Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szrenica. Jest lepiej, tak samo czy gorzej niż kiedyś?


Mops

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, brachol napisał:

A nie miałeś kończyć sezonu? Jutro powinien być warun na Scotty

Miałem. Ale już kiedyś AndRand śmiał się ze mnie rok temu,  ze będę jeszcze kilka razy kończył sezon i skończyłem idąc do samotni z buta, dopiero tam gdzieś skitury i w górę...  biorę scotty a nie biorę gs/sl oprocz nang bo skitury z rana priorytetem, chyba w stronę ściany, potem zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, izydar napisał:

Jesteś niemożliwy. O tej godzinie - szacun.

Zahaczysz o Lolę? Coś wiesz jak to wygląda? Na stronie nadal nieczynna.

Cześć

W górach wychodzi się rano - zasada odwieczna - z wielu względów. Głównie pogoda i zapasa dnia.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

W górach wychodzi się rano - zasada odwieczna - z wielu względów. Głównie pogoda i zapasa dnia.

Pozdro

my ostatnio wychodziliśmy o 10 rano, bo ja chciałem się wyspać i działaliśmy do zmroku,

zasady zawsze mają swoje wyjątki, ale to dla myślących raczej 😁

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarioJ napisał:

my ostatnio wychodziliśmy o 10 rano, bo ja chciałem się wyspać i działaliśmy do zmroku,

zasady zawsze mają swoje wyjątki, ale to dla myślących raczej 😁

 

Cześć

Jasne ale jak sam wspomniałeś jest to wyjątek dla myślących i (dodałbym) doświadczonych. Czasami trzeba działać w nocy - sam wiesz.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaskoczyło, że tak wcześnie widno, między piątą i szóstą. Tym lepiej, bo jakoś przestałem lubić chodzić i jeździć, także autem po nocy. Logistykę narzuca czas wolny i obowiązki. Musiałem już ze zjazdówek wyskoczyć, a i tak się spóźniłem, ech... Śniezynka przysniezona,  Lola pewno przejezdna, ale się nie wybrałem. Na rozjezdzonym fisie o dziwo fajnie, blisko krawędzi ciut świeżego, się płynie, no i góra świetna, dziewicza, prawy do lewego;-)

DSC_5472.JPG

DSC_5471.JPG

DSC_5467.JPG

DSC_5466.JPG

DSC_5464.JPG

DSC_5461.JPG

DSC_5460.JPG

DSC_5457.JPG

DSC_5455.JPG

DSC_5453.JPG

DSC_5452.JPG

DSC_5449.JPG

DSC_5448.JPG

DSC_5440.JPG

DSC_5439.JPG

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, grimson napisał:

Grubo, robisz dobra robotę sstar.

Będzie fantastyczny warun na skitury, być może i do połowy kwietnia, jak nie dłużej. No i będzie dalej pusto na stoku, bo zapowiada się lockdown w PL juz od soboty/poniedziałku.

Może dziś oglosza

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-mozliwy-lockdown-na-wielkanoc/f4n3f61,79cfc278

25 tysi i 450 dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
8 godzin temu, Michas222k napisał:

Chciałem bardzo jechać do szklarskiej ale jak zobaczyłem że tylko Puchatek czynny to sobie darowałem i wybrałem Harrachov. Ten wyciąg na Puchatek to jakaś masakra.

Dobrze, ze mi podpowiedziałeś. Skorzystam z podpowiedzi. Może jutro. Dziś skitury, póki deszcz nie pada. Stacja Huta. Start.

7AECBC57-D722-4152-93C7-B61E0F3E5AAF.jpeg

A0D0E9BB-0771-4685-8EAA-5F8939A6000D.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, tanova napisał:

Tak, można zrobić przez Hutę fajną pętlę pomiędzy Białą Doliny w Szklarskiej a Jakuszycami, ale teraz chyba jeszcze za mało śniegu i trasa nie przygotowana ratrakiem.

Pewnie znacie ale może nie wszyscy. Tutaj można sprawdzić co jest aktualnie zrobione.

https://bilestopy.cz/map/area/jakuszyce

 

Edytowane przez Wujot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...