Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia w testowaniu, mam nadzieję, że tym razem zobaczymy wyniki nart freeride, bo robia sie coraz bardzoej interesujace również w Polsce, na pewno będę śledził prognozy, dokladnie myślałem o Marmoladzie przy tej okazji, dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sariensis napisał:

Powodzenia w testowaniu, mam nadzieję, że tym razem zobaczymy wyniki nart freeride, bo robia sie coraz bardzoej interesujace również w Polsce, na pewno będę śledził prognozy, dokladnie myślałem o Marmoladzie przy tej okazji, dzięki za radę.

Nart free na WST prawdopodobnie nie będzie. Z doświadczenia wiem, że takiej kategorii w Karyntii nie ma co się spodziewać. Może coś się pojawić ciekawego w grupie AM albo w kategorii bez kategorii - tam są zazwyczaj pokazywane właśnie szerokie deski i na to liczę, że tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, marboru said:

Nart free na WST prawdopodobnie nie będzie. Z doświadczenia wiem, że takiej kategorii w Karyntii nie ma co się spodziewać. Może coś się pojawić ciekawego w grupie AM albo w kategorii bez kategorii - tam są zazwyczaj pokazywane właśnie szerokie deski i na to liczę, że tak będzie.

Póki co przymierzam sie do Elanów Ripstick, ale jeszcze nie zdecydowałem czy 106 czy 116, może typy się zmienia po tegorocznych testach;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru czy Ty nie przesadzasz? 😀 

Ja jestem na skraju załamania bo chyba mój tak bardzo wyczekiwany wyjazd nie dojdzie do skutku i pozostaje mi patrzeć na te wszystkie zdjęcia i filmy...... Jeszcze na dodatek auto czeka na mechanika i nawet gdzieś bliżej nie mam się jak wybrać choćby na Tatrzańska czy chopok.... A te Dolomity to tak za mną chodzą że aż mam łzy w oczach... 

 

Pozazdrościć, wyjezdzijcie się za mnie, udanego wyjazdu 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tofane w czwartek -19 i świeży śniech, zreszta na Chopoku I Łomnicy również wracaja mróz i spore opady ŚNIEGU, pogłoski o nadejściu Wiosny sa mocno przesadzone ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dzisiaj minął tydzień od naszego powrotu i jest już klip :) 

Siedem dni i siedem świetnych ośrodków narciarskich zamkniętych w czterominutowy obraz.

Civetta, Carezza, San Martino di Castorozza, Alpe Lusia, Predazzo, San Pellegrino i słynna Cortina d'Ampezzo - zostały już tylko wspomnienia...

 

Klip dedykuję @mifilim oraz @Góral spod Skrzycznego - Chłopaki wracajcie do zdrowia i pełnej sprawności!

Wierzę, że razem zawitamy w te piękne Góry kiedyś w niedalekiej przyszłości.

 

@Sariensis, @wojgoc, @Piotr_67, @artkas, @tanova, @ewangelizator, @Chrumcia, @San28, @JC, @Greg, @leitner, @pawelb91, @Turnplayer, @Jeeb, @Aressi, @Cosworth240, @ANDISKI, @marcinn, @gregre0, @Mitek, @zając, @fredek321, @Annaa, @janek57, @zbyszek42, @gregor_g4, @artix, @Bumer, @WojtekM, @sstar, @johnny_narciarz - dzięki za wpisy w wątku i podtrzymywanie go przy życiu :) 

 

Miłego oglądania ;) 

 

  • Like 20
  • Thanks 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pasazer85 napisał:

Petarda 👍 Piękne dzięki za relację  :D Moja małżonka  w tym sezonie podszkoliła się na tyle,że za rok mogę jechać z nią w Alpy, nie mogę się doczekać :D

PS. @marboru pilnuj nart w skręcie, czasem niepotrzebne wysuwki :P 

Dzięki :) 

Jazdy na nartach GS się dopiero uczę. Ich szybkość, specyfika i zbyt duże zaufanie we własne umiejętności skutkowały niestety kontuzją pierwszego dnia :( 

Nadgarstek czuję do dzisiaj i niestety jest to dla mnie małe utrudnienie w jeździe na nartach...i bardziej uciążliwe w jeździe na rowerze - wczoraj dałem radę przejechać jedynie 20 kilometrów z tym bólem. Konsultowałem to - takie silne stłuczenie może boleć jeszcze ze dwa tygodnie :( Cóż - trzeba zacisnąć zęby i cisnąć ;) 

Wysówki właśnie na GS - dzięki za tę uwagę, nie zdawałem sobie sprawy.

14 godzin temu, tanova napisał:

Super! Świetny klip i znakomicie spasowana muzyka 😀! Tylko Wy, narty, śnieg i góry, a uśmiechy Wam nie schodzą z buzi, mimo tych okropnych, wolnych wyciągów 🤣

Magda, mam nadzieję, że pomieszałem Ci troszkę w głowie tymi Dolomitami i warunkami jakie tam są ;) ? Czekam na Twoją relację z tamtych stron :) 

Było świetnie! Taka Dziewczyna jak moja @Paula, to prawdziwy Skarb dla zaawansowanego nartoholika.

Jak sztruks, mało ludzi i słoneczko, twardo pod nartą, to wolne wyciągi nie są problemem :D 

13 godzin temu, artix napisał:

Ogólnie świetnie, widoki i ujęcia z jazdy, tylko te wstawki  na leżaka i zabawy śniegiem. No ale to moje zdanie 😉 

@artix Ciebie, to jednak trudno zadowolić :D Obiecuję, że jak wreszcie pojedziemy razem, to wspólny klip nie będzie miał tego typu wstawek. Będzie tylko twarda, męska jazda! hahaha

13 godzin temu, Sariensis napisał:

Świetny klip, już się nie mogę doczekać mojego wyjazdu, a może kiedyś zorganizować WZF gdzieś w Alpach?

Dzięki!

Jestem za takim WZF - nawet był taki pomysł imprezy dla forumowiczy... @JC trzeba koniecznie wrócić do pomysłu!

12 godzin temu, San28 napisał:

Znakomita scenografia (Dolomity, słońce, sztruks i puste trasy), dynamiczna muzyka, elementy choreografii ;) - w sumie bardzo dobrze się ogląda!

Dziękuję Andrzeju i pozdrawiamy z Paulą :) 

10 godzin temu, wojgoc napisał:

Filmik jak zawsze dskonaly😀 - przy takich tłumach na stokach😉 moglibyście jeździć na golasa😁

:D:D:D no aż tak to nie było - a nawet w ostatni dzień w Cortinie staliśmy jakieś 5 minut do krzesła w środku dnia.

10 godzin temu, wojgoc napisał:

Z tego wyjazdu tez będzie na bieżąco relacja i tradycyjny klip?

Z WTS będzie relacja online i króciutki klip. 

Już wiem, że będę Jackowi potrzebny do kręcenia Vloga i ujęć z jazdy jego GoPro7.

Po WST ruszamy jeszcze na kilka dni na Skisafari po Karyntii, więc będzie mały bonus ;) 

9 godzin temu, Annaa napisał:

No i co tu napisać? ...Filmik super,widoki na Dolomity uuuuu huhuuu,marzenie.Stoki jak z obrazka aż narty same się rwą do jazdy...już sama nie wiem kto lepiej jeździ @marboru czy @Paula...pozdrawiam Was:). My jutro,dziś skromnie MALA UPA:x(brzmi egzotycznie)

@Paula lepiej jeździ! Ania - tej wersji proszę się trzymajmy :) 

Widziałem fotki z rana @marionen, szkoda, że słoneczka włoskiego nie macie :(

Pozdrawiamy serdecznie!

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Chrumcia said:

Ja jestem za Dolomitami😉ale u mnie początek grudnia lub połowa marca zapewne wejdzie w grę, chociaż to baaardzo dalekie plany

Marzec jest odealny na WZF w Dolimitach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Sariensis said:

To moze zaglosujmy Na WZF Na dolomiti super ski card lub salzburgerland ski card, moze jeszcze jakas cielawa opcja? Ja glosuje Na opcje 1 :), @leitner a Ty?

Najpierw musiałbym chyba zarobić na te karnety, bo tanie to one nie są ;) No i tygodniowa przerwa w studiach nie jest też zbyt łatwa -_- 

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, leitner said:

Najpierw musiałbym chyba zarobić na te karnety, bo tanie to one nie są ;) No i tygodniowa przerwa w studiach nie jest też zbyt łatwa -_- 

A to już rola admina załatwienie dobrej oferty za taka reklamę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...