Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla wszystkich zainteresowanych tematem.
Oznaczam również autora tematu @janek57

Ten post nie jest reklamą.

Dzisiaj na email przyszła oferta zimowych wyjazdów od... w pierwszej chwili wydawało się że od Olimpu który zbankrutował, ale jednak to nowy twór.
Strona internetowa identyczna jak Olimpu, takie same czcionki, kolory, układ na stronie, banner reklamowy który przyszedł na email też taki sam jak wysyłał Olimp (tylko że z mniejszymi zniżkami na start).
Miejsca wyjazdów też takie same, wygląda na to że przejęli po olimpie kontakty i układy. Dokładnie w ofertę na razie się nie zagłębiałem.
Certyfikat oraz dokumenty ubezpieczeniowe na stronie mają, ważne do 14.04.2020.

http://www.nastok.pl/

https://www.facebook.com/royaltravel19

Dane biura:
NaStok.pl
Royal Travel
31-158 Kraków, Krowoderska 77
tel. 12 311 24 50
mob. 601 192 661, 508 335 218 
e-mail: biuro@nastok.pl biuro@royal.travel.pl


Jestem ciekawy co myślicie o tym? Zaufalibyście?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
W dniu 24.06.2019 o 11:46, pawelb91 napisał:

Jestem ciekawy co myślicie o tym? Zaufalibyście?

Jeśli to Ci sami ludzie co Olimp to zapewne tak bo 3 razy z nimi byliśmy na nartach i zawsze wszystko było bardzo dobrze zorganizowane.

Likwidację Olimpu przyjęliśmy z wielkim smutkiem.

Edytowane przez Ziółek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tak to Ci sami ludzie. Żona organizowała wyjazdy z Olimpem wielokrotnie dla małych grup i ZAWSZE było znakomicie. W jednym przypadku losowym - Ewka zachorowała ale cały czas miała nadzieję, że na narty pojedzie. Na tydzień przed wyjazdem okazało się, że konieczna jest operacja - biuro poinformowaliśmy o tym na trzy dni przed wyjazdem nie licząc na nic. Zwrócono jej prawie całe pieniądze potrącając chyba 150.00 pln tytułem kosztów. Byliśmy w szoku.

Obecnie też mamy od nich sporo fajnych ofert dla grup, tym razem dużych i wszystkie zawierają interesujące bonusy a same oferty na wysokim poziomie usług.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w zeszłym sezonie Olimp (póki jeszcze istnieli) pogrywał bardzo nie fair. Sprzedawali wyjazdy do hotelu którego już nie było. Kasę brali, obracali nią jakiś czas a gdy przychodziło do terminu wyjazdu to przysyłali śmieszną wiadomość o małej liczbie chętnych na ten wyjazd, a powód był zupełnie inny. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Jednak w zeszłym sezonie Olimp (póki jeszcze istnieli) pogrywał bardzo nie fair. Sprzedawali wyjazdy do hotelu którego już nie było. Kasę brali, obracali nią jakiś czas a gdy przychodziło do terminu wyjazdu to przysyłali śmieszną wiadomość o małej liczbie chętnych na ten wyjazd, a powód był zupełnie inny. 

 

Cześć

Rozumiem, że to wiadomość z pierwszej ręki, sprawdzona a nie jakiś cytat z netu?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pawelb91 napisał:

Byłem 2 razy i zawsze było wszystko ok. 

Ja byłem z B.T. ,,Olimp" 7 razy i w skali 1-6 oceniam na mocne 4. Jednak w zeszłym sezonie tzn. w marcu akurat trafiłem na bankructwo firmy ,o którym zostałem powiadomiony dokładnie 24 godz. przed wyjazdem. Jeżeli to reguła to nie mam pretensji bo zwrot kosztów co do grosza, chociaż akurat mnie przyszło czekać aż 6 tygodni od wysłania dokumentów do ,,AXA''. Inni czekali znacznie krócej bo 20-30 dni. Na pewno nie pojadę na ,, wyjazd narciarski'' z firmą będąca następcą ,,Olimpu" 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z Olimpem jeździliśmy kilkanaście razy. 

Zawsze wszystko było ok a jeśli nie  to zawsze dawało się wyprostować. 

W dzisiejszych czasach zawirowania w firmach są z różnych powodów i nie są niczym nadzwyczajnym .

W tym roku wybieramy się z "NaStok" i nie boimy się !(:

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć, 

własnie wpadła mi oferta z ex "Olimpu" - oferują wyjazd na Thassos - jak "Olimp" ceny podobne, zniżki podobne ale oferowana Willa Olga Christina, na mapach Google nie istnieje a zdjęcia zamieszczone w ofercie przedstawiają Hotel Ellas który znajduje się 50m od Willi Herih która była wcześniej w ofercie "Olimpu"

Nie jest to fake przypadkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 09:25, Mitek napisał:

Cześć

Tak to Ci sami ludzie. Żona organizowała wyjazdy z Olimpem wielokrotnie dla małych grup i ZAWSZE było znakomicie. W jednym przypadku losowym - Ewka zachorowała ale cały czas miała nadzieję, że na narty pojedzie. Na tydzień przed wyjazdem okazało się, że konieczna jest operacja - biuro poinformowaliśmy o tym na trzy dni przed wyjazdem nie licząc na nic. Zwrócono jej prawie całe pieniądze potrącając chyba 150.00 pln tytułem kosztów. Byliśmy w szoku.

Obecnie też mamy od nich sporo fajnych ofert dla grup, tym razem dużych i wszystkie zawierają interesujące bonusy a same oferty na wysokim poziomie usług.

Pozdrowienia

Oczywiście, że Ci sami ludzie. Problemy Olimpu było to, że to firma, która uzależniona była od Twórcy firmy, który zmarł. Następcy pokoleniowi nie dali rady jej utrzymać, pewnie popełnili sporo błędów (jak choćby stanie w miejscu), do tego doszła duża konkurencja na rynku, coraz częstsze rezerwacje online na portalach czy hotelach, zwiększona ilość wyjazdów lotniczych oraz samodzielność Polaków w organizowaniu wyjazdów. 

W firmie działa już kolejne pokolenie, trzecie. Może okaże się lepsze w zarządzaniu, niż to drugie. Czas pokaże. Ja życzę im sukcesów, bo BT Olimp (czy rodzina O.) to naprawdę była (i jest) tradycją krakowskiego, choć nie tylko rynku turystycznego, czy w ostatnich latach narciarskiego. 

No i powinni jak najszybciej zmienić stronę. Stara pochodzi z czasów świetności Olimpu - czyli z pierwszej dekady XXI w. To już nawet nie trąci myszką...na to zwyczajnie patrzyć się nie da. 

 

Edytowane przez Krakus81
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Byliśmy z następcą Olimpu na koniec styczniu w dolinie Alta Putria i okolice (ski-safari).

Wszystko zorganizowane bardzo dobrze tak jak zawsze.

Opieka w każdej fazie wyjazdu i żadnych kwasów (poza zakwasami ale to już nie wina biura 😆). 

Na narty z nimi można w ciemno jechać. Nie ma co się obawiać tylko kupować.

Oczywiście wcześniej trzeba mieść świadomość co się chce i gdzie się jedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...