Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dojazd do Maso Corto


margra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowy, więc na początek pragnę się przywitać.

Noszę się z zamiarem wyjazdu do Maso Corto. Przeglądam GoogleMaps i widzę, że jest kilka wariantów dojazdu do Maso Corto od strony Norymbergi. Nie mogę znaleźć informacji, który wybrać - z tego, co widzę to można przez:

1. Monachium, Innsbruck, Brenner, Bolzano - przypuszczam, że zatłoczony;

2. Memmingen, Kempten, potem przez Austrię drogą 180 i we Włoszech SS40 - według Googla porównywalny czas, ale myślę, że bez niespodzianek związanych z ewentualnymi korkami w Monachium i okolicy Brenner;

3. wersja bez winiet austriackich: przez Garmisch-Partenkirchen i dalej przez Austrię drogą 180 i we Włoszech SS40 (jak na załączonym rysunku).

 

Mam pytanie, który dojazd zimą jest najlepszy?

Czy ktoś jechał zimą przez Garmisch-Partenkirchen, potem przez Austrię drogą 180 i we Włoszech SS40 (jak na dołączonym rysunku) i mógłby napisać, jak z grubsza wygląda przejezdność tych dróg w ciągu zimy?

Czy może jest jeszcze jakiś lepszy wariant trasy, o którym Google milczy?

 

Dzięki i pozdrawiam

 

 

Maso-Austria.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, JurekByd said:

Jedź wersją nr 3 i zahacz o Samnaun tanio zatankować i zaopatrzyć się w trunki w wolnocłówce. 

Dzięki,

trudno mi pogodzić słowo "tanio" z nazwą kraju, w którym znajduje się Samnaun :).

Jeśli chodzi o trunki to od jakiegoś czasu nie wchodzą, więc kupował raczej nie będę, ale czysto turystycznie można zajrzeć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
7 godzin temu, JC napisał:

Ciekawe, czy ktoś z "Naszych" jest w Maso Corto? Od kilku dniu droga jest zamknięta ze względu na zagrożenie lawinowe i nie można ani wyjechać, ani wjechać.

W Austrii - Karyntii i Ziemi Salzburskiej - też kilka dolin jest odciętych od świata - tym razem ze względu na lawiny błotne, które schodzą po katastrofalnych opadach deszczu.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, JurekByd napisał:

W Maso Corto nie , ale po " drugiej stronie góry" byliśmy wczoraj odcięci od świata w Soelden- spadło 80 cm śniegu i zamknęli drogę na naszą kwaterę w Langenfeld - mieliśmy przymusowy nocleg w Soelden

 W zeszłym roku mieliśmy tam podobnie - na nasze szczęście nas odcięło po stronie kwatery (opady w nocy).

Z powodu zagrożenia lawinowego zamknięte drogi Soelden-Gurgle, Soalden-Langenfeld oraz dojazd do Kuehtai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...