Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

STOP hejterom na Skionline!


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że pora aby wreszcie powiedzieć takim zachowaniom dość:

16 minut temu, mamad napisał:

Nie dyskutuje z i.. który wrzuca screeny prognoz. Polecam wrzucić dwa. Z przed 3 tygodni i teraz. Pogadamy jak napiszesz swoją. Jak tu pisali Twoją rolą jest mowa nienawiści moją za to rozróżnienie chmury od zupy w talerzu. Ty tego nie potrafisz. Wiosna miała być od dwóch tygodni a dalej w Beskidach nie chce się pojawić. Idz na piwo albo rozpędź się i prosto w ścianę. Jest jeszcze opcja wątku SMR i tam krytykowanie. To potrafisz.

Nie będę cytował innych ekstremalnie wulgarnych wypowiedzi które już @JC zdążył usunąć z tematu o pogodzie.
Ale z racji że widać że to nie pomaga.

Pora powiedzieć NIE!
Nie! Pisaniu o innych użytkownikach zamiast na temat,
Nie! Obrażaniu i używaniu epitetów wobec innych użytkowników,
Nie! Mowie nienawiści jak ta powyżej!


To forum ma swoją tradycję i swój poziom.
Można się kłócić merytorycznie, ale nie obrażać!

To już czas na ban dla @mamad.

Na początek 14 dni na refleksję.
Jeśli nie pomoże - usunięcie konta.

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shuger napisał:

Myślę że pora aby wreszcie powiedzieć takim zachowaniom dość:

Nie będę cytował innych ekstremalnie wulgarnych wypowiedzi które już @JC zdążył usunąć z tematu o pogodzie.
Ale z racji że widać że to nie pomaga.

Pora powiedzieć NIE!
Nie! Pisaniu o innych użytkownikach zamiast na temat,
Nie! Obrażaniu i używaniu epitetów wobec innych użytkowników,
Nie! Mowie nienawiści jak ta powyżej!


To forum ma swoją tradycję i swój poziom.
Można się kłócić merytorycznie, ale nie obrażać!

To już czas na ban dla @mamad.

Na początek 14 dni na refleksję.
Jeśli nie pomoże - usunięcie konta.

Tu się z Tobą zgadzam, I proszę @mamad zachowaj poziom dyskusji, żebym nie był zmuszony sięgać po narzędzia, których nie lubię.

A o pogodzie pisz, bo to co napiszesz łatwo z czasem zweryfikować.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać ale ... Od pewnego czasu zauważam tutaj język i poziom dyskusji jaki towarzyszy politykom a nie ludziom skupionym wokół  wspaniałej pasji jaką jest narciarstwo...

Podziwiam tych co mają nadal chęci i wypowiadają się merytorycznie i tylko te wątki czytam...

 

 

  • Like 2
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 

7 minut temu, miraz napisał:

Miałem nic nie pisać ale ... Od pewnego czasu zauważam tutaj język i poziom dyskusji jaki towarzyszy politykom a nie ludziom skupionym wokół  wspaniałej pasji jaką jest narciarstwo...

Podziwiam tych co mają nadal chęci i wypowiadają się merytorycznie i tylko te wątki czytam...

 

 

Mozesz zalozyc filtr I nie czytać wypocin pewnych osób, ja mam już kilku ignorowanych uzytkowników a zapewne niebawem to grono sie powiekszy, od razu przyjemniej przeglada sie forum, bo nawet jesli pisza znowu w swoim stylu, to tego nie widzisz, a co z oczu to z serca jak mawiaja, zachecam do filtrowania zawartości, to w pewnym stopniu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piotrek napisał:

 Wątek "Stop hejterom" założył największy hejter na forum, kompletne szaleństwo...........

Nie czytam wezystkich postów @shuger, ale nie przypominam sobie aby ubliżał innym użytkownikom forum, co kilku “świętym krowom” zdarza sie notorycznie bez jakichkolwiek konsekwencji ze strony admina, coś tu chyba nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sariensis napisał:

Nie czytam wezystkich postów @shuger, ale nie przypominam sobie aby ubliżał innym użytkownikom forum, co kilku “świętym krowom” zdarza sie notorycznie bez jakichkolwiek konsekwencji ze strony admina, coś tu chyba nie gra.

Nie ograniczał bym znaczenia "hejtu" jedynie do obelg między forumowiczami, jest nim również permanentne, chorobliwe wręcz zarzucanie pracownikom SMR niekompetencji, czyli ludziom znanym z nazwiska, dla mnie forumowe bezosobowe przepychanki to przy tym pikuś.

Wystarczy, że jakiś czubek w wątku o SMR doczyta sobie o "Słowakach złodziejach" jak tam napisano plus komentarze Schugera i w desperacji

dźgnie nożem Panią w kasie, co nieprawdopodobne?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piotrek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem przesadza, to fakt, jednak w tym przypadku mamy do czynienia z niezadowolym Klientem, a nie pisana zasada mówi, ze Klient ma zawsze racje I to TMR powinien stanàć na rzesach aby takiego Klienta zadowolić, ponieważ kolejna niepisana zasada mówi, że niezadowolony Klient zabiera kolejnych nie mniej niż dziesięciu, Klient ma prawo być niezadowolony i głośno wyrażać krytyczne opinie nt. produktu, który nabył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie mam nic przeciwko czytaniu krytycznych wypowiedzi rzeczywistych klientów. W wielu postach namawiałem shugara na skorzystanie z usług SMR i zobaczenie jak to jest w rzeczywistości. W związku z tym krytyka shagera jest mało oparta na racjonalnych przesłankach. W związku  z tym postanowiłem już z nim nie polemizować. Namawiam wszystkich do tego samego. 

Edytowane przez Honza
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sapient napisał:

Stop hejterom rzekł spamer...

Dodam stop szugerowaniu na forum. Wystarczy że zniszczył wątek SMR, teraz czytam że wziął się za pogodę. Dobrze że nie czytam.

Choć bezpośredniego obrażania nie pochwalam.

Shuger sam przemyśl swoje zachowania, prowokujesz a teraz do mamy ? 

Niestety czasy SB na forum bezpowrotnie minęły bo pewnie by cię zbanował.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Niestety czasy SB na forum bezpowrotnie minęły bo pewnie by cię zbanował

@shuger w swoim tropieniu wpadek SMR bywa faktycznie męczący, ale podobnie męczący są fanboye Szczyrku.

100x bardziej na bana zasłużyli np. autorzy haseł typu "kanaliowanie" (czy jakoś tak). Proponuję więc specjalnie nie rozdzielać banów, bo pewnie w efekcie dostałby je ktoś inny.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek jest potrzebny i niepotrzebny zarazem. Każdy z nas rejestrując się na forum powinien był zapoznać się z regulaminem forum. Dlatego uważam, że wątek nie powinien być potrzebny, bo przecież każdy powinien stosować się do tego co tam jest napisane. Jest tam taki punkt:

Poprzez przyjęcie tych zasad gwarantujesz, że nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, wulgarnej, seksualnej, głoszącej poparcie dla przemocy i dyskryminacji, lub innej, naruszającej prawo.

Generalnie chyba warto, aby każdy z nas sobie odświeżył i bezwzględnie stosował:

https://www.skionline.pl/forum/guidelines/ 

 

Edytowane przez Cosworth240
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...