Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niezwykle mi miło zakomunikować, że urodziny dzisiaj świętuje @marionen :) 

Imienniku - sto lat w zdrowiu!

Stu dni w każdym sezonie na nartach, stu dni w górach na szlaku pieszym! Choroba...co Ty zrobisz z resztą dni?

Spełnienia marzeń oraz sukcesów sportowych we wszystkich zawodach, w których startujesz! 

Pociechy z @Annaa :D 

Wszystkiego czego sobie tylko życzysz :) 

1.thumb.JPG.2c03b9c64193be8c14a1caf9344c7682.JPG

Pozdrowienia serdeczne :) 

marboru

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2019 o 18:28, Paula napisał:

Mariusz wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i 365 dni na nartach w sezonie 🥳⛷

Oj trochę mnie nie było na forum, a tu takie niespodzianki. Paula nową forumowiczką. No super, że się zdecydowałaś na samodzielne zaistnienie. Mam nadzieję, że wzrośnie kultura dzięki temu, bo ostatnio trochę podupadła niestety. Pisz jak najwięcej, ja z ciekawością przeczytam każde Twoje słowo!😊

Dnia 16.02.2019 o 20:40, Daria 1984 napisał:

Choc jesteś nie miły, to sto lat

Muszę się przyznać, że dla większości (zdecydowanej) forumowiczów nie jestem niemiły, to wyjątki. Mimo, że jesteś złośliwa to dziękuję.

Dziękuję wszystkim serdecznie za życzenia. Miło mi i przepraszam, że tak długo nie reagowałem. Chwilę mnie nie było, musiałem trochę odetchnąć od niektórych osób!

Edytowane przez marionen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie przejmuj sie. Ja kiedyś miałem bana za publikacjęw "coś do smiechu" wiadomosci o ciąży pewnej pani co to w kiciu w Piotrkowie siedziała,  a ojcostwo przypisano mężowi siedzącemu w kiciu w Lodzi.Żeby było śmieszniej,  do ojcostwa przyznał się klawisz z kicia w Piotrkowie co to panią używał po celach. Takie oto polskie logiczne prawo. Jakoś bana przelknalem, choć zawscieklem się , że oleje forum. No jednak bliska  znajomość z forumowiczami z którymi realnie spotkałem się na stoku, oraz ta wirtualna, pozwoliły mi pokonać niechęć.  Wracaj do pełnej aktywności,  forumowi przyjaciele czekają. Pamiętaj. 

Edytowane przez Bumer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marionen napisał:

Dziękuję wszystkim serdecznie za życzenia. Miło mi i przepraszam, że tak długo nie reagowałem. Chwilę mnie nie było, musiałem trochę odetchnąć od niektórych osób!

 

Mariusz a gdzie nowe off pistowe przygody? Gdzie jedyny prawidłowy kierunek?? Tego Co życzę najbardziej. A poza tym jazdy  gdy puch wali Ci po goglach (jak to tydzień temu było). No dobra coś tam jeszcze do wygrania też dodam - skoro Cię to bawi.

 

Pozdro

Wiesiek

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wujot napisał:

 

Mariusz a gdzie nowe off pistowe przygody? Gdzie jedyny prawidłowy kierunek?? Tego Co życzę najbardziej. A poza tym jazdy  gdy puch wali Ci po goglach (jak to tydzień temu było). No dobra coś tam jeszcze do wygrania też dodam - skoro Cię to bawi.

 

Pozdro

Wiesiek

Wiesiu Ty wiesz czego mi najbardziej brakuje, może marzec okaże się dla mnie łaskawszy. Niestety zima w lutym wbrew przepowiedniom "znawców" kuleje. Jest pewna dolina w Wysokich Tatrach z którą mam niedokończone historie... kto wie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2019 o 17:39, marboru napisał:

 

1.thumb.JPG.2c03b9c64193be8c14a1caf9344c7682.JPG

Pozdrowienia serdeczne :) 

marboru

Znakomite zdjęcie. Uwielbiam taką pogodę, choć niekoniecznie podczas zjazdów narciarskich...😉 Mariusz moja prośba do Ciebie. Możesz mi przesłać to zdjęcie przez WhatsApp lub Messenger. Jestem Twoim dłużnikiem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...