Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd na chopok


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, pasazer85 napisał:

Masz na oku jakiś termin ? Chętnie bym się wybrał na weekend ale dopiero po 8 marca.

Jeśli chodzi o weekend w marcu to jedynie 23. Wolę bardziej jeździć w tygodniu ale można pomyśleć o tym terminie. Przypomnij się tak tydzień wcześniej jeśli pasuje ci ten termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawelo napisał:

Z drugiej strony to trochę pojechali po cenach, w zeszłym roku było prawie dwa razy taniej.

ale w ten weekend podobno karnet nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Robur82 napisał:

Na razie śniegu u nas dużo trzeba pośmiać chyba Szklarską Karpacz  Pilsko Jaworzyna Ustroń Ewentualnie Jańskie Łaźnie, a Chopok jak ochłoną w II połowie marca 

Juz oschoneli, marzec po q19,00 euro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

Niby ok, tylko z góry trzeba decydować o terminie przyjazdu, a to loteria... Jak tak będzie naparzać żabami? :o

Co ciekawe, sprzedają karnety do... 15 maja! :o

Wcale nie , znasz już pogodę na jutro , kupujesz karnet i jedziesz. Mam karnet na cały sezon i zawsze czekam na ostatnią chwilę z wyjazdem. Nawet jak jadę na 3 dni to do ostatniej chwili czekam z rezerwacją noclegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Niby ok, tylko z góry trzeba decydować o terminie przyjazdu, a to loteria... Jak tak będzie naparzać żabami? :o

Co ciekawe, sprzedają karnety do... 15 maja! :o

Przyklad dala pewna linia lotnicza, ktora po raz kolejny zostala uznana za najgorsza linię lotnicza, nie zebym coś sugerował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

O ile będzie można je jeszcze kupić na dzień przed wyjazdem... Coś mi się wydaje, że chcą sprzedać ich jak najwięcej teraz, a później... rzucą przedpłatę na sezonówkę. xD

Oby, bo mam zaplanowany wyjazd od 12 do 19 kwietnia i właśnie czekam na te przedpłaty na sezonówki. Jak będzie słabo z nartami to można będzie poświęcić się innym rodzajom aktywności. Jeżeli macie sezonówki na Szczyrk, sprawdźcie na Gopass.pl rabaty na Słowacji, sporo nowych ofert, karnet 1dniowy na Chopk za 299 punktów, na baseny za 129 punktów, karnety po 10 E + 160 punktów, i karnety po 20E za dzień oczywiście.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, moruniek napisał:

Oby, bo mam zaplanowany wyjazd od 12 do 19 kwietnia i właśnie czekam na te przedpłaty na sezonówki. Jak będzie słabo z nartami to można będzie poświęcić się innym rodzajom aktywności. Jeżeli macie sezonówki na Szczyrk, sprawdźcie na Gopass.pl rabaty na Słowacji, sporo nowych ofert, karnet 1dniowy na Chopk za 299 punktów, na baseny za 129 punktów, karnety po 10 E + 160 punktów, i karnety po 20E za dzień oczywiście.  

Na chopoku do 25 kwietnia pojeździsz w bdb warunkach. Później zależy od zimy. 

Przedpłaty będą na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

Jestem chętny. Właśnie siedzę tutaj czwarty dzień. Warun mega, mimo złej pogody pojeździliśmy zacnie.

Wtorek lampa więc odbilbym sobie te chmury:)

Może ktoś jeszcze Johnny?

Paweł pisz na PW.

 

Będę w weekend, tylko nie wiem czy sie dopcham na wyciag ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Dzięki, ale niestety ja jutro ostatni poranny szus i dłuższa przerwa. :( 

Miłej jazdy i słoneczka Wam życzę.

W czasie rehabilitacji pisz nawet o nordic walking :) życzę szybkiego powrotu do aktywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, moruniek napisał:

Obyś miał rację, bo po zeszłym roku, ja taki pewien tych warunków już nie jestem.

A kto by chciał prawie w maju na nartach jezdzic, jak tu sami rowerzysci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, moruniek napisał:

Obyś miał rację, bo po zeszłym roku, ja taki pewien tych warunków już nie jestem.

Jeżdżę na chopoku od czasów orczyków na szczyt.... Zawsze jest conajmniej do 25.04 czynne nawet w ostatni dzień warunki z rana bdb. Nawet bez kamieni. Trasy trochę zwężone, mi wystarczy 5m do szczęścia zwykle jest więcej. Choć shuger pewnie napisze że przetopu były bo widział z kamery na prehibie, tam najgorzej ale do ogarnięcia.

 

35 minut temu, Sariensis napisał:

A kto by chciał prawie w maju na nartach jezdzic, jak tu sami rowerzysci ;)

Ja zawsze do maja, czas 15.03 - 15.04 uważam za top sezon na chopoku DLA MNIE !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, przemo_narciarz napisał:

 

 

Ja zawsze do maja, czas 15.03 - 15.04 uważam za top sezon na chopoku DLA MNIE !

Pozwolilem sobie na taki sarkazm w zwiazku z kolejnà awantura czy jak kto woli gów...oburza w temacie wypraw rowerowych, zapewne też będę korzystał z warunków póki sie da, pomimo że kolejny fantastyczny rower zawita Juz lada dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...