Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

BSA Fresh Track - zaproszenie


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, kto ma ochotę wpaść jutro na Fresh Tracka do Beskid Sport Areny? Zbiórka przy kasach o 7:30. Mam cztery miejsca.
Proszę o wpisy, kto jest chętny, żeby pojeździć po sztruksie, pstryknąć fotkę lub kilka, a może nagrać filmik i zamieścić na FB i naszym forum?

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak mało czasu na decyzje, jakby było 2-3 dni wcześniej może udałoby sie zorganizować wyjazd ze stolicy

ps.  @JCz tego co obserwuje jest nas tutaj paru narciarzy z Wawy i okolic, może udałoby sie skrecic taki warszawski EB jakbysmy sie zorganizowali o 3 nad ranem, ja moge szoferować 😀

Edytowane przez ewangelizator
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewangelizator napisał:

szkoda że tak mało czasu na decyzje, jakby było 2-3 dni wcześniej może udałoby sie zorganizować wyjazd ze stolicy

ps.  @JCz tego co obserwuje jest nas tutaj paru narciarzy z Wawy i okolic, może udałoby sie skrecic taki warszawski EB jakbysmy sie zorganizowali o 3 nad ranem, ja moge szoferować 😀

Tym razem, ja też dostałem informację w ostatniej chwili. Ale następnym, serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ratrak napisał:

Jeździłem na różnych SL, zdaję sobie sprawę. Pytam o tegoroczny model - w niektórych latach różnice pomiędzy SL a SC nie były aż tak duże.

To Ci powiem tak, Jeździłem w zeszłym sezonie na RC4 SC model 17/18 nóweczki ze sklepu, zjeździłem na nich praktycznie cały sezon, pod koniec przesiadłem się na swoje stare szutrówki Salomon equipe 10 3v ( komórka, chyba z sezonu 03/04)  i wielkie WOW. Sprzedałem te SC i przed tym sezonem zakupiłem rc4 SLrównież nowe 18/19), jest petarda. Dla potwierdzenia słuszności decyzji skorzystałem z testów fischera w Szczyrku, zjechałem parę razy na swoich SL i przesiadłem się na SC, różnica jest kolosalna, to dwie różne narty. 

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pasazer85 napisał:

To Ci powiem tak, Jeździłem w zeszłym sezonie na RC4 SC model 17/18 nóweczki ze sklepu, zjeździłem na nich praktycznie cały sezon, pod koniec przesiadłem się na swoje stare szutrówki Salomon equipe 10 3v ( komórka, chyba z sezonu 03/04)  i wielkie WOW. Sprzedałem te SC i przed tym sezonem zakupiłem rc4 SLrównież nowe 18/19), jest petarda. Dla potwierdzenia słuszności decyzji skorzystałem z testów fischera w Szczyrku, zjechałem parę razy na swoich SL i przesiadłem się na SC, różnica jest kolosalna, to dwie różne narty. 

Dzięki. Tak też myślałem. Jak w gorszych (popołudniowych lub bardziej miękkich) warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...