Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty dla 6 - czy Head Supershape i.Magnum nie będą za trudne?


fischer11

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎19‎.‎09‎.‎2019 o 22:27, yarezky napisał:

Dzięki.. Zdecyduje się na rally 170 choć różnica w cenie od magnum niewielka.. 

I filmik specjalnie dla Mitka.. Może 90 nie było ale pod 80 pochodziło 🙂

https://youtu.be/1scVDl7T2s4

 

Cześć

Chłopie przecież Ty ledwo trzymasz się na nartach. Jakie mocne 7???

Nie rób takich rzeczy bo komuś zrobisz krzywdę.

Do nauki!

Pozdrowienia

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jeeb napisał:

jak jest ciepło to bez kasku przyjemniej się jeździ

Też tak myślałem do czasu gdy, ..., nie przywaliłem w penwną metalowa barierę,  co prawda na rowerze a nie nartach, ale śnieg nie powstrzyma roztrzaskania arbuza, który nosimy na końcu szyi, pęka bardzo efektownie, co leczy z nonszalancji dożywotnio. Życzę dużo szczęścia na freeridach i zalecam zabezpieczenie „Centrum dowodzenia”.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 20:29, Mitek napisał:

Cześć

Chłopie przecież Ty ledwo trzymasz się na nartach. Jakie mocne 7???

Nie rób takich rzeczy bo komuś zrobisz krzywdę.

Do nauki!

Pozdrowienia

Nawet nasza noblistka Wisława Szymborska, mistrzyni limeryków ( też składających się z 5 wersów)nie ujęła by tego lepiej niż Mitek.

Gratulacje!!! - oczywiście dla Mitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem przegryźć te łyżkę dziekciu ...I na pewien czas zamknąłem się w sobie..ale jest kontrola w pełni..Ino krawędzie tępe bo jak film przedstawia.. na lodzie już nie trzymały..A tak btw będziecie wiedzieli na kogo uważac jak nastoku mnie zobaczycie ...I biorę się do nałuki bo sezon za pasem  😀 dzięki Wam wszystkim za dobre ..I .. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, yarezky napisał:

Musialem przegryźć te łyżkę dziekciu ...I na pewien czas zamknąłem się w sobie..ale jest kontrola w pełni..Ino krawędzie tępe bo jak film przedstawia.. na lodzie już nie trzymały..A tak btw będziecie wiedzieli na kogo uważac jak nastoku mnie zobaczycie ...I biorę się do nałuki bo sezon za pasem  😀 dzięki Wam wszystkim za dobre ..I .. 

Jak się weźmiesz do "nałuki" to g... z tego będzie stary.

 

37 minut temu, wojgoc napisał:

@marboru jak kręci filmy to jedzi bez kijków - a jak jeździ to wszyscy wiemy😁

Cześć

Mariusz po prostu umie jeździć na nartach... i tyle, a że jest człowiekiem, który lubi zadbać o styl jeździ ładnie.

Uwaga o "jeździe bez kijków" w kontekście gościa, który jedzie żeby nakręcić filmik  była dość durna, podobnie jak o kaskach. Nie o to chodziło w szaleństwie pomysłu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...