Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pawelb91 napisał:

Tak informacyjnie przypominam że w marcu 2020 (w dniach 16-22) w Cortinie d'Ampezzo będą finały PŚ, 

Tak, oczywiście masz rację. Miejsce i termin są zupełnie przypadkowe - tylko dla zobrazowania tematu! Fakt, że nieźle się wstrzeliłem! Ale .... wspólne oglądanie finałów PŚ? Czemu nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aressi napisał:

Tak, oczywiście masz rację. Miejsce i termin są zupełnie przypadkowe - tylko dla zobrazowania tematu! Fakt, że nieźle się wstrzeliłem! Ale .... wspólne oglądanie finałów PŚ? Czemu nie?!

To może zróbmy wstępna listę chętnych:

 

1. Siariensis

 

P.S. Kopiujemy a następnie Wklejamy tylko z dopisanym uczestnikiem WZF w Cortinie w marcu 2020. Komentujemy w innych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sariensis napisał:

To może zróbmy wstępna listę chętnych:

 

1. Siariensis

2. Mitek

 

P.S. Kopiujemy a następnie Wklejamy tylko z dopisanym uczestnikiem WZF w Cortinie w marcu 2020. Komentujemy w innych postach.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 5.04.2019 o 18:49, marboru napisał:

Wczoraj rozmawiałem z Żoną Michała @mifilim.

Stan jest już stabilny, nie zagrażający życiu - Michał niestety jeszcze przebywa w Szpitalu, sam rzadko rozmawia przez telefon, zagląda do internetu.

Dobre wieści!

Oby jak najszybciej wrócił do domu!

Michał trzymaj się! Zdrowia!!!

Jeśli kogoś to interesuje, to po 96 (sic!) dniach spędzonych w szpitalu i przebytej operacji (gdzie mogło być różnie) żyję i jestem już od jakiegoś czasu w domu. Trochę mnie ubyło - obecnie 63 kg czyli 20 w dół. Zero mięśni i odezwało się kolano, które było kontuzjowane. Cóż, próbuję wrócić do normalności. Przede mną długa droga i nie prędko wskoczę na rower czy narty. Ale kiedyś dam radę O.o:D.

Pozdrawiam wszystkich! 

  • Thanks 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎06‎-‎04‎-‎2019 o 12:12, pawelb91 napisał:

W zimie były krzesełka a na sezon letni przepinali na gondolki - jajeczka. Wyciąg zamknięty kilka lat temu z powodu złego stanu technicznego.
 

To chyba o tym wyciągu mowa ;)

miał nawet stację pośrednią

DSC03561.JPG

DSC03562.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mifilim napisał:

Jeśli kogoś to interesuje, to po 96 (sic!) dniach spędzonych w szpitalu i przebytej operacji (gdzie mogło być różnie) żyję i jestem już od jakiegoś czasu w domu. Trochę mnie ubyło - obecnie 63 kg czyli 20 w dół. Zero mięśni i odezwało się kolano, które było kontuzjowane. Cóż, próbuję wrócić do normalności. Przede mną długa droga i nie prędko wskoczę na rower czy narty. Ale kiedyś dam radę O.o:D.

Pozdrawiam wszystkich! 

no to trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎25‎.‎06‎.‎2019 o 12:27, mifilim napisał:

Jeśli kogoś to interesuje, to po 96 (sic!) dniach spędzonych w szpitalu i przebytej operacji (gdzie mogło być różnie) żyję i jestem już od jakiegoś czasu w domu. Trochę mnie ubyło - obecnie 63 kg czyli 20 w dół. Zero mięśni i odezwało się kolano, które było kontuzjowane. Cóż, próbuję wrócić do normalności. Przede mną długa droga i nie prędko wskoczę na rower czy narty. Ale kiedyś dam radę O.o:D.

Pozdrawiam wszystkich! 

@mifilim co nas nie zabije, to nas wzmocni!!!

Stary, bardzo się cieszę, że wracasz powoli do formy i że z całej sytuacji wychodzisz obronną ręką...choć straty były :( 

Mam nadzieję, że choć tych kilogramów, które straciłeś Ci nie żal? ;) 

Teraz powoli do przodu! Rehabilitacja i walka o odzyskanie sił oraz mięśni! 

Nie tak dawno byłem w podobnej sytuacji i do początku sezonu narciarskiego równie mało czasu - mi się udało wrócić do formy i wierzę, że Tobie również się uda!

Bardzo Cię serdecznie, razem z Paulą pozdrawiamy i życzymy rychłego powrotu do aktywności sportowych :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marboru napisał:

@mifilim co nas nie zabije, to nas wzmocni!!!

Stary, bardzo się cieszę, że wracasz powoli do formy i że z całej sytuacji wychodzisz obronną ręką...choć straty były :( 

Mam nadzieję, że choć tych kilogramów, które straciłeś Ci nie żal? ;) 

Teraz powoli do przodu! Rehabilitacja i walka o odzyskanie sił oraz mięśni! 

Nie tak dawno byłem w podobnej sytuacji i do początku sezonu narciarskiego równie mało czasu - mi się udało wrócić do formy i wierzę, że Tobie również się uda!

Bardzo Cię serdecznie, razem z Paulą pozdrawiamy i życzymy rychłego powrotu do aktywności sportowych :) 

Rehabilitacja ...ha, ha.O.o Prosiłem o skierowanie i jakieś wytyczne przy wypisie. Nie dostałem. Wszystko jak zwykle trzeba będzie załatwiać samemu.

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 20:11, mifilim napisał:

Rehabilitacja ...ha, ha.O.o Prosiłem o skierowanie i jakieś wytyczne przy wypisie. Nie dostałem. Wszystko jak zwykle trzeba będzie załatwiać samemu.

Cześć

Cieszę się, że najgorsze za Tobą. Teraz już jest z górki. Oczywiście nie mam świadomości jakie było Twoje schorzenie i czy masz jakieś ograniczenia - czasowe, stałe w przyszłym życiu. Jeżeli nie masz szczegółowych zaleceń to można domniemywać, że wolno Ci wszystko a to już super. Z doświadczenia pooperacyjnego - życie jest najlepszą rehabilitacją. Jak najszybszy powrót do normalnego życia, aktywności i działania. Rehabilitacja trochę musi boleć ale ten ból wcale nie musi być nieprzyjemny albo składać się ze żmudnych ćwiczeń na salce.

Chory już nie jesteś bo Cię ze szpitala wypuścili więc do dzieła - mamy wakacje!

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

@marboru, forumowicze.

Wybieram sie z grupa znajomych w dolomity w grudniu. Jako ze osrodki od Pozza di Fassa na polnoc mamy juz objezdzone wielokrotnie, to chcemy sie poznac cos nowego.

Przeczytalem relacje ale w sumie dalej nie jestem pewien ktory osrodek wybrac, bo kazde miejsce sie prezentuje dobrze 😀 pytanie zatem, ktory osrodek z nastepujacych : Carezza, Oberggen,Alpe Lusia, San Pellegrino polecacie zeby odwiedzic ? chodzi o jednodniowy wypad, ewentualnie dwa jednodniowe.. Grupa dosc dobrze jezdzaca, nie sklamie jak napisze ze poziomem nie odbiega od autora watku, nie zalezy nam koniecznie na sporej ilosci tras, raczej na dluzszych ciekawych, malowniczo polozych trasach, na ktorych mozna sie zmeczyc. Innymi slowy moze to byc osrodek nawet z jedna trasa jesli bedzie fajna i dluga 😎 Jako ze bedzie to grudzien, to wolalbym cos z lepsza infrastruktura, zeby nie marznac na starym wolnym dwuosobowym krzesle. Takze preferujmy gondolki, albo szybkie krzesla.

Dla porownania powiem ze bardzo nam sie podobaja klimaty typu Saslong w Gardenie, albo Faloria w Cortinie. 

Bede wdzieczny za sugestie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turnplayer napisał:

@marboru, forumowicze.

Wybieram sie z grupa znajomych w dolomity w grudniu. Jako ze osrodki od Pozza di Fassa na polnoc mamy juz objezdzone wielokrotnie, to chcemy sie poznac cos nowego.

Przeczytalem relacje ale w sumie dalej nie jestem pewien ktory osrodek wybrac, bo kazde miejsce sie prezentuje dobrze 😀 pytanie zatem, ktory osrodek z nastepujacych : Carezza, Oberggen,Alpe Lusia, San Pellegrino polecacie zeby odwiedzic ? chodzi o jednodniowy wypad, ewentualnie dwa jednodniowe.. Grupa dosc dobrze jezdzaca, nie sklamie jak napisze ze poziomem nie odbiega od autora watku, nie zalezy nam koniecznie na sporej ilosci tras, raczej na dluzszych ciekawych, malowniczo polozych trasach, na ktorych mozna sie zmeczyc. Innymi slowy moze to byc osrodek nawet z jedna trasa jesli bedzie fajna i dluga 😎 Jako ze bedzie to grudzien, to wolalbym cos z lepsza infrastruktura, zeby nie marznac na starym wolnym dwuosobowym krzesle. Takze preferujmy gondolki, albo szybkie krzesla.

Dla porownania powiem ze bardzo nam sie podobaja klimaty typu Saslong w Gardenie, albo Faloria w Cortinie. 

Bede wdzieczny za sugestie.

pozdrawiam

Cześc

Zjedźcie sobie a Sass Pordoi - ja załapiecie warunki. Zresztą jak złapiecie warunki to wszędzie będzie fajnie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chrumcia napisał:

7-14 grudnia jadę do Alta Badia 😉zarezerwowane, nie mogę się doczekać 😁 

A ja kupiłem bilet lotniczy na trasie Krakow-treviso-Krakow w okresie 14-18 grudnia i jeszcze nie wiem co ze sobą zrobię dalej, moze Cortina a moze coś tym razem innego. Byle było w zasięgu 2h autem od lotniska w treviso. Jak ktoś ma sugestie coś w okolicy 2h od treviso ale coś innego niz cortina, to chętnie posłucham rad bardziej doświadczonych forumowiczów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...