Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By pawel.b4
      Witam wszystkich,
      Przymierzam się do zakupu nart z opisu, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was użytkuje, bądź użytkował poprzednie modele z serii WorldCup Rebles i.sl.
      Czekam na wasze opinie i komentarze odnośnie nart, jak się sprawują, jakie wrażenia i czy warto je kupić.
      Na koniec dodam, że aktualnie posiadam ATOMIC ST11 (nie pamiętam z którego roku < 2010) które chce już wymienić na nowe.
      Pozdrawiam

• By Krzysiek_1
      Dzień dobry,
      Do sprzedania Narty HEAD X-Shape MTX długość 163 cm z wiązaniami Head PR11. Cena: 650 PLN.
      Narty kupione przeze mnie w 2014r. jako nowe w sklepie Ski Park w Warszawie, corocznie serwisowane w serwisie Sport Service ul. Ogrodowa w Warszawie. Narty w świetnym stanie, drobne zarysowania na grafice wynikające z użytkowania. Ślizg i krawędzie idealne. W sezonie 2018/2019 po serwisie użytkowane 3 dni na stoku.
      Sprzedaję z powodu zakupu SuperShape iRally.
      Cechy charakterystyczne:
      - Technologia Intelligence
      - Konstrukcja Sandwich Cap
      - Rdzeń drewniany
      - Rebel Camber
      - Dyfuzor (prekursor systemu KERS)
      - Ślizg UHM C, struktura
      - Płyta PowerRail
      Narty dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, określane przez Head jako "młodszy brat" Supershape Magnum.
      Dla zainteresowanych możliwość wysłania dodatkowych zdjęć. Odbiór Legionowo, Warszawa. Możliwość wysyłki za dodatkową opłatą.

• By San28
      Co sądzicie o tej narcie? Jest na rynku od ubiegłego sezonu - może ktoś miał okazję na niej jeździć?
      https://www.skionline.pl/sprzet/narty,19-20,head,v-shape-v8,12185.html
       Wprawdzie przymierzam się do supershape rally, wielokrotnie chwalonej na forum, ale w warszawskim Snow Shopie sprzedawca (instruktor PZN) bardzo polecał V8. Twierdził - najogólniej - że jest mniej sztywna, lżejsza (a więc łatwiejsza) i bardziej uniwersalna - również do jazdy poza trasą.
      Wiem, że muszę obie przetestować, ale chętnie poznam Wasze odczucia i sugestie. Czy jest stabilna, jak przechodzi ze skrętu w skręt, jak trzyma krawędź, jak się zachowuje na odsypach, itp?
      O sobie:
      wiek - 59 lat
      wzrost - 181 cm
      waga - 80 kg
      umiejętności - 6 (za ambicjami na 7 😉)
      Jeżdzę tylko na przygotowanych trasach.
    • By gorpaw
      Bardzo Was prosze o podpowiedź dot. zakupu nart gdyż mam mętlik w głowie o tak dużego wyboru używanych nart. Budżet 500 - 600 zł
      Wzrost : 164 cm 
      Waga 50 km
      Umiejętności 6  (siedem sezonów na nartach )

• By artix
      Malo kto tu ostatnio pisze, a o nartach to juz w ogole, wiec ja cos tu tylko zostawie
      Rozpoczecie sezonu w Ischgl wraz ze  startem osrodka. Mjejscowka jak zwykle nie zawodzi.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...