Narty - skionline.pl
Jump to content

Report

• Similar Content

• By valdi1974
      Witam wszystkich, inetersuje mnie zakup nowego modelu Head Raptor RS 140  Liquid Fit , czy ktos testowal ten gadzet ,  czy warto  czy sa jakies plusy czy minusy.
      prosze o opinie uzytkownikow ,chodzi mi o ten zel czy cos daje czy przeszkadza 
    • By Małgorzata
      Hej, które wybralibyście, proszę o pomoc, cena podobna :
      HEAD WORLDCUP REBELS I.SL 2020 
      VOLKL RACETIGER SL + RMOTION2 12 GW RACE 2020
      ???🤗

• By tryhp3
      Rozważałem zakup nart Atomic Redster X5 które miałem okazje testować, ale trochę poczytałem i raczej lepszym rozwiązaniem na cały dzień będzie X7 WB która jest nieco szersza i twardsza więc na miękkim śniegu czy lodzie powinna być mniej nerwowa.
      Szukam jeszcze alternatyw.
      Narta ta bywa porównywana np. z droższymi i chyba nieco bardziej zaawansowanymi Head SUPERSHAPE E-MAGNUM, wydaje mi się, że podobną ale tańszą nartą może być Rossignol REACT R8 HP. Ta z kolei będzie chyba trochę mniej zaawansowana. W tabeli parametry nart które na chwilę obecną rozważam:
        Długość [cm] Dziób [mm] Środek [mm] Piętka [mm] Promień [m] Head SUPERSHAPE E-MAGNUM 177 129 72 111 14,3 Rossignol REACT R8 HP 177 127 74 110 14 Atomic REDSTER X7 WB 176 128 75 112 14,2 W recenzji REACT R8 z poprzedniego sezonu pada takie stwierdzenie:
      Co zdaje się potwierdzają ostatnie testy Jacka z Wisły - SNOW EXPO 2021.
      No i teraz się zastanawiam, czy brać najtańsze, najładniejsze czy może ktoś dorzuci jeszcze jakieś do worka?
      Ps. W skali forum oceniam swoje umiejętności na 7+.  Mam 190 cm wzrostu i 94 kg wagi. Jeżdżę 100% po przygotowanych trasach, ale i rano i wieczorem i głównie w weekendy gdzie warunki na polskich czy słowackich stokach bardzo szybko ulegają pogorszeniu.
    • By tomcik
      Kupię tanio (bardzo tanio) jak w tytule Head WC Rebels iRace dł 160 cm. Nowe  lub w idealnym stanie.
      tel. 601333267
    • By Lukasz1345
      Mam na sprzedaż narty jak w tytule. Stan perfekcyjny ślizg i krawędź przed pierwszą wizytą w serwisie fabryczna. Bez śladów zużycia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...