Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd na chopok


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 pkt. bo coś mi nie pasuje w gopass, skoro mój kartnet ma nie działać w ten weekend na Słowacji to dlaczego, gdy chcę kupic skipass system mi mówi, że nie mogę bo mam karnet sezonowy? Może jednak mój karnet będzie tam działał, a może system ma błąd i nie kojarzy dat? Mam taką:

 

Sprytna Sezonówka 2 Unlimited wydaje mi się, że skoro unlimited i nie mogę kupić ekstra skipassow, to chyba będzie działać?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnet dzialal, nie wiem czemu sluzy podawanie niesprawdzonych i nieprawdziwych informacji, wszystko bez najmniejszych problemów, karnet basic chyba nawet nie byly na gopass.pl dostepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sariensis napisał:

karnet basic chyba nawet nie byly na gopass.pl dostepne.

Ja mam Słowacki basic ;) + Szczyrk ale ja mam gopass-a od "zawsze"
Z takimi ograniczeniami
"

  • Sprytna sezonówka obowiązuje w terminie od 1.12.2018 do 30.04.2019 r. w ośrodkach Jasná Północ i Jasná Południe, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro, Stary Smokowiec i Szczyrk (Poľsko). Początek i koniec sezonu zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych w danym ośrodku. Obowiązuje tylko na dzienne szusowanie, nie można jej wykorzystać na wieczorne szusowanie ani jako wstępu do parków wodnych – Aquapark Tatralandia, Bešeňová. UWAGA Jasna a Vysoke Tatry: wyłączenia w terminach (włącznie) od 27.12.2018 - 31.12.2018, od 4.1. - 5.1.2019 r., Z 15.2. - 16.2.2019 r. I od 22.2. - 23.2.2019."

 

Pozdrawiam

mirekn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirekn napisał:

Ja mam Słowacki basic ;) + Szczyrk ale ja mam gopass-a od "zawsze"
Z takimi ograniczeniami
"

  • Sprytna sezonówka obowiązuje w terminie od 1.12.2018 do 30.04.2019 r. w ośrodkach Jasná Północ i Jasná Południe, Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro, Stary Smokowiec i Szczyrk (Poľsko). Początek i koniec sezonu zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych w danym ośrodku. Obowiązuje tylko na dzienne szusowanie, nie można jej wykorzystać na wieczorne szusowanie ani jako wstępu do parków wodnych – Aquapark Tatralandia, Bešeňová. UWAGA Jasna a Vysoke Tatry: wyłączenia w terminach (włącznie) od 27.12.2018 - 31.12.2018, od 4.1. - 5.1.2019 r., Z 15.2. - 16.2.2019 r. I od 22.2. - 23.2.2019."

 

Pozdrawiam

mirekn

dokupiłem do karnetu polskiego, po sprawdzeniu okazało się, że to jest opcja 2 unlimited, nie było opcji Basic, gdy uzyskawszy tutaj informacje, że mój karnet nie będzie działał, chciałem kupić skipassy i system gopass poinformował, że mam ważny karnet, więc nie mogę kupić skipassów, na miejscu wszystko działało bez problemów, niepotrzebne nerwy z powodu nieścisłych informacji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mirekn napisał:

A w pytaniu napisałeś ,że masz unlimited ;)

Pozdrawiam

mirekn

nie wiedziałem jaki mam, ale nikt również nie napisał, że nie działają tylko karnety Basic ..., takie niedopowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 8.04.2019 o 18:06, koliber napisał:

Ja jadę we wtorek pod wieczór, ale na 6 dni i z Gliwic (przez Katowice-Bielsko).

Ma niestety padać przez wszystkie te dni, ale w marcu też tak miało być, a ostatecznie na 5 dni były 3 względnie słoneczne.

Ty się nie bój.

Ja też tam będę od środy to będziemy "cierpieć" razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...