Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF Pilsko 2019?


gregor_g4

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero teraz mam czas, coś napisać na forum.

Szkoda chłopaki, że nie udało się dłużej pogadać. Myślałem że posiedzimy w knajpie trochę. Byłem o 10 na Szczawinach i nikogo nie było.

Będę pamiętał @andy-w twój tekst do Grześka "obiecałeś nam, że zabierzesz nas do lasu" :D no i udał się zjazd!

Dzięki @gregor_g4 za pokazanie świetnego miejsca do zjazdu.

 

Tego dnia Pilsko było pechowe trochę. Mój kolega upadł i wybił zęby, odłączając się tym samym od nas.

Dodatkowo, słowacy przypomnieli sobie, że mają na górze rezerwat i postanowili dorobić sypiąc mandatami za wejście na nartach na szczyt Pilska.

Idiotyczne przepisy, ale cóż....

Edytowane przez Gerald
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dyskusyjne może być jeżdżenie wszędzie po lesie, to bezdyskusyjnie idiotycznym przepisem jest zakaz poruszania się na nartach po szlaku. Zakaz nie dotyczy przejścia pieszego. Mnie na kursie lawinowym uczyli że narty zimą wybiera się, ponieważ są bezpieczniejsze.

To już w tak restrykcyjnym TPNie udało się wypracować i wpisać w regulamin sposób zjazdu zimowego.

Równie dobrze można by zakazać na tym odcinku przechodzenia w np. czerwonych czapkach.

Edytowane przez Gerald
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, tanova said:

Czy dobrze rozumiem, że poruszając się po legalnych trasach narciarskich na kopule szczytowej Pilska, jesteśmy narażeni na mandat od słowackich strażników? 😯🙄:(

Jakie tam masz trasy narciarskie? Tam są szlaki turystyczne piesze znakowane przez Klub Slovenskych Turistov. Nie ma po słowackiej stronie (przypominam że szczyt Pilska jest na terenie Republiki Słowacji), ani tras narciarskich, ani szlaków narciarskich.

 

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Gerald said:

Jakie tam masz trasy narciarskie? Tam są szlaki turystyczne piesze znakowane przez Klub Slovenskych Turistov. Nie ma po słowackiej stronie (przypominam że szczyt Pilska jest na terenie Republiki Słowacji), ani tras narciarskich, ani szlaków narciarskich.

Ok, wycofuję pytanie. Dawno nie byłam na Pilsku - chyba z dziesięć lat i wydawało mi się, że orczyk prowadził prawie pod szczyt. Pamięć mnie zawiodła. B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, tanova said:

Ok, wycofuję pytanie. Dawno nie byłam na Pilsku - chyba z dziesięć lat i wydawało mi się, że orczyk prowadził prawie pod szczyt. Pamięć mnie zawiodła. B|

Spoko. 🙂

Orczyk prowadzi w kierunku szczytu, ale kończy się niecały 1 km przed samym szczytem.

Zobacz, wyciąg zaznaczyłem na pomarańczowo:

 

Pilsko, szczyt.png

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...