Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakupię narty Fischer F 18 Progressor.


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie.

Zakupię tytułowe narty czyli Fisdher F 18 Progressor w długości 167 cm.

Jeśli ktoś przypadkiem chce się pozbyć, sprzedać w dobre "nogi" 😀 to zapraszam. Warunek jest tylko jeden. Muszą być w bardzo dobrym stanie.

Temat nie jest pilny. Cena do uzgodnienia.

Z góry dziękuję.

Z pozdrowieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie te:

https://www.olx.pl/oferta/narty-fischer-progressor-f18-167cm-z-wiazaniami-raz-uzywane-jak-nowe-CID767-IDyv906.html

https://www.olx.pl/oferta/fischer-progressor-f-19-CID767-IDycCMV.html#0e995908d6

Osobiście skłaniałbym się ku pierwszym, bo widać, że więcej stały w domu niż jeździły i właścicielka raczej nie jest handlarzem używanymi nartami ;) Zwłaszcza, że jest z pomorskiego ;) Wytargowałbym darmową wysyłkę za pobraniem na Twoim miejscu. A jeśli masz płacić za wysyłkę, to opłać przelewem przesyłkę, ale wartość nart za pobraniem. Sprawdź paczkę przy kurierze.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sławek Nikt napisał:

Dziękuję, a jak już tak linkujemy to może te z linku poniżej ..., ponoć nawet nowe ... ?

Może jest ktoś z Świeradowa i mógłby podjechać obejrzeć ?

https://www.olx.pl/oferta/fischer-progressor-f18-wiazania-rs11-pr-gw-ltd-2018-CID767-IDyBpOw.html

Zafoliować narty może każdy. Jedną para nart, a dwa różne wiązania. Nowe wiązania są rozkręcone, te są nastawione na coś pomiędzy 5 i 7. Niby same nówki, a mi coś nie pasuje w tym interesie. Te co Ci pokazałem wg mnie są pewniejsze wbrew pozorom. Przynajmniej nikt kitu nie wciska. Żadne zdjęcie nawet ślizgów nie pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się lepiej przyjrzałem to chyba jednak rozkręcone wiązania... Ale normalnie mają kolor czarno biało czerwony a tu żadne nie są takie. Jakaś dziwna zbieranina. Ani to 2019, ani 2018 ani 2017...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sławek Nikt napisał:

Pisałem do tej pani. Niestety nie odpowiada co najlepiej nie wróży. Brak też numeru telefonu co również cokolwiek dziwi.Ja się do końca miesiąca nic nie trafi to ostatni wypad w tym roku będzie na nartach z wypożyczalni, a do jesieni na pewno coś ciekawego w dobrym stanie zakupię.

Poczekaj, ostatnio była online na Olx o 11 rano. Odpisze. Nie każdy lubi rozdawać telefon. Gdyby się odezwała wyciągnij adres email, telefon i pełny adres przed jakimkolwiek przelewem. Nazwisko również się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego gościa od nówek czerwone wiązanie to MBS Z11 (2018 chyba), czarne to RS11 być może z 2017. Niby sprzedaje z RS11... Poproś o zdjęcie całej narty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zainteresowany jednymi z tych nart z linku chodzi o nowe narty  Progressor ,a rozmawiałem ze sprzedającym niestety nie zgodził się na opłatę za wysyłkę z góry resztę za pobraniem a  konto utworzone na OLX z 12 lutego więc zrezygnowałem z zakupu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gość od nowych progresorów  to oszust. Umówiłem się na odbiór osobisty miałem wpłacić zaliczkę ale coś mnie tknelo  i nie wpłaciłem.  Po przyjeździe w umówione miejsce gość nie odbierał tel w wypożyczalni w której się umówiliśmy dowiedziałem się ze kilka osób szukalo pana Sebastiana. Jak zadzwoniłem z innego numeru odebrał,  jak się zorientował ze to ja się rozlaczyl. Ostatnio też oferował narty w super cenie ale już w Czorsztynie UWAŻAJCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowy wałek na OLX - atrakcyjna cena oferta + odbiór osobisty. Gdy umawiasz sie na odbior bo mieszkasz blisko kontakt sie urywa.

Kolesie sa nastawieni na ludzi z daleka i którzy są skłonni zrobić (np czesciowy) przelew expresowy. "Sprzedajacy" tłumaczy ze potrzebuje minimum np. 300 pln natychmiast dlatego chce odbior osobisty. Po przelewie kontaktu oczywiście nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...