Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

• 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Bezan
      Cześć,
      Szukamy czy jest w Austrii jakaś szkółka, która od połowy grudnia będzie już na miejscu gotowa by szkolić dziecko ( 4 lata ) zupełnie od podstaw.
      Wymagania:
      - nauka w języku polskim
      - nie lodowiec. Tak by można było na pieszo z miejsca noclegu dojść do miejsca nauki i w razie złej pogody lub zmęczenia na chwilę wrócić. Przykładowo Stubai odpada.
      Ktoś kogoś może polecić?

• By lokiec3
      Na fajny kanał trafiłem na YT oglądając relacje z ośrodków narciarskich. Oprócz tego, że bardzo fajnie przedstawione ośrodki to jazda gościa jest niesamowita. Tym bardziej, że nie jest to jakaś specjalnie kręcona demonstracja a normalna jazda w zadanych warunkach terenowych wśród innych narciarzy. Gość pociska niesamowicie. Przykładowy filmik z Ischgl. Chłopak ma tego niemało na swoim kanale.

Pozdrawiam.
    • By SPEEDTBI
      Witam, jak wygląda u was waszych dzieci braci sióstr nauka zdalna w czasie pandemii ? 
    • By Magwiska
      Cześć ! Wybieram się w połowie marca na Stubai i szukam dla siebie szkoły/ instruktora. Nie jestem osobą początkującą, lecz raczej średniozaawansowaną i chciałabym podszlifować umiejętności w życzliwej atmosferze. Czy możecie polecić mi jakąś szkołę z polskojęzycznymi bądź od biedy, z anglojęzycznymi instruktorami? 
      Pozdrawiam, Magda
    • By tresor
      Szanowni Forumowicze, od pewnego czasu miałem zamiar was o to popytać, a zmobilizował mnie do tego wczorajszy wątek, w którym @wolcjusz poprosił o ocenę swojej jazdy. Jeżdżę już kilka ładnych lat ale wiem doskonale, że moje umiejętności nie są rewelacyjne. Chciałbym potrenować (czy też poćwiczyć, jak zwał tak zwał), pod okiem jakiegoś dobrego, doświadczonego instruktora, który wyprostowałby choć część robionych przeze mnie błędów. Macie konkretnie jakieś osoby/szkoły, które polecacie z własnego doświadczenia albo własnych kontaktów. Preferowana Małopolska, im bliżej Krakowa tym lepiej.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...