchauho napisał:

@Sariensis a Ty co robisz w ośrodku TMR? Przełamałeś się jednak? :D

Przecież pisałem, ze nie mogę marnotrawić sezonówki, ale jak nalegasz to już sie tam nie pojawię ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sariensis napisał:

Zaczelo wiac, zamkniete wszystko od startu w gore, nie mam juz co tutaj robic, wracam. Przy okazji odkrylem sposob Na kolejki do gondoli, wystarczy troche pokaszlec glosniej a lesne dziadki znikaja z kolejki w oka mgnieniu ;) , ciekawe czy w Scyrku zadziala:) ?

 

 

"Te pieprzone Dolomity!" - to chyba już wszędzie działa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...