Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By pantha
      Witam, postaram się być bardzo zwięzły.
      1. Płeć - Mężczyzna
      2. Wiek - 24 lata
      3. Waga - 62kg
      4. Wzrost - 178cm
      5. Na nartach jeżdżę od dziecka z 8 letnią przerwą na snowboard, średnio 50-60h w sezonie (trochę mało, wiem)
      6. Moje umiejętności określam na  6.  Jężdżę szybko, agresywnie i składam się maksymalnie do ziemi, aczkolwiek szukam nart wszechstronnych na których będę mógł również pojeździć rekreacyjnie. Aktualne narty zmuszą mnie do ostrego krawędziowania, inaczej nie da się na nich jeździć.
      7. Teraz jeżdżę na nartach/model - Salomon Demo Streetracer 8. Mają już 10-12 lat.
      8. Preferuję styl jazdy - Potrzebuję sprzętu, który pozwoli mi na jazdę na krawędziach przy ziemi, ale również do jazdy delikatnej, zawsze na stokach polskich i słowackich więc mokry śnieg i muldy przez 80% czasu jazdy. Szukam nart, które będą się nadawały do wszystkiego więc pewnie typu All-mountain lub ewentualnie high performance (tutaj nie jestem pewien)
      9. Buty - Salomon 7 Impact. Zostawiam je bo są bardzo wygodne, zresztą nie sądzę, żeby lepsze buty mi cokolwiek miały dać;p
      10. Upatrzyłem sobie narty, nadmieniam, że biorę maksymalną długość 167cm ze względu na moją niską wagę i przyzwyczajenie do nart krótkich na których mogę szybko skręcać:
      10a. Volk RTM 81
      10b. Atomic Nomad Blackeye Ti
      10c. Fischer Pro MTN 80 Ti
      10d. Salomon X-Drive 8.0 FS Ti
      11. Mój budżet na narty to około - 1400zł, ale im mniej tym lepiej ponieważ mało jeżdżę i to się raczej nie zmieni, w grę oczywiście wchodzą narty używane(maksymalnie sprzed 2 sezonów) a na zakup nowych poczekam do +/- połowy marca/poczatku kwietnia jak pojawią się wyprzedaże nart z zeszłego sezonu. Jak będzie warto to dopłacę
      Z góry dziękuję za pomoc, ja już zgłupiałem i nie mam pojęcia które wybrać, a także, czy wybrane przeze mnie narty są dobre więc jestem otwarty na wszelkie propozycje.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...